چگونه از دوربین موبایل خود برای تبدیل یک عکس به فایل اکسل استفاده کنیم!

شما می توانید از تلفن همراه خود در یک لحظه برای تبدیل یک عکس به صفحه گسترده اکسل استفاده کنید. ابزار مایکروسافت برای تلفن های iOS و Android عکس یادداشت ها، لیست ها، دستور العمل ها و شماره ها را به یک صفحه گسترده جدولی Excel تبدیل می کند. در عمل و در اصل، برنامه اکسل دیتا را از یک عکس خارج می کند و آن را به شما به صورت یک فایل Excel نشان خواهد داد.

دوربین موبایل تبدیل عکس فایل اکسل

از صفحه کلید کامپیوتر و لپتاپ خود فاصله بگیرید و تلفن خود را بردارید.

یک ابزار مایکروسافت برای تلفن های اندروید و آیفون می تواند در عرض دو ثانیه کلمات و اعداد را از یک صفحه کاغذ عکس گرفته شده به یک صفحه گسترده اکسل مایکروسافت تبدیل کند.

با استفاده از ابزار Excel Data from Picture، می توانید عکسی از داده های مورد نظر خود را در ردیف ها و ستون ها روی یک کاغذ نمایش دهید، و برنامه اکسل iOS و Android به طور خودکار تصویر را به داده های جدول قابل ویرایش تبدیل می کند.

ابزار تبدیل صفحه گسترده، تصویر را برای پردازش و برای تبدیل کلمات و اعداد به جدول، به موتور شناسایی آنلاین تصویر اکسل می فرستد.

و این برنامه خارق العاده می تواند تقریباً دوهزار زبان را به یک فایل اکسل تبدیل کند.

حتی در هنگام وارد کردن دیتا، اکسل به شما این امکان را می دهد که قبل از تبدیل، هر چیزی را که می خواهید اصلاح کنید.

اکسل برای اندروید و آیفون بخشی از مجموعه برنامه های Office مایکروسافت برای دستگاه های تلفن همراه است که شامل Word و PowerPoint نیز است.

نسخه های رایگان این برنامه ها برای بهره وری در تلفن همراه ابزار ویرایش اساسی را به شما ارائه می دهد.

با اشتراک مایکروسافت آفیس، می توانید ویژگی های بیشتری از جمله امکان همکاری با همکاران را در اختیار داشته باشید.

یک صفحه فایل اکسل که از یک عکس، تبدیل شده است!

تبدیل عکس های تلفن همراه به داده های جدولی Excel:

1- در برنامه اکسل، برای ایجاد یک پرونده جدید، روی دکمه New در بالای برنامه ضربه بزنید.

می توانید انتخاب کنید که یک دفتر کار خالی ایجاد کنید و یا از یکی از قالب های موجود در برنامه استفاده کنید.

2- در انتهای برنامه، روی دکمه داده از تصویر (Data from Picture) ضربه بزنید (این یک عکس سبکه ای 3×3 با یک دوربین را ضبط می کند).

اگر این اولین بار است که از این ابزار استفاده می کنید، روی اجازه دادن به Microsoft ضربه بزنید تا برنامه با استفاده از سرویس آنلاین مایکروسافت، تصویر را به داده تبدیل کند.

3- شما باید مستطیل قرمز را در اطراف داده هایی که می خواهید ضبط کنید، به درستی قرار دهید و سپس روی دکمه round Capture ضربه بزنید.

این برنامه در مورد آنچه که انجام می دهد بسیار دقیق است و شاید تصویر شما به عنوان داده مشخص نشود، بنابراین ممکن است برای گرفتن آنچه شما می خواهید به چند تلاش نیاز داشته باشد.

4- اگر از عکس ضبط شده راضی هستید، برای تبدیل داده روی دکمه قرمز رنگ ضربه بزنید. اگر راضی نیستید، روی X ضربه بزنید و دوباره شروع کنید.

5- شما می توانید در پیش نمایش داده های گرفته شده، روی یک سلول برجسته قرمز ضربه بزنید و سپس روی ویرایش ضربه بزنید تا اطلاعات از دست رفته را وارد و تنظیم کنید.

بعد از هر تغییر، روی انجام شد و یا Done ضربه بزنید.

همچنین می توانید بر روی سلول های بدون نور نیز ضربه بزنید تا اصلاحات یا تغییرات را ایجاد کنید.

6. هنگامی که از داده ها راضی شدید، روی قرار دادن یا Insert در بالای نمایشگر خود ضربه بزنید تا داده ها را در دفتر کار خود قرار دهید.

شما می توانید قبل از تبدیل شدن یک عکس به صفحه اکسل، یک صفحه نمایش چاپ شده از مثلا فوتبال فانتزی خود را تصحیح کنید

داده هایی که شما ضبط و تبدیل می کنید می تواند عدد و کلمه باشد و می تواند شامل لیست ها و مواد تشکیل دهنده دستور العمل ها نیز بشود.

و در حالی که این برنامه با تبدیل داده های دقیق از یک تکه کاغذ، بسیار دقیق عمل می کند، شما همچنین برای جمع آوری داده ها از صفحه لپ تاپ نیز می توانید اقدام کنید.

و این در حالی است که شاید با داده های دست نوشته شما مبارزه کند و نتواند به خوبی آنها را نمایش دهد.

مایکروسافت گفت، ابزار Insert Data from Picture برای سیستم عامل های Android و iOS می تواند هم اکنون با 21 زبان از جمله فرانسوی، آلمانی و اسپانیایی کار کند و در آینده نیز بسیاری از زبان های بیشتر را پشتیبانی خواهد کرد.

اما از طرفی ارسال داده های صفحه اکسل برای پردازش به سرور های مایکروسافت، می تواند نگرانی های مربوط به حریم خصوصی را ایجاد کند.

سخنگوی مایکروسافت گفت: “حریم خصوصی و امنیت اطلاعات مشتریان مایکروسافت از اهمیت ویژه ای برای این شرکت برخوردار است. ویژگی های اطلاعاتی درون برنامه های Office به طور کاملا حقوقی دسترسی داده شده و حق یک کاربر را رعایت می کنند، و اطلاعات را برای کسی که دسترسی به آنها نداشته باشد را ب هیچ وجه افشا نمی کند.”

برای مطالعه بیشتر و در صورت علاقه ببینید که مایکروسافت می خواهد مجموعه برنامه آفیس خود را به صورت اشتراکی بفروشد، یا 7 برنامه مناسب برای اضافه کردن حالت پرتره یا بوکه به عکسهای موبایل اندرویدی، و یا برنامه سرچ و جستجو Go گوگل با ویژگی های کاربردی در دسترس می باشد! یا به نظر شما آیا مایکروسافت به صدای شما کاربران ایکس باکس گوش فرا می دهد؟

موسی 3 سال پیش

سلام.با اینکه من آخرین نسخه اکسل رو دانلود کردم، اما این button وجود نداره. چرا

ویدیوها و مطالب مشابه