خودرو الکتریکی فولکس واگن در مسابقات گودوود

خودرو الکتریکی جدید فولکس واگن رکورد 20 ساله مسابقات گودوود را شکست!

مشاهده کنید که خودروی الکتریکی جدید شرکت فولکس واگن (VW) رکورد 20 ساله مسابقات Goodwood را می شکند. این خودرو یک نسخه بهینه سازی شده الکتریکی از ماشین ID.R فولکس واگن است، که یک نقطه عطف عالی را از خود نشان می دهد. ماشین الکتریکی جدید ID.R فولکس واگن با ثبت این رکورد جدید نشان می دهد که خودروهای برقی و الکتریکی نیز می توانند عملکردی عالی ار از خود نمایش دهند.

ولکس واگن (VW) یا همان فولکس واگن به وضوح از ثبت رکورد اتومبیل الکتریکی خود برای مسابقات hill climb در جشنواره سرعت گودوود 2018 راضی نبوده است.

این شرکت اینبار در سال 2019 در همایش Goodwood با یک خودرو جدید ظاهر شد تا رکورد های جدیدی را به نام خود ثبت کند.

این خودرو مسابقه ای ID.R (رانده شده توسط Romain Dumas) با استایل جدید و پیشرفته ای، به فستیوال جشنواره Goodwood بازگشته است، در حالی که رکورد صعود پیمایش مسیر مسابقه هیل کلایمب را از 41.18 قبلی به مدت زمان 39.9 ثانیه رسانده است، و این به اندازه کافی سریع است تا رکوردی که 20 سال پیش توسط نیک هیدفلد (Nick Heidfel) با ماشین فرمول یک مکلارن MP4 / 13 ثبت شده است را بشکند.

با توجه به قدرت پایین آن (500 کیلو وات در برابر با 574 کیلو وات معادل)، این بدان معنا است که خودرو های کم قدرت نیز می توانند سریع و عالی باشند.

شما می توانید این دستاورد را در ویدئویی در زیر ببینید.

راه حل و روش این پیروزی، همانطور که ممکن است تصور کنید و حدس بزنید، صرفه جویی در وزن این خودرو بوده است.

بر خلاف نوع Pikes Peak، خودرو ID.R در Goodwood برای "به حداکثر سرعت رسیدن" بهینه سازی شده است، که با باتری کوچکتری تنظیم و طراحی شده تا یک شتاب کوتاه اما شدید را برای پیمایش مسیر 1.16 مایلی هیل کلایمب در اختیار داشته باشد.

در این زمینه بحث های فراوانی وجود ندارد، چرا که یک خودرو فرمول 1 بهترین رکورد قبلی را به خود اختصاص داده بوده است، اما این رکورد جدید یادآور این است که هنوز هم ماشین های EV می توانند با یک پیروزی بزرگ ماشن های فوق العاده و منحصر به فردی باشند.

همانطور که VW در تلاش است تا سایر رکورد های دیگر را نیز به خود اختصاص دهد، در نهایت این ثبت رکورد ها یک کمپین تبلیغاتی برای ماشین های جدید این شرکت خواهد بود.

فولکس واگن می خواهد نشان دهد که طرفدار بزرگ خودروهای الکتریکی و برقی است و رسوایی های مربوط به انتشار گازهای گلخانه ای دی اکسید در گذشته را به خوبی پشت سر گذاشته است.

این رویداد چند چیز را کاملا به وضوح نشان می دهد، اینکه می تواند اثبات کند که ماشین های الکتریکی (EV) می توانند با انرژی تجدید پذیر خود در برخی از سخت ترین مسابقه های ماشین رانی در سیاره نیز به خوبی شرکت کنند.

رکورد قبلا ثبت شده 41.18 ثانیه بوده؟

این رکورد تازه مثله گرم کردن بوده است.

رکوردی جدید با یک خودرو الکتریکی در مدت زمان بی نظیر 39.9 ثانیه ثبت شده است.

این واقعا بی نظیر و حیرت انگیز است...1.9 هزار بازدید 4 سال پیش اتومبیل ماشین ویدئو ویدئو های ماشین
... توضیحات کامل