اوبر کمپانی اشتراک گذاری دوچرخه JUMP را ۲۰۰ ملیون دلار خرید

کمپانی اوبر برای گسترش فعالیت های خود در زمینه حمل و نقل دست و دلبازی فوق العاده ای به خرج داده و کمپانی JUMP که یک سرویس به اشتراک گذاری دوچرخه است را به مبلغ 200 ملیون دلار خریداری کرده است.

5 از 5
از 2 رای
(رای دهید)
اوبر کمپانی اشتراک گذاری دوچرخه JUMP را ۲۰۰ ملیون دلار خرید

در گذشته اوبر با همکاری با JUMP یک سرویس به کاربران خود ارائه می داد که طی آن کاربر می توانست از طریق نرم افزار اوبر دورچه های  JUMP را رزرو کند اما کل مراتب رزرو در نرم افزار JUMP انجام می شد.

اوبر پس از مدیرعامل شدن دارا خسروشاهی، اقدامات فوق العاده ای برای گسترش بیزینس خود انجام داده و در ادامه این اقدامات، خرید کمپانی JUMP به مبلغ ۲۰۰ ملیون دلار انجام شده است.

مدیر عامل شرکت JUMP یعنی Ryan Rzepecki می گوید این اقدام به فروش طبق آینده ای که برای شرکت JUMP تصور می کرده است انجام شده و آن ها امیدوارند با ادغام در شرکت Uber بتوانند سرویس های این نرم افزار را به همگان ارائه دهند.”.

Ryan Rzepecki می گوید دارا خسرو شاهی در تصمیمی که او گرفته است تاثیر مهمی داشته. او می گوید: “من شانس این را داشتم که چند بعد از ظهر را در کنار دارا خسرو شاهی بگذرانم و در طول این ملاقات ها مشخص شد که ما تفاهم بسیاری در بیزینس داریم.”.

دارا خسروشاهی درباره این خرید می گوید: “وقتی جمعیت شهر ها افزایش پیدا می کند، نیاز به روش های مختلف حمل و نقل نیز افزایش پیدا می کند.

ما نمی خواهیم فقط کاربر از نقطه A به نقطه B انتقال دهیم. ما می خواهیم به کاربر بهترین و ارزان ترین و در دسترس ترین راه های رسید از نقطه A به نقطه B را ارئه دهیم.”.

طبق قراردادی که JUMP با اوبر دارد، تمامی توسعه دهندگان این شرکت به اوبر کوچ خواهند کرد و کارمند اوبر خواهند شد اما این اپلیکیشن JUMP فعلا به صورت مستقل به فعالیت ادامه خواهد داد.

Ryan Rzepecki اما می گوید شاید در آینده اپلیکیشن JUMP به طور کلی حذف شود و تمامی سرویس های آن با اوبر ادغام شود. هنوز در این مورد هیچ چیز مشخص نیست و تمام تصمیمات با شرکت Uber است.

رای شما به "اوبر کمپانی اشتراک گذاری دوچرخه JUMP را ۲۰۰ ملیون دلار خرید" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن