معرفی و بررسی اپلیکیشن کاربردی و معروف یوتیوب

اپلیکیشن You tube یک برنامه بسیار منحصر به فرد و عالی است که امروز بر تمامی گوشی های هوشمند و اندروید و آیفون موجود می باشد. این برنامه شما را از تمامی اخبار بازی ، سینما و..... با خبر می کند. همراه ما باشید با برسی بیشتر این برنامه شگفت انگیز.

اپلیکیشن کاربردی معروف یوتیوب

یوتیوب یک برنامه بسیار عالی و منحصر به فرد است و دارای قسمت های متفاوتی می باشد، مثال شما با وارد شدن به برنامه جدید ترین اخبار سینما ، بازی، اتومبیل و موتور، لپ تاپ و…….. متوجه می شوید و یا می توانید فیلم را در لیست تماشا در بعدا ذخیره کنید و زمانی که خواستید می توانید وارد آن بخش شوید و فیلم را تماشا کنید.

شما می توانید در این برنامه نام بخش و یا کانالی را که دوست دارید، نام آن را وارد کنید و وارد آن کانال شوید.

مثال شما با وارد کردن کلمه Xbox وارد قسمت ویدیو های ایکس باکش می شوید و می توانید جدید ترین تریلر های بازی را تماشا کنید و لذت ببرید.

این برنامه یک برنامه کاملا عالی و شگفت انگیز است که به شما در کار های روزمره کمک های بسیار زیادی می کند.

برنامه یوتیوب برنامه ای است که شما می توانید جدید ترین تریلر های فیلم های سینمایی  یا سریالی و……. دیگر را تماشا کنید و از اخبار دنیای سینما، اتومبیل و موتور ، بازی و یا حتی موسیقی باخبر شوید و حتی می توانید این فیلم ها را تماشا کنید و لذت ببرید.

البته شما با وارد شدن به یوتیوب جدید ترین اخبار بر روی صفحه اول به نمایش گذاشته می شود و شما می توانید در قسمت علاقه مندی های سایت های را که بیشتر تماشا می کنید ذخیره کنید و زمانی که وارد قسمت علاقه مندی های می شوید می توانید جدید ترین اخبار و تریلر و یا فیلم های سایت های مورد علاقه خود را ببنید و یا آن ها را دانلود کنید مثال خود بنده قسمت ایکس باکس و پلی استیشن و یوکار {اتومبیل و موتور} و سریال ها وارد می شوم و از جدید اخبار مطلع می شوم.

با تمامی این گفته باید در نکته آخر به این نکته هم اشاره کنم که این برنامه یک برنامه عالی و شگفت انگیز است که به شما کمک می کند و می توانید از آن استفاده ها بسیار زیادی نیز بکنید.

امیدوارم این مطلب برای شما مفید و کاربردی بوده باشید.

ویدیوها و مطالب مشابه