شارژر بی سیم اپل به همراه پد AirPower عرضه نشدند!

با استفاده از شارژر بی سیم اپل می توانید به راحتی و خیلی آسان، بدون اتصال هیچ گونه سیم و به صورت وایرلس آیفون و یا ساعت اپل خود را شارژ کنید. قبل تر خبرها حاکی از این بود که شارژر بی سیم اپل از راه می رسد، اما بعد از مدتی اعلام شد که اپل تولید شارژر های بیسیم AirPower را کنسل می کند.

شارژر سیم اپل همراه پد AirPower

آیا می توانیم آیفون (iPhone)، اپل واچ (Apple Watch) و یا AirPod خود را با هم و یکجا شارژ کنیم؟

برای فهمیدن این سوال در این متن با ما همراه باشید.

شرکت اپل شارژر بی سیم AirPower را در سپتامبر 2017 رونمایی کرد و شایعات نشان می داد که یک سال بعد به بازار عرضه خواهد شد.

همینطور گزارش ها حاکی از این بود که اپل قصد دارد پد AirPower خود را قبل یا در ماه سپتامبر منتشر کند.

بلومبرگ نیز روز پنج شنبه اعلام کرد که مهندسان شرکت اپل آزمایشاتی را انجام داده اند و به طور گسترده در دفاتر خود از پدهای شارژ بی سیم، برای اطمینان از آماده بودن آن ها، استفاده کرده اند.

AirPower، پد شارژر بی سیم بیضی شکل اپل، برای گوشی هایی مانند: آیفون X ، آیفون 8 وآیفون 8 پلاس و همینطور برای ساعت اپل مورد استفاده قرار می گیرد.

در اواخر ماه سپتامبر 2017 شرکت اپل اعلام کرد که AirPower در سال 2018 منتشر خواهد شد.

این شرکت از آن زمان به بعد، حتی در کنفرانس های بعدی برنامه نویسان خود، در اوایل ماه جاری، نیز به AirPower هیچ اشاره ای نکرده است.

پد AirPower دستگاه ها را با استفاده از یک فرایند به نام القا شارژ می کند، اما بلومبرگ گزارش می دهد که این پد مشکلات فنی نیز به همرا دارد، نظیر اینکه باید اطمینان حاصل شود که گرمای آن بیش از حد زیاد نمی شود و همینطور پیچیدگی در مدارها که مسئول تاخیر عملکرد آن است.

این دستگاه AirPower شرکت اپل از قابلیت شارژ بی سیم چندین دستگاه با یکدیگر نیز پشتیبانی می کند.

فقط کافیست خود AirPower را به برق متصل کنید و بعد می توانید خیلی راحت با قرار دادن گوشی و یا ساعت اپل خود بر روی صفحه این دستگاه شاهد شارژ شدن آن ها باشید.

ما بی صبرانه منتظر بودیم تا این محصول کاربردی به بازار عرضه شود. این دستگاه فوق العاده فقط شروعی برای استفاده و بهره وری از این توانایی پیشرفته وایرلس امروزی می بود.

با اینحال گفته شد که اپل، شارژر بی سیم جدید موفی را برای شارژ ایفونها، ساعت و ایرپاد خود عرضه می کند!

ویدیوها و مطالب مشابه