یک کانتینر و خانه خورشیدی در آمازون با قیمتی مناسب به فروش می رسد!

شما می توانید یک خانه ریز و جمع و جور خورشیدی را با قیمتی بالغ بر 24 هزار دلار از طریق آمازون خریداری کنید. این خانه ها به اندازه یک کانتینر هستند و دارای حمام و سرویس بهداشتی نیز می باشند و حتی از طریق یک ریموت از راه دور نیز کنترل می شوند. این یک خانه کوچک، خاص و قابل ارتقا است که از طریق آمازون قابل خریداری می باشد و شما می توانید در هر جایی، حتی در باغ های خود نیز از آن استفاده کنید.

کانتینر خورشیدی آمازون با قیمتی فروش

Buzzwords عرضه می کند!

در یک بسته مسطح، پیش ساخته شده، ماژولار، به عنوان یک کانتینر همراه با پشتیبانی از انرژی خورشیدی.

این توضیحات در مورد یک خانه کوچک 23800 دلاری است که به نام ویزنگنگ (Weizhengheng) شناخته می شود که در حال حاضر فقط می توانید از طریق آمازون و در ایالات متحده آن را خریداری کنید.

این خانه در اصل توسط Wzhgroup چینی تهیه شده است، که به عنوان ساختمان های بسته بندی شده و به عنوان یک کانتینر عرضه می شوند.

این سازه جالب برای Amazon Prime نیز واجد شرایط نیست و برای حمل و نقل باید چیزی در حدود 1000 دلار اضافی را پرداخت کنید.

Lot LUO فروشنده بازار آمازون، آن را به عنوان یک محصول “تازه راه اندازی شده” ذکر کرده است و هنوز هیچ بازخوانی برای خرید وجود ندارد.

بله، خانه فروشی در آمازون حمام و سرویس بهداشتی نیز به همراه دارد

آنچه خانه کوچک Weizhengheng را از برخی دیگر از مینی خانه های موجود که از طریق آمازون و بسیاری از سایت ها به فروش می رسند، جدا و متمایز می کند، وعده سیستم های خورشیدی و حتی انرژی بادی، حمام، آشپزخانه و ریموت کنترل آن است که سیستم هیدرولیک خانه را برای گسترش و یا سیستم تاشو نیز فرمان می دهد.

قبل از اینکه خیلی هیجان زده شوید و دکمه خرید را بزنید، بهتر است با خریداران بالقوه در مورد فضا و جزئیات حمل و نقل قبل از سفارش تماس بگیرید.

وب سایت Wzhgroup می گوید سیستم های هیدرولیک و خورشیدی اختیاری هستند، بنابراین ممکن است قیمت نهایی نیز بسته به انتخاب شما متفاوت باشد.

بیایید یک منزل قابل حمل دیگر را مقایسه با این خانه کوچک عرضه شده در آمازون در نظر بگیریم:

یک کیت کابین استودیوی تمام چوبی Solvalla که همانند یک خامه اتاق دار چوبی بزرگ است، با قیمت 7،350 دلار تخیلی به فروش می رسد و در ماه می به بازار عرضه می گردد.

فقط چند بررسی در مورد Solvalla وجود دارد، اما آنها خیلی هم خوب نیستند.

یکی می گوید: “این شبیه به یک خانه سگ با شکوه و مجلل است”.

این بررسی پست شده در مورد خانه Solvalla از نبود آشپزخانه، حمام، عایق و سیم کشی برق در این خانه شکایت داشته است.

اینجاست که بسیار امیدوار کننده است که می توان گفت خانه گران قیمت Weizhengheng در این رقابت برنده می باشد.

هنوز هیچ قیمت دقیقی در مورد خانه Weizhengheng ارائه نشده است.

طراحی امیدوارکننده به نظر می رسد، اما به هیچ وجه ساده نباشد.

یک خانه کوچک هنوز به یک شالوده احتیاج دارد و باید برای رعایت کد مورد نیاز منطقه شما مورد نیز بررسی قرار گیرد.

Weizhengheng پیشنهاد می کند که یک جرثقیل را اجاره کنید تا آن را در محلی که خود می خواهید قرار دهید.

شاید در آینده این شرکت چینی این محصول خود را در بسیاری از بازارهای مختلف دیگر نیز عرضه کند و شما بتوانید از ان در باغ و یا در کنار یک سازه ساختمانی خود استفاده کنید.

و یک نکته دیگر اینکه شما هنوز هم باید هزینه های نصب را نیز در نظر بگیرید، که ممکن است شامل یک هزینه برق کشی، اتصال به آب و یک خط فاضلاب باشد. (بله، همه این ها در این خانه متحرک پشتیبانی می شود و حتی نسخه هایی با سقف انرژی خورشیدی می توانند برق شما را به راحتی تولید کنند)

خانه ای کوچک و بسیار ناز و جمع و جور که در آمازون قابل خریداری می باشد، می تواند با برچسب قیمتی نه چندان پائین، در نهایت به پایان برسد.

در صورت علاقه ببینید که خانه قایقی Daigno، یک خانه کامل روی آب، 4 وسیله و پروژه مخصوص برای هوشمند سازی منزل و مناسب برای مبتدیان یا 4 راه کم هزینه برای دریافت انرژی خورشیدی به جای الکتریسته در منزل یا باغ و یا اسکاتلند با منابع انرژی بادی خود می تواند برق دو برابر از تعداد خانه های خود را تأمین کند!

سارا 5 سال پیش

دورود بر همه عزیزان آمازون ، خانه خورشیدی خیلی خیلی زیبا و قشنگ و ناز هست ای کاش داشتم پول میخریدمش و از مستعجری نجات پیدا میکردم ، ای کاش ..؟

ویدیوها و مطالب مشابه