اتومبیل فورد فورد اکسپدیشن

معرفی رسمی جدید ترین اتومبیل شرکت فورد به نام فورد اکسپدیشن

شرکت فورد یک شرکت بسیار بزرگ اتومبیل سازی می باشد که توانسته است نظر خیلی از افراد را به خود جلب کند و به یک شرکت بسیار معروف تبدیل شود. این شرکت به تازگی تریلر از تولید جدید شرکت خود منتشر کرده است که قصد دارد تا اتومبیل جدیدی را روانه بازار جهانی اتومبیل سازی کند. همراه ما باشید با برسی بیشتر این اتومبیل.

اتومبیل Ford Expedition یک اتومبیل بسیار عالی می باشد که قرار است با اتومبیل شورلت تاهو رقابت کند. این اتومبیل دارای قدرت بسیار زیادی می باشد.

فاصله زمین با کابینه 10.6 اینچ می باشد و این نشانه شاسی بلند بودن اتومبیل می باشد.

این اتومبیل دارای یک موتور V8 5.3 لیتری می باشد .

قدرت اسب بخار این اتومبیل 106 می باشد و حداکثر گشتاور نیروی این اتومبیل 127 پوند فوت می باشد.

این اتومبیل دارای قابلیت یدک کش 9.300 پوند فوت می باشد و این نشانه قدرت بالای این اتومبیل می باشد.

شاسی بلند جدید فورد اکسپدیشن آماده جذب مشتریان جدیدی است که از نظر فرهنگی تنوع بیشتری نسبت به SUV های سایز بزرگ در سال های گذشته داشته اند ، از جمله زنانی که به دنبال ماجراجویی های خانوادگی برای متعادل سازی استرس زندگی بیش از حد برنامه ریزی شده خود هستند.

این اتومبیل یک اتومبیل بسیار عالی و معرکه می باشد که قرار است در روز های آینده وارد بازار جهانی شود و نیز به فروش برسد. این اتومبیل دارای قدرت خارق العاده می باشد که شما را شگفت زده خواهد کرد.

در آخر پیشنهاد می کنم تریلر رونمایی از این اتومبیل معرکه و شگفت انگیز را تماشا کنید و شاهد بخشی از گفته های بنده باشید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما افراد بسیار مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما را نسبت به خود جلب کرده باشد.

... توضیحات کامل