اسنپ چت لنز و فیلتر انمیشنی برای سگ

اسنپ چت لنز و فیلتر تصاویر انمیشنی برای سگ ها را ارائه می دهد

برنامه اسنپ چت لنزها و فیلتر های مخصوص خود را برای سگ ها و حیوانات خانگی شما ارائه می دهد. سگ ها به عنوان بهترین دوستان ما که همیشه در تصاویر در کنار ما هستند، سزاوار انیمیشنهای متحرک در دوربین ها می باشند. لنزهای جدید برای سگ های شما اکنون در برنامه Snapchat در دسترس است.

از این به عنوان هدیه کریسمس ما به شما یاد کنید ... آخرین اخبار فیلتر Snapchat برای حیوانات خانگی شما...

این هفته شبکه اجتماعی محبوب، لنزهای مخصوصی را برای شما معرفی کرده است.

Dog Lenses اکنون بعد از انتشار لنزها برای گربه ها در اکتبر، اکنون به عنوان فیلتر های تصویری برای سگ ها در دسترس است.

این ویژگی در حال حاضر در پیش از کریسمس با بعضی از فیلترهای رندر شده مناسب و جالب، از جمله مانند یک پیتزا، پروانه و عینک بر روی صورت سگ ها و یا حتی یک شاخ بر روی سر سگها، راه اندازی شده است.

رایلی نیز در این عکس از یک لنز جدید Snapchat که مخصوص سگهاست، استفاده کرده است.

مردم مدتهاست از لنزهای Snapchat استفاده می کنند که به تصویر های سلفی خود انیمیشن هایی را اضافه کنند ،اما فیلترهای بشر گرا همواره به طور الگوریتمی مناسب و جالب حیوانات خانگی نبودند.

در حال حاضر، می توانید "این ویژگی را با یک حیوان خانگی مانند سگ و یا گربه امتحان کنید"، لنز و فیلتر تصویر باید کاملا و به صورت صحیح کار کند، یعنی مثلا پروانه متحرک باید به طور دقیق بر روی بینی سگ شما فرود آید. (در ویدئو می توانید مشاهده کنید)

ممکن است این یک حرکت هوشمندانه از Snapchat برای دوستداران حیوانات خانگی باشد که پلتفرم و برنامه آن دارای یک پایه کاربری کوچک ار آنها است.

در ماه اکتبر Snapchat گفت که 186 میلیون کاربر از طریق پیام کوتاه در سه ماهه سوم سال وارد سیستم شده اند، در حالی که تعداد آن ها از 188 میلیون کاربر در سه ماهه قبل کمترتر شده است.

همچنین گزارش ها حاکی از این است که Snapchat کاهش تعداد کاربران فعال روزانه را تجربه کرده است.

ببینید که نتایج ضعیف اخیر برنامه Snapchat، کاهش کاربران را به همراه داشته است و یا جستجوی کالا با عکس، قابلیت جدید اسنپ چت به نام Eagle.

Snapchat بلافاصله به درخواست نظرها برای اطلاعات بیشتر در مورد لنز برای سگ ها پاسخی نداده است، اما طمئنن این شرکت در تلاش است تا کاربران بیشتری را به سمت پلتفرم خود جذب کند.

در زیر می توانید ویدئو معرفی این قابلیت جدید و جالب را مشاهده کنید:

برای مطالعه بیشتر: قابلیت Confidential Mode جیمیل: ایمیل های خود را محرمانه و امن تر ارسال کنید.

... توضیحات کامل