بازی تفنگی و هیجانی Disintegration از سازنده Halo، به زودی از راه می رسد

شما می توانید اولین تریلر بازی جالب در حال تجزیه و یا "Disintegration" از سازنده معروف بازی "Halo" را در اینجا تماشا کنید. این بازی جدید Disintegration یک بازی گرافیکی و تیراندازی هیجان انگیز است که همانند بازی های Halo می تواند بسیار محبوب و پرطفدار شود، چرا که شما خلبانی وسیله ها و سفینه های پرنده تا فرماندهی نیروهای زمینی را بر عهده خواهید داشت.

بازی تفنگی هیجانی Disintegration سازنده Halo زودی

سازنده بازی های Halo، مارکوس لتو (Marcus Lehto)، پروژه جدید خود را به نام Disintegration یا در حال تجزیه، در ماه جولای (تیر ماه) معرفی و رونمائی کرده است، اما تا کنون اطلاعات زیادی در مورد آن موجود نبود.

از آن زمان برخی از جزئیات نقشه به اشتراک گذاشته شده است، اما اکنون ما اولین تریلر گیم پلی این بازی را در اختیار داریم که می توانیم با دیدن آن، خود را برای این بازی خارق العاده آماده کنیم.

تریلر بازی جالب در حال تجزیه و یا Disintegration، بازیکنی را نشان می دهد که در حال خلبانی یک وسیله پرنده “Gravcycle”، یک وسیله نقلیه پرنده و به شدت مسلح، می باشد و همچنین هدایت یك گروه از نیروهای زمینی در برابر نیروهای یكپارچه انسانی را بر عهده دارد.

یک کمپین تک نفره و همچنین بازی های چند نفره PvP نیز وجود خواهد داشت، و ما می دانیم که شخصیت اصلی رومر شوال (Romer Shoal) خواهد بود، شورشی علیه جامعه ای که در آن انسانها به لطف پیشرفت های چشم گیر، “با یک چارچوب رباتی” یکپارچه و سازماندهی شده اند.

در حالی که استودیو V1 Interactive کوچک است، اما بنیانگذاران آن تجربه زیادی در صنعت دارند.

این استودیو به عنوان رهبر پیشین بازی بانجی (Bungie)، برخی از بزرگترین بازی های 15 سال گذشته را زیر نظر داشته است.

گفته می شود که این پروژه در ابتدا توسط ناشر بخش خصوصی منتشر خواهد شد.

و نسخه های تفکیکی برای نمونه 2020 این بازی، برای کنسول های بازی ویندوز، پلی استیشن 4 و ایکس باکس One ساخته شده و تا ابتدای سال 2020 از راه خواهند رسید.

برای مطالعه بیشتر ببینید که مجموعه بازی های محبوب Halo ایکس باکس، به کامپیوتر می آیند و یا بهترین بازی های رایگان ۲۰۱۹ برای کامپیوترها و کنسول های بازی.

ویدیوها و مطالب مشابه