اپل سرویس iCloud خود را برای ورود با اسکن چهره و اثر انگشت، تست می کند!

شرکت اپل، سایت iCloud.com خود را برای ورود با تشخیص چهره و یا اثر انگشت کاربران تست و آزمایش می کند. از این به بعد شاید شما مجبور نباشید تا هر بار از رمز عبور خود برای ورود به آی کلود خود استفاده کنید. بهره وری از اسکن اثر انگشت و تشخیص چهره حتی می تواند به امنیت بیشتر سرویس iCloud شما نیز کمک کند.

5 از 5
از 1 رای
اپل سرویس iCloud خود را برای ورود با اسکن چهره و اثر انگشت، تست می کند!

وب سایت iCloud برای کاربران اپل واقعا مفید و کارآمد است، مخصوصا زمانی که می خواهید اطلاعات خود را از یک دستگاه نا آشنا بررسی کنید و یا فقط ترجیح می دهید از مرورگر خود استفاده کنید، اما نیاز به وارد کردن گذرواژه خود دارید که می تواند به اندازه کافی دردناک باشد.

با این حال، به زودی، ورود به iCloud می تواند نسبتا بهتر و راحت تر کار کند.

این شرکت یک نسخه بتا از iCloud را که با Face ID (تشخیص چهره) و یا Touch ID (اسکن اثر انگشت) مورد استفاده قرار می گیرد را تست و آزماشی می کند تا کاربران را خیلی ساده تر و سریع تر به سیستم وارد کند.

با این حال، شما به نسخه بتا iOS 13، iPadOS و یا macOS Catalina نیاز دارید، اما بعد از آن فقط استفاده از صورت یا انگشت شما می ماند و سخت افزار سازگار اپل برای ورود به سیستم.

اگر چه مشخص نیست که این بروزرسانی iCloud چه زمانی برای همه در حال اجرا باشد، وابستگی آن به آپدیت سیستم عامل این سال، نشان میدهد که این ویژگی در ماه سپتامبر در دسترس خواهد بود.

هر زمان که آن ویژگی ها از راه برسند، مطمئنن می توانند مفید تر از آنچه باشند که شما فکر می کنید.

در حالی که تشخیص Face ID و Touch ID برای راحتی بیشتر و امنیت مطلق بیشتر نیز است، آنها می توانند شانس برداشتن اطلاعات ورودی شما را از طریق keyloggers و ابزارهای مشابه سوئیچینگ را کاهش دهند.

برای مطالعه بیشتر ببینید که یک شرکت دولتی چینی اطلاعات iCloud اپل را در چین ذخیره می کند، ۱۱ ویژگی تازه و پنهان در سیستم عامل جدید iOS 13 برای آیفون های اپل! و یا شما می توانید با گوشی اندرویدی خود حساب گوگل خود را در سیستم عالم IOS ثبت کنید!

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.