فایرفاکس جدید با آرم و لوگوهای جدید، فقط یک مرورگر معمولی نیست!

لوگوی جدید مرورگر فایرفاکس شرکت Mozilla نشان می دهد که این فقط یک مرورگر ساده نیست و فایرفاکس اکنون بسیار بیشتر از یک مرورگر است. هر چند شما همچنان نیز نماد روباه مشهور را مشاهده خواهید کرد. موزیلا به فایرفاکس یک آرم جدید می دهد تا برای برنامه های کاربردی و خدمات جدید آن نیز ارائه شوند. و از این به بعد "فایرفاکس" فقط به معنای یک مرورگر وب منبع باز نیست.

4 از 5
از 7 رای
(رای دهید)
فایرفاکس جدید با آرم و لوگوهای جدید، فقط یک مرورگر معمولی نیست!

لوگوی نمادین فایرفاکس از سال ۲۰۰۳ تاکنون موزیلا را تحت تاثیر قرار داده است، اکنون، ۱۶ سال می گذرد، و آ نیک نسخه جدید را دریافت می کند.

موزیلا در روز سه شنبه لوگوی فایرفاکس خود را، که در واقع یک خانواده از لوگوها بود، معرفی کرد تا هویت یکپارچه ای را به مجموعه گسترده ای از محصولات و خدمات خود بیاورد.

در یک پست وبلاگ که امروز منتشر شده، این شرکت نشان می دهد که در طی ۱۸ ماه گذشته در حال طراحی جدیدی برای ساختن یک نشان هنری جدید یا iconography بوده که نشان بدهد که این مرورگر بیش از یک مرورگر ساده خواهد بود

ما می دانستیم که این مدت این کارت تغییر آیکون فایرفاکس بر روی میز بوده است.

همانطور که قبل تر نیز گفت می شد که فایرفاکس، با طراحی آیکون جدید از راه می رسد.

یک پست وبلاگ از سال گذشته توضیح داد که “روباه سریع با دم شعله ور، ابزار طراحی کافی برای نشان دادن تمام خانواده محصولات این شرکت را ارائه نمی دهد. بازنگری در این علامت یا تشریح دوباره روباه تنها می تواند ما را تا به جاهایی دور و مکانی جدید ببرد.”

پس برای رسیدن به آن جای جدید.

روباه معروف نارنجی (پرتقالی) که در وسط آن یک کره آبی کشیده شده بود، با یک دایره کشیده شده براق نارنجی و آبی از این رنگ های آشنا جایگزین شده است، در حالیکه نام تجاری گسترده شامل شکل جدید، شکل های مینیمالیستی و پالت رنگ قابل تشخیص است که همه آنها برای حمایت از خط تولید محصولات موزیلا طراحی شده اند.

بسته به اینکه چگونه از خدمات موزیلا استفاده می کنید، منوها و نوارهای کاری شما می توانند کاملا متفاوت باشند، اما طرفداران روباه از اینکه متوجه شوند که مرورگر خود را تقریبا با همان شکل دریافت می کنند، احساس راحتی می کند.

اکنون فایرفاکس جدید با “نام تجاری اصلی” برای مجموعه ای از ابزارهایی است که نام فایرفاکس را به نمایش می گذارند.

و این شامل فقط یک مرورگر نیست، بلکه Firefox Send برای انتقال فایلها، Firefox Lockwise برای ذخیره و همگام سازی رمزهای عبور و Firefox Monitor برای بررسی اینکه آیا رمز عبور شما در معرض خطر قرار گرفته است یا نه، در دسترس می باشند.

موزیلا گفت: “این تنها آغاز خانواده جدید فایرفاکس است”.

برای مطالعه بیشتر ببینید که با فایرفاکس Send، فایل های چند گیگی را با هم به اشتراک بگذارید! یا مرورگر جدید فایرفاکس ۶۷ همراه با سرعت و امکانات بیشتر، آماده رقابت با کروم گوگل و یا پشتیبانی مرورگر Firefox از فرمت تصویری فشرده شده WebP گوگل.

رای شما به "فایرفاکس جدید با آرم و لوگوهای جدید، فقط یک مرورگر معمولی نیست!" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی ترفند
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن