پهبادهای جدید UPS برای انتقال دارو و حمل تجهیزات پزشکی استفاده می شوند!

کمپانی UPS خطوط هوایی خود را از هواپیماهای بدون سرنشین، برای ارائه داروهای پزشکی راه اندازی می کند. این اولین تلاش برای استفاده از پهبادها در جهت امداد رسانی و موارد پزشکی است که در ابتدا از آمریکا شروع می شود و در آینده می تواند در بسیاری از نقاط اروپا و جهان دیده شود.

3.2 از 5
از 5 رای
پهبادهای جدید UPS برای انتقال دارو و حمل تجهیزات پزشکی استفاده می شوند!

شبکه های هواپیماهای بدون سرنشین به طور جدی به ایالات متحده و آمریکا وارد می شوند و بسیاری از نقاط و ایالت های این کشور را در بر می گیرند.

شرکت های UPS و Matternet اخیرا یک هواپیمای بدون سرنشین را راه اندازی کرده اند که به عنوان یک هواپیمای روباتیک برای حمل نمونه های پزشکی بین تجهیزات گروه پزشکی WakeMed در Raleigh، کارولینای شمالی، استفاده می شود.

شرکت UPS یا United Parcel Service یک شرکت تحویل بسته آمریکایی و چند ملیتی است و تأمین کننده شرکت های زنجیره ای مختلف جهان می باشد؛ که اکنون با شرکت Matternet که یک استارتاپ سازنده پهباد است، همکاری می کند تا هواپیما بدون سرنشین خود را بسازد.

این هواپيماهای بدون سرنشین (M2 quadcopter) تنها می توانند تا فاصله ۱۲٫۵ مایل بسته هایی به وزن ۵lbs یا تقریبا ۲٫۵ کیلوگرم را حمل کنند، اما هنوز هم باید سریع تر، ارزان تر و سازگار تر از سیستم کنونی برای تحویل کالال و رانندگی توسط اتومبیل در سراسر شهر باشند.

پس از این همه، آنها مجبور نیستند با ترافیک های سنگین شهری روبرو شوند.

در صورت علاقه یک پهباد توردار، راهی برای نجات انسان ها از ارتفاع را مشاهده کنید.

اما، این یک سرویس تحویل کالا توسط هواپیماهای بدون سرنشین با ویژگی های متغییر و کاملا اتوماتیک، که شما ممکن است آن را تصور کنید، نیست.

هواپیماهای بدون سرنشین در امتداد مسیرهای ثابت پرواز خواهند کرد، با یک خلبان خودکار مجهز به تریم ها و آموزش های مورد نظر، که از دور نگه داشته شده و کنترل می شود.

این بخشی از برنامه آزمایشی بزرگ FAA یا همان اداره هواپیمایی فدرال آمریکا، برای تست مشارکت های دولتی و شرکت های خصوصی است که با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین صورت می پذیرد و علاوه بر کمک از FAA، همچنین شامل پشتیبانی از وزارت حمل و نقل کارولینای شمالی نیز است.

این یک شروع ساده است، اما باید در طول زمان بسیار گسترش یابد.

یو پی اس و Matternet هر دو قصد دارند در ابتدا از شبکه های شهر Raleigh استفاده کنند تا ببینند که این هواپیماهای بدون سرنشین برای انتقال تجهیزات پزشکی در سراسر ایالات متحده چگونه عمل خواهند کرد.

اگر این کار راحت و به خوبی انجام شود، شما به راحتی می توانید بسیاری از بیمارستان ها را ببینید که از هواپیماهای بدون سرنشین استفاده می کنند.

برای مطالعه بیشتر ببینید که پهباد ها چگونه عمل می کنند و چطور برای خود یک پهپاد مناسب تهیه کنیم!

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.