جدیدترین آپدیت های موزیلا فایرفاکس با رفع باگ و بهبودهای امنیتی همراه اند

شما می توانید مرورگر فایرفاکس خود را به روزرسانی کنید تا از وقوع اشکالات بحرانی جلوگیری کنید. مشکلاتی که هکرها از آن برای حمله به سیستم های آسیب پذیر شما استفاده می کنند. اخیرا گزارش شده است که مرورگر فایرفاکس با برخی از مشکلات امنیتی مواجه شده است که شما می توانید با جدیدترین آپدیت ها در اینجا از این مشکلات در امان بمانید.

آپدیت موزیلا فایرفاکس با رفع باگ بهبودهای امنیتی همراه

اگر شما یک مرورگر فایرفاکس را بر روی رایانه خود استفاده می کنید، بهتر است تا آن را در حال حاضر به روز رسانی و آپدیت کنید.

موزیلا به روز رسانی های امنیتی Firefox 67.0.3 و Firefox ESR 60.7.1 را برای رفع یک اشکال بحرانی منتشر کرده است، که گفته می شود که هکرها از آن به طور فعال برای کنترل سیستم های آسیب پذیر استفاده می کنند.

آژانس امنیت ملی سایبری و امنیتی آمریکا همچنین از این موضوع انتقاد کرده است و برای کاربران و مدیران سیستم برای مرور توصیه های امنیتی موزیلا اخطاری صادر کرده است و نهایتا بدین ترتیب عمل میکند: به عبارت دیگر و در کل، شما می توانید مرورگر موزیلا خود را به جدیدترین نسخه ها ارتقاء دهید.

موزیلا گفت که تیم هایی همچون Coinbase Security و Samuel Groß از Google Project Zero اشکال را در هنگام دستکاری اشیاء جاوا اسکریپت به دلیل مسائلی که در Array.pop اتفاق می افتد، گزارش کرده اند.

اساسا، مهاجمان قادر خواهند بود کد را در سیستم کاربران از طریق صفحات وب مخرب تغییر دهند، اگر شما آنها را در هنگام اجرای یک نسخه از فایرفاکس قدیمی در یک سایت بازدید کنید.

در صورت علاقه ببیینید که مرورگر گوگل کروم در آپدیت جدید سایت های مخرب و جعلی را به شما نشان می دهد.

شما می توانید به روز رسانی ها را از طریق لینک های زیر نصب کنید:

برای مطالعه بیشتر ببینید که فایرفاکس جدید با آرم و لوگوهای جدید، فقط یک مرورگر معمولی نیست! و یا کلید امنیتی گوگل برای امنیت حساب شما، با مرورگرهای فایرفاکس و ادج نیز کار می کند.

ویدیوها و مطالب مشابه