ولوو شرکت حمل و نقل تازه ای به نام M تاسیس کرده است

 ولوو کمپانی M را برای مدیریت حمل و نقل شهری و به اشتراک گذاری تاکسی تاسیس کرده است. کمپانی M به زودی رقیت Lyft و اوبر در آمریکا خواهد شد.

4.3333333333333 از 5
از 3 رای
(رای دهید)
ولوو شرکت حمل و نقل تازه ای به نام M تاسیس کرده است

ولوو را ما با اتوبوس های با کیفیتی که وارد بازار ایران کرد می شناسیم. اما این شرکت در بسیاری از زمینه های حمل و نقل غیر از خودرو سازی نیز فعال است.

ولوو پیش از تاسیس شرکت M، شرکت Sunfleet که یک سیستم به اشتراک گذاری تاکسی ارائه می کند را خریداری کرده است. انتظار می رود در سال ۲۰۱۹، شرکت Sunfleet، با شرکت جدید M ادغام شود.

ولوو همچنین هدف از تاسیس شرکت M را ورود جدی تر به بازار به اشتراک گذاری اتومبیل، عنوان کرده است. احتمالا این شرکت تا سال ۲۰۱۹ به بازار های آمریکا راه پیدا خواهد کرد و در آنجا رقیب شرکت های بزرگی همچون لیفت و اوبر خواهد شد.

این کمپانی قدیمی فعال در زمینه حمل و نقل می گوید: “کمپانی M با اطمینان بالا، دسترسی به ماشین های اشتراکی را در نرم افزار تاکسی یاب خود، در هر نقطه، طی زمان کوتاهی فراهم خواهد کرد”.

کمپانی ولوو اکنون نرم افزار Sunfleet را در زمینه اتومبیل های اشتراکی در اختیار دارد. نرم افزار Sunfleet در خانه ولوو یعنی سوئد، خدمات تاکسی یابی ارائه می دهد. این نرم افزار تاکسی یاب اکنون بیشز از ۱۷۰۰ اتومبیل در سرتاسر سوئد دارد.

احتمالا نسخه بتا نرم افزار اختصاصی M در پاییز میلادی امسال ارائه خواهد شد.

کمپانی ولوو با این زیرمجموعه جدید خود قصد دارد به بازار های آمریکا ورودی قدرتمند داشته باشد. احتمالا ورود کمپانی M به آمریکا سال ۲۰۱۹ اتفاق خواهد افتاد.

این شرکت اما تا سال ۲۰۱۹ بی کار نخواهد نشست. آن ها به دنبال روش های جدید بازاریابی و ویژگی های جدید فنی برای نرم افزار خود خواهند گشت. آن ها قصد دارند برای درک بیشتر نیاز کاربران، با تعدادی از آن ها به صورت مستقیم مصاحبه هایی را انجام دهند.

در آمریکا، کمپانی های اوبر و لیفت اکثر بازار تاکسی های اشتراکی را در اختیار دارند و از این ورود ولوو به قلمرو خود، خوشحال نخواهند شد. این دو شرکت که هم اکنون با یکدیگر رقابت وحشتناکی دارند، نیازی به رقیب سوم قدرتمندی مانند ولوو نخواهند داشت و این ورود ولوو به دردسر های آن ها خواهد افزود.

رای شما به "ولوو شرکت حمل و نقل تازه ای به نام M تاسیس کرده است" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن