برنامه تحویل کالا با ون خودران حامل پهباد مرسدس بنز

برنامه تحویل کالا با ون های خودران حامل پهباد مرسدس بنز

اتوموبیل های Vision van: برنامه تحویل کالا با هواپیماهای بدون سرنشین  متغلق به شرکت مرسدس بنز با نام تجاری cargo van که توسط روباتها اداره می شود. مرسدس بنز، سازنده آلمانی، یک ون الکتریکی مجهز به هواپیمای بدون سرنشین را ارائه داده است.

Vision van یک وسیله الکتریکی با محدوده انتن دهی تا برد 270 کیلومتر است. سقف این ون به عنوان یک صفحه راه انداز و فرود برای هواپیماهای بدون سرنشین Matternet M2 عمل می کند که می توانند بسته ای با وزن 4.4 پوند را به راحتی حمل کنند.

در ابتدا و قبل از بارگذاری تمام بسته ها توسط ربات ها اسکن شده و در قفسه های ماشین ون مرتب چیده شده اند، سپس به کمک یک ون خودران آن ها را انتقال می دهند.

پس از آن، سیستم قفسه بندی رباتیک به صورت خودکار بسته ها را برای هواپیمای بدون سرنشین یا راننده در داخل محفظه محموله قرار داده و آماده می کند.

این ون با الگوریتم های نوآورانه نصب و طراحی شده است که می تواند بهترین مسیر  برای تحویل کالا را برای راننده محاسبه کند و نمایش دهد، همچنین راننده کمکی می تواند با استفاده از یک جوی استیک شک مانند ون را هدایت کند.

این شرکت اعلام کرده است که به دنبال یافتن فرصتهای تجاری مرتبط با فناوریهای مجازی خواهد بود و بنابراین یک واحد جدید سازمانی به نام Future Transportation Systems که شامل گروههای تحقیقاتی در شهر های Stuttgart، برلین و دره سیلیکون است، ایجاد کرده است.

... توضیحات کامل