نرم افزار Whiteboard مایکروسافت ویندوز 10 iOS اندروید

نرم افزار Whiteboard مایکروسافت در ویندوز 10، iOS و اندروید

اپ Whiteboard مایکروسافت نرم افزاری کاملا Real-time برای به اشتراک گذاری نکات و نوشته های مختلف، بر روی یک تخته وایتبرد بین اعضای یک گروه است. به عنوان مثال شما و دوستانتان می توانید با استفاده از این نرم افزار یک تخته وایتبرد اشتراکی داشته باشید تا به کمک هم یک نقاشی خنده دار را تکمیل کنید.

نرم افزار Whiteboard مایکروسافت برای ایجاد یک همکاری بهتر در بین اعضای یک تیم ساخته شده است. حالا مایکروسافت می خواهند دامنه دستگاه هایی که می توانند این نرم افزار را پشتیبانی کنند را گسترش دهد.

مایکروسافت به تازگی نسخه ویندوز 10 این نرم افزار را به کاربران ارائه کرده است و مورد استقبال بسیاری از کاربران این سیستم عامل قرار گرفته است.

این شرکت می گوید متخصصان آن در حال کار کردن بر روی نسخه iOS این نرم افزار هستند تا کاربران iOS نیز بتوانند به عنوان یک اپ Native این سیستم عامل از قابلیت های نرم افزار Whiteboard مایکروسافت استفاده کنند.

کاربران اندروید البته باید برای استفاده از نرم افزار وایتبرد مایکروسافت کمی صبر کنند. آن ها فعلا می توانند از نسخه تخت وب این نرم افزار استفاده کنند و فعلا منتظر برنامه نویس های مایکروسافت باشند تا کارشان با نسخه های سیستم عامل ویندوز و iOS تمام شود.

گفته می شود مایکروسافت قصد دارد به زودی این نرم افزار را درون قسمت چت نرم افزار مایکروسافت Teams ادغام کند تا اعضای تیم ها بتوانند برای انتقال اطلاعات از وایتبرد استفاده کنند. برای اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار مایکروسافت Teams مطلب "نسخه رایگان Microsoft Teams از امروز در دسترس عموم قرار گرفت" را در نتران بخوانید.

... توضیحات کامل