بازی جدید Tiny Royale اسنپ چت

بازی جدید Tiny Royale اسنپ چت به سبک نبرد رویال، به زودی از راه می رسد

بازی نبرد رویال اسنپ چت در حال حاضر آماده عرضه به بازار می باشد. شما می توانید با دوستان خود برای مسابقات سریع در 'Tiny Royale' آماده شوید. بازی جدید Tiny Royale اسنپ چت یک سبک آشنا را برای بازی های موبایل به ارمغان می آورد که به صورت چند نفره نیز در دسترس خواهد بود.

کمپانی Snapchat در حال عرضه یک بازی به سبک نبرد رویال یا battle royale است که به نام Tiny Royale شناخته می شود و شما به زودی می توانید آن را بازی کنید.

این یک بازی تیراندازی با دید از بالا به سمت پائین است که توسط Zynga راه اندازی شده و مجموعه بازی های چند نفره اسنپ چت را نیز گسترش و توسعه می دهد.

همانطور که شما ممکن است از یک عنوان نبرد رویال انتظار داشته باشید، شما با بازیکنان دیگر در یک زمین قرار میگیرید و روبرو می شوید و تا زمانی که آخرین بازیکن یا تیم بر روی زمین باقی نماند، میدان جنگ به سرعت در حال کوچک شدن است تا بازی با زنده ماند یک نفر یا یک گروه به اتمام برسد.

مسابقات بین 30 بازیکن برگزار می شود و شما می توانید با دوستان خود برای دریافت جوایز تیم های چهار بازیکنه را تشکیل دهید.

بسته های جان افزا، زره ها و سلاح ها (از جمله یک کمان با تیر های زیاد) را به عنوان ویژگی های بازی انتخاب کنید و شخصیت های جدید را باز کنید.

هر مسابقه کوچک رویال حدود دو دقیقه طول می کشد، بسیار کوتاهتر از فرمت معمولی بازی های fortnite یا PUBG Mobile، بنابراین شما باید در چند دور در حالی که در مترو یا اتوبوس هستید، بتوانید از این بازی لذت ببرید.

شما می توانید بلافاصله از ویژگی های پیام های Snapchat Chat نیز در بازی استفاده کنید، و می توانید با همتایان خود از طریق گفتگوی صوتی یا متن به طور استراتژیک ارتباط داشته باشید.

در زیر می توانید ویدئویی از تریلر معرفی رسمی بازی Tiny Royale اسنپ چت را مشاهده کنید:بعدها در تابستان امسال یک حالت رقابتی به نام Tiny Royale Leagues نیز عرضه خواهد شد.

این بازی بازیکنان را در گروه هایی 100 نفره قرار می دهد که بیش از 20 رده هستند.

هدف شما این است که از طریق امتیازات از "پنجره های محدود زمان " (یعنی فصل های مختلف) صعود کنید، و پاداش ها و ثروت های خود را در طول مسیر به دست آورید.

برای مطالعه بیشتر ببینید: اعلام لیست بهترین بازی های سال ۲۰۱۸ و بازی PUBG در رتبه اول، یا Snapchat لنز و فیلتر تصاویر انمیشنی برای سگ ها را ارائه می دهد و یا جستجوی کالا با عکس، قابلیت جدید اسنپ چت به نام Eagle.

6.4 هزار بازدید 5 سال پیش بازی تکنولوژی ویدئو ویدئو های بازی
... توضیحات کامل