بازی وین گلوری موبایل

بررسی بازی وین گلوری برای تلفن های همراه

طرفداران سبک بازی های MOBA مانند بازی WOW، اکنون خوشحال هستند، زیرا بازی جدید Vainglory به عنوان یک بازی فوق العاده جذاب و نبرد استراتژیک برای گوشی شما در دسترس است. اگر یکی از علاقه مندان در سبک بازی های نبرد آنلاین به سبک استراتژیک هستید، این بازی عالی را از دست ندهید. می توانید در ادامه مطب لینک دانلود این بازی را مشاهده کنید.

بازی موبایلی وینگلوری (Vainglory) یک بازی بسیار عالی و سرگرم کننده است که از گذشته تاکنون به یک بازی پرطرفدار موبایلی آنلاین و سرگرم کننده تبدیل شده است.

این بازی موبایلی آنلاین در ژانر اکشن و استراتژیک به وقوع می پیوندد.

بازی های موبایلی یک خانواده بسیار بزرگ هستند که مانند کنسول های ایکس باکس ، پلی استیشن و....... در ژانر های مختلف شما را سرگرم می کنند.

حال ما قصد داریم تا بازی موبایلی و آنلاین وین گلوری را مورد تحلیل و برسی قرار دهیم و با داستان معرکه و خارق العاده آن بیشتر آشنا شویم.

این بازی آنلاین روایتگر افراد بسیار قدرتمندی است که دارای قدرت های بسیار زیادی می باشند و در هنر های رزمی برای خود یک استاد هستند.

شما در این بازی به گروه های چند نفره تبدیل می شود و به صورت آنلاین با یک دیگر مبارزه می کنید و رقیبان خود را باید شکست دهید و قدرت واقعی کاراکتر خود را کشف کنبد و او را ارتقاع دهید و برای او هر نوع کیت لباسی که دوست داشتید خریداری کنید.

این بازی برای هر دو بازیکنان تازه کار و متخصص در سبک MOBA فوق العاده است. زیرا شخصیت های بازی با توانایی های مختلف در برخورد، مقدار زیادی استراتژی های استادانه را به همراه دارند که با تمرین های مفصل می توان گفت که چگونه همه کارها و چیزها برای کارکتر شما کار می کند.

 با تمامی این گفته ها  پیشنهاد می کنم اگر به دنبال یک بازی استراتژیک ، اکشن و موبایلی هستید پیشنهاد می کنم این بازی را به هیچ عنوان از دست ندهبد.

شما می توانید از طریق تریلر قرار داده شده شاهد داستان و رقابت های آنلاین این بازی موبایلی سرگرم کننده باشید. امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد.

دانلود بازی بازی وین گلوری برای اندروید

دانلود بازی vainglory برای IOS

... توضیحات کامل