فیلم ها و سریال های اورجینال یوتیوب از 2 مهر به صورت رایگان در دسترس می باشند

خبرهای اخیر حاکی از این هستند که برنامه های نمایش اورجینال یوتیوب از تاریخ 24 سپتامبر یا 2 مهر برای تماشای رایگان در دسترس عموم خواهند بود. با این حال، پرداخت هزینه برای مشترکین حق پرمیوم (Premium subscribers) هنوز هم ویژگی های بیشتر و بهتری در دسترس آن ها قرار خواهد داد. در آینده ای نزدیک، حتی اگر شما یک حساب پرمیوم یا اکانت مخصوص را نیز خریداری نکرده باشید، می توانید سرویس های پخش اورجینال YouTube را به حساب کاربری معمولی خود مشاهده کنید.

سریال اورجینال یوتیوب 2 مهر دسترس

در اوایل سال جاری، یوتیوب قول داده بود که نمایش های اورجینال خود، که در حال حاضر منحصرأ برای مشتریان هزینه پرداخت کرده و یا اعضای Premium در دسترس است، را با یک برنامه و پلن پشتیبانی از تبلیغات، در دسترس عموم کاربران خود قرار خواهد داد.

اکنون، این شرکت تابعه گوگل به حرف خود نیز وفادار است و تمام سریال ها، فیلم ها و رویدادهای زنده منتشر شده خود را از تاریخ 24 سپتامبر (2 مهر) و فراتر از آن، برای همه کاربران، در دسترس اعضای معمولی و هزینه پرداخت نکرده، قرار می دهد.

البته مشتریان خاص و پریمیوم همچنان نیز از تجربه های بهتر دیدن و تماشا بهتر بهره خواهند برد.

آنها نیازی به نشستن برای مشاهده تبلیغات ندارند و هنگام انتشار یک فصل جدید از یک نمایش، سریعا به آن دسترسی خواهند داشت.

به علاوه، آنها تنها کسانی هستند که می توانند از صحنه هیا کارگردانی و صحنه های پشت صحنه نیز لذت ببرن، البته در هر زمان که در دسترس باشند.

همچنین از طرفی اعضای معمولی و یا هزینه پرداخت نکرده باید منتظر انتشار عمومی هر قسمت از یک سریال باشند.

با این حال می توان گفت، هنوز هم برای کسانی که نمی خواهند ماهانه 12 دلار را برای تماشای برنامه های اصلی این پلتفرم پرداخت کنند و به مشتریان Premium بپیوندند، این معامله بدی نیست.

سریال cobra kai در یوتیوب پرمیوم

YouTube همچنین تعداد کمی از ویژگی های جدید را به اشتراک Premium خود اضافه کرده است.

همینطور بخش “بارگیریهای توصیه شده یا Recommended downloads” جدید در تب کتابخانه یا Library برنامه می تواند یافتن فیلمهای جالب را برای بارگیری و دانلود آسانتر کند.

اکنون امکان جابجایی بین یک آهنگ و یک ویدیو نیز با یک دکمه اشتراکی وجود دارد.

سرانجام، کاربران اندرویدی هم اکنون می توانند به طور خودکار حداکثر 500 آهنگ را از لیست آهنگ های لایک کرده خود و سایر لیست های پخش خود بارگیری و دانلود کنند.

در صورت علاقه ببینید که برنامه یوتیوب موزیک می تواند آهنگ های مورد علاقه شما را دانلود کند و یا یوتیوب Premium، دانلود خودکار فیلم ها را پیشنهاد می دهد!

همه این ویژگی های عالی در برنامه یوتویب برای کاربران خق پرمیوم با پرداخت ماهانه 12 دلار ممکن می شود.

برای مطالعه بیشتر و در صورت علاقه بیشتر نیز جریمه چند میلیون دلاری برای یوتیوب به دلیل زیر پا گذاشتن حفظ حریم خصوصی کودکان و یا ماشین های برقی تسلا از ویدئو های یوتیوب و نتفلیکس در مانیتور خود پشتیبانی می کنند! را ببیند.

سعیدزارع 2 سال پیش

ok

سعیدزارع 2 سال پیش

عالی

ویدیوها و مطالب مشابه