گوگل، فیلترهای AR شبیه به برنامه Snapchat را به پیام های اندرویدی خود می آورد!

گفته می شود که بخش پیام های اندروید ممکن است اثرات اسنپ چت مانند ویژگی های واقعیت افزوده AR را دریافت کند. گوگل در حال حاضر پنج فیلتر AR را در این برنامه پیام های اندرویدی آزمایش می کند. بخش پیام های اندروید اخیرا در خور تحولاتی از جانب شرکت گوگل بوده است و این شرکت در تلاش است تا از آن به عنوان یک پیام رسان اجتماعی مانند واتساپ و اینستاگرام، استفاده کند.

ظاهرا، گوگل قصد دارد تا برنامه Android Messages را به یک رقیب سازنده برای Instagram و Snapchat تبدیل کند.

توسعه دهندگان XDA اخیرا کشف کرده اند که غول تکنولوژی جلوه های واقعیت افزوده را با عناصر بسیار چشمگیر در برنامه پیام رسانی خود آزمایش می کند، این انتشار نشان داد که حتی قادر به فعال کردن این ویژگی برای آزمایش آن می باشند.

دکمه اثرات آزمایشی در داخل بخش پیام های اندروید، به عنوان یک دوربین ظاهر می شود که دکمه های عکس و ویدئو را به همراه دارد.

به نظر می رسد گوگل در حال حاضر ۵ اثر واقعیت افزوده و مجازی را آزمایش می کند، از جمله یکی از آن ها که چهره شما را از پنجره یک هواپیمای کاریکاتوری نشان می دهد، قبل از اینکه پرواز کند.

اثر دیگر بالن های رنگی هستند که در مقابل و پشت سر شما پرواز می کنند، در حالی که یکی دیگر از نمایش ها شامل آتش بازی یا ترقه بازی است آن هم درست در اتاق نشیمن شما، و شما حتی می توانید اثرات رنگهای ترقه ها را نیز بر روی صورت خود مشاهده کنید.

همچنین یک اثر کاغذ های رنگی و یک فیلتر فرشته مانند نیز وجود دارد که به شما یک هاله طلائی و یک جفت بال می دهد.

هاله می تواند با سرتان به سمت طرفین حرکت کند، درست مانند فیلترهای چهره Snapchat.

ببینید که Snapchat لنز و فیلتر تصاویر انمیشنی برای سگ ها را ارائه می دهد و یا بازی جدید Tiny Royale اسنپ چت به سبک نبرد رویال، به زودی از راه می رسد.

XDA می گوید تنها قادر به دسترسی به این جلوه ها از طریق دوربین برنامه پیام رسانی بوده است و از طریق برنامه دوربین شخصی دسترسی به این ویژگی ها امکان پذیر نبود.

در حالی که پیام های متحرک می تواند به صورت پیام کوتاه به صورت SMS یا MMS ارسال شوند، این ویژگی با برنامه ریزی RCS گوگل به خوبی پیش می رود که به شما امکان ارسال و دریافت رسانه های با کیفیت بالا و دریافت پیام های خوانده شده را در برنامه پیام ها ارائه می دهد.

در صورت علاقه ببینید که گوگل نسل بعدی پیامهای اندرویدی با RCS را تحت کنترل خود می گیرد و یا دستیار AI گوگل به پیام موبایل های اندرویدی می آید تا به شما در چت هایتان کمک کند.

مانند هر ویژگی آزمایشی، ممکن است قبل از اینکه این ویژگی نیز برای عموم قابل دسترس باشد، کمی طول بکشد.

هنگامی که این کار را انجام می دهیم، امیدواریم که شما برای یک انفجار از انیمیشن های Snapchat در پیام های خود آماده باشید.

برای مطالعه بیشتر مشاهده کنید که گوگل فیلترها و تصاویر واقعیت افزوده AR را به قسمت سرچ و جستجو خود می آورد، فیلترهای جدید برنامه لنز گوگل به شما در خرید، انتخاب غذا و ترجمه کمک می کنند! و یا فیلترهای تصویری AR بسیار فراوانی به برنامه اینستاگرام می آیند!

نظرات

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.