بهترین سیستم های امنیتی در سال ۲۰۲۰ برای منزل هوشمند شما

با نتران همرا ه شوید تا در این مطلب به بهترین سیستم های امنیت خانگی سال 2020 نگاهی بیاندازیم و بهترین ابزارها و فناوری های هوشمند که می توانند در امنیت خانه و منزل هوشمند شما بسیار موثر باشند را بهتر بشناسیم. این کیت ها و سیستم های هوشمند امنیتی در اصل شامل دوربین های نظارتی، قفل درب های هوشمند و یا اسپیکرهای هشومند می شوند که به راحتی به گوشی های هوشمند شما نیز متصل می شوند و شما می توانید در هر جایی امنیت خانه و منزل خود را بررسی کنید.

5 از 5
از 1 رای
(رای دهید)
بهترین سیستم های امنیتی در سال ۲۰۲۰ برای منزل هوشمند شما


شما می توانید خانه خود را با جدیدترین سیستم های امنیتی هوشمند ایمن سازی کنید.

بهترین سیستم های امنیت خانگی در یک نگاه:

۱- Ring Alarm
2- Canary All-in-One
3- Nest Secure
4- Abode
5- SimpliSafe
6- Honeywell Home

یکی از امار جرایم که سال به سال در حال افول است سرقت از خانه است, و این به آن خاطر است که صاحبان منازل روی به سیستم های امنیت خانگی آورده اند تا از جرایم و دزدیها جلوگیری کنند.

این کار فقط جلو گیری از افراد سود جو نیست, بلکه این کار برای مطمعن شدن از این است که سارقان حرفه ای نیز بعد از ورود به خانه شما بدون هیچ شکی دستگیر می شوند.

اکنون مجموعه ای وسیع از گزینه های امنیت خانگی برای صاحبان منازل وجود دارند, از دوربین های سی سی تی وی و امنیتی گرفته, تا روش های نظارت همه ی این ها در دسترس هستند.

خوشبختانه, تعداد رو به رشدی از روش های آل این وان (همه منظوره) با استفاده از آخرین فناوری برای ارائه ی وجوه مختلف مراقبت, نظارت و پیشگیری برای کمک به صاحبان منازل به وجود آمده اند.

نکته بهتر این است که شما دیگر نیازی به سیستم های پیچیده دوربین های نظارت ندارید و اکثر سیستم های امنیت مدرن مخفی , راحت در نصب, و حتی شیک و زیبا هستند.

ما در اینجا با تهیه ی این لیست از شش تا از بهترین روش های امنیت خانگی کار شما را راحت کرده ایم .

ما بر این عقیده ایم که این محصولات بهترین امنیت, راحتی, و فناوری را برای راحتی خیال شما و حفاظت از شما , خانواده ی شما , و عزیزانتان در مقابل متجاوزان را تامین می کند.

۱- Ring Alarm Security Kit، روشی ساده ولی همه منظوره

کیت امنیتی Ring Alarm Security

نقاط قوت

 • اطمینان از همه چیز
 • نیازی به قرار داد نیست
 • کار اندازی راه اندازی اسان

بسته ی امنیت هشداری رینگ، یک راه حل امنیتی آل این وان یا همه منظوره با نصبی راحت است و به کمک خدماتی برای استفاده نیاز ندارد.

این بسته با قیمت ۱۹۹ دلاری خود از بسیاری دیگر رقبا ارزان تر بوده و با یک ایستگاه اصلی, صفحه کلید, حسگر لمس, حسگر حرکتی و بسط دهنده ی محدوده ی سیگنال ارائه می شود.

شما می توانید اجزای اضافه را به صورت جداگانه برای توسعه دادن به امنیتتان تهیه کنید یا یک پک بزرگتر از بسته ی امنیتی هشداری را بخرید.

این بسته ی امنیتی از حسگر های هوشمند و حسگر های حرکتی که در هنگام فعال شدن هشدار های موبایل را می فرستد استفاده می کند.

همه چیز در اپلیکشن رینگ سازماندهی می شود که به شما امکان نظارت بر روی یک پنل در گوشی یا تبلتتان را می دهد.

این سیستم همچنین می تواند با دیگر دستگاه های امنیتی از دیگر برند ها یکپارچه شود و شما حتی با الکسای آمازون می توانید با آن کار کنید.

با باتری پشتیبان این کیت حتی در قطعی برق نیز تا ۲۴ ساعت کار می کند و از شبکه ی همراه برای برقراری اتصال استفاده می کند.

همانطور که گفتیم نیازی به سرویس های خدماتی نیست با این حال برنامه های خدماتی رینگ با هزینه ی ماهانه ی ۳ یا ۱۰ دلاری موجود است که به شما امکان ضبط بیشتر فیلم با استفاده از اپلیکشن رینگ را می دهد همراه با خدمات عضویت و تخفیف در خریدن محصولات امنیتی بیشتر. این کار برای خرید دیگر تجهیزات رینگ مانند زنگ در تصویری , حسگر آتش سوزی , دوربین ها و دیگر محصولات است.

۲- Canary All-in-One، نمونه ی پلاگ اند پلی برای امنیت خانگی

کیت Canary All-in-One

نقاط قوت

 • قیمت مناسب برای برنامه ماهانه
 • ستاپ و نصب ساده

نقاط ضعف

 • برای خانه های بزرگتر تنها خود دستگاه کافی نیست

افراد با خانه های کوچک تر , مثل یک آپارتمان اجاره ای , ممکن است یک روش ساده تر پلاگ اند پلی را نیاز داشته باشند , مثل آل این وان کاناری که با قیمت ۱۶۹ دلار عرضه می شود.

یک جعبه ی پلاستیکی دوربین ۱۰۸۰ پی اچ دی را همراه با دید در شب ارائه می دهد, یک آژیر ۹۰ دسی بل , دماسنج داخلی, کیفیت هوا و مانیتور رطوبت و این دستگاه در دو رنگ سفید و مشکی برای هماهنگ شدن با هر طیف دکور عرضه می شود.

برقرار کردن ستاپ این دستگاه فقط چند دقیقه به طول می انجامد تا به برق و اینترنت برای اطمینان از اتصال همیشگی وصل شود.

در حالی که این دستگاه را با دسترسی رایگان نیز می توان استفاده کرد ولی یک برنامه ی اشتراک ماهانه برای کاربرد های بیشتر این دستگاه وجود دارد. که این قابلیت ها از جمله ی فیلم های کامل با قابلیت ضبط ۳۰ روزه , دانلود بی نهایت فیلم و صحبت دو طرفه است.

۳- Nest Secure، یک گزینه ی ساده برای امنیت خانگی

کیت Nest Secure

نقاط قوت

 • گزینه های توسعه زیاد
 • گزینه های زیاد برای راه اندازی و مجهز شدن

نقاط ضعف

 • قیمت بالاتر برای کیت اصلی
 • نظارت گران قیمت

کمپانی نست با ترومستاتی که در سال ۲۰۱۱ معرفی کرد، نام خود در فناوری های امینتی خانگی ثبت کرد.

اکنون نست بخشی از گوگل است و با نام نست سکیور وارد عرصه ی امنیت خانگی شده است.

این بسته با نام سیستم هشدار نست سیکیور و قیمت ویژه ی ۳۹۹ دلار عرضه می شود و دارای یک ایستگاه اصلی , دو تگ نست, و دو حسگر است.

تگ های نست کلید هایی هستند که با مجاورت با ایستگاه اصلی سیستم را مسلح یا غیر فعال می کنند – دیگر گزینه های مسلح سازی کد عبور, دستیار گوگل و اپلیکیشن نست هستند.

حسگر استیک نست دیدکت است که یک قطعه ی تطبیق پذیر می باشد که می توان آن را برای ایمن سازی پنجره, در , یا حتی دیوار استفاده کرد که حرکت را تشخیص می دهد و حسگر های اضافه با قیمت ۴۹ دلار موجود هستند.

تمام این حسگر ها اطلاعات خود را از طریق ایستگاه اصلی به اپلیکیشن نست می فرستند.

نست سکیور با وای فای کار می کند ولی دسترسی شبکه ی تلفن به عنوان پشتیبان یک گزینه ی اضافه ی ۵ دلار بر ماه است. این سیستم را می توان با گزینه های دوربین های داخلی و خارجی گسترش داد و با قفل های Yale electronic نیز سازگار است.

۴- سیستم امنیتی Abode، امنیت خانگی دست ساز سطح حرفه ای

کیت امنیتی Abode

نقاط قوت

 • گزینه ی نظارت حرفه ای ارزان قیمت
 • تنوعی کامل از تجهیزات اضافه

نقاط ضعف

 • موارد کم در کیت استارتر

آبود روشی حرفه ای برای امنیت را ارائه می دهد که به همان مقدار برای صاحبان منازل در نصب آسان است.

این کمپانی یک کیت استارتر را که چند ایتم اساسی در آن وجود دارد ارائه می کند, شامل: هر یک از حسگر های درب ورودی, در کوچک یا پنجره, یک فاب کلید ریموت, حسگر حرکتی, و یک استیکر امنیتی که در یک پکیج ۲۹۹ دلاری عرضه می شود.

این ها شامل یک صفحه کلید نیست که برای شما ۷۹ دلار اضافه تمام می شود, و برای نظارت شخصی با یک اپلیکشن گوشی هوشمند طراحی شده است.

مجموعه ی وسیعی از گزینه های توسعه ی تجهیزات وجود دارد, که شامل آژیر داخلی , حسگر نشت آب, و یک حسگر شکستن شیشه و لرزش می شود این ها بخشی از این تجهیزات هستند.

با هزینه ی ۳۲۹ دلاری به برنامه ریزی بعدی بروید که شامل همان پک استارتر همراه با یک سال پشتیبانی شبکه ی تلفنی تی موبایل یا ای تی اند تی , ۵۰ درصد تخفیف در صفحه کلید اضافه است.

برنامه ی برتر با قیمت ۳۷۹ دلار است که شامل همه ی موارد از برنامه های قبلی , همراه با یک سال نظارت حرفه ای می شود.

۵- سیستم SimpliSafe، محافظت کامل از خانه از یک شرکت بسیار معتبر

سیستم و کیت امنیتی SimpliSafe

نقاط قوت

 • مجموعه ای از کیت های استارتر
 • تنوع بالا در تجهیزات

نقاط ضعف

 • کیت های آخرین مدل ارزان نیستند

سیمپلی سیف یک برند شناخته شده در فضای امنیت است.

بر خلاف دیگر روش ها این کمپانی پنج گزینه ی مختلف را برای کیت استارتر ارائه می کند.

در کیت اول به نام aptly که در آن شما یک ایستگاه اصلی, صفحه کلید, یک حسگر ورود و حسگر حرکت را با قیمت ۲۲۹ دلار دارید.

و در کیت آخرین مدل به نام haven که با قیمت ۴۸۹ دلار عرضه می شود همان ایستگاه و صفحه کلید را همراه با, کلید فاب , چهار حسگر ورود, دو حسگر حرکتی, یک آژیر ۱۰۵ دسی بلی, یک دکمه ی احساس خطر, حسگر فریز, حسگر آب, و یک حسگر دود و آتش سوزی شامل می شود که برای خانه های بزرگتر مناسب است و مطمعنا شما را گذشته از سرقت از بلایای دیگر نیز در امان می دارد.

تمام این کیت ها با گارانتی ۶۰ روزه هستند و کالا در صورتی که رضایت شما را جلب نکرد می تواند برگردانده شود .

و شما امکان انتخاب برنامه های نظارتی را دارید که شامل نظارت حرفه ای و پشتیبانی شبکه ی تلفنی میشود که هیچکدام نیاز به قرارداد ندارند.

۶- سیستم Honeywell Home، برای امنیت توسعه پذیر هوشمند خانه

کیت امنیتی Honeywell Home

نقاط قوت

 • قابلیت های خانه هوشمند
 • دستیار الکسای آمازون
 • محدوده وسیع

امنیت هوشمند خانگی هانی ول یک دستگاه امنیت خانگی آل این وان است که برای خدمت رسانی به عنوان قلب تجربه ی خانه ی هوشمند است.

خود واحد اصلی می تواند حرکت و صدا را تشخیص دهد و هنگامی که حسگر های هوشمند روشن باشند می تواند با کیفیت ۱۰۸۰ اچ دی فیلم برداری کند.

همچنین این واحد قابلیت تصویر برداری دید در شب دارد , و همچنین می تواند به حسگر های هوشمند و واحد های نوردهی Z-wave برای بسط دادن محدوده ی بیرون و داخل ملک شما متصل شود.

همچنین این دستگاه می تواند به تعدادی از دستگاه های خانه ی هوشمند دیگر متصل باشد تا حتی وقتی در خانه نیستید نور دهی های داخل و بیرون خانه بتوانند برای شبیه سازی فرد در خانه برنامه ریزی شوند.

وقتی یک رویداد فعال شود یک هشدار همراه با یک کلیپ ویدیویی یا صوتی می تواند به گوشی شما یا دیگر دستگاه ها ارسال شود و شما تصمیم بگیرید که آیا این رویداد به اقدامات منتهی به آن نیاز دارد یا نه.

هرچند که واحد اصلی برای انجام کار هایی بیشتر از یک دستگاه امنیتی ساخته شده , و با دستیار الکسای آمازون نیز کار می کند.

به شما امکان اتصال به حساب امازونتان برای اجرای موسیقی, ایستگاه های رادیویی یا کتاب های صوتی که ممکن است در امازون داشته باشید را می دهد.

در اضافه یک برنامه ی عضویت نیز موجود است که به شما امکان بسط دادن حافظه ی آنلاین ۲۴ ساعته به ۳۰ روز یا ۶۰ روز را می دهد که همراه با تخفیف های دیگر در هانی ول است.

دیگر سیستم های امنیت خانگی که باید در نظر داشت

برینکز با تنوع گسترده تری از دستگاه های خانه ی هوشمند نسبت به دیگر کمپانی ها کار می کند, همچنین هر دو گزینه های اتصال دستی و حرفه ای را عرضه می کند.

شما می توانید برینکز هوم کامپلیت یا سیستم نست سکیوریتی را که در بالا به آنها اشاره شد با تخفیف در برینکز تهیه کنید.

این خدمات بر روی ارائه ی مانیتورینگ برای شما تمرکر دارند , که در این صنعت با هزینه ی ارزان ۲۹ دلار بر ماه بعد از تهیه ی سخت افزار هستند.

آگهی این کمپانی ها برای قرار داد سه ساله با جریمه ی خروج زودهنگام است که بعد از ۳۰ روز از موعد خرید شروع می شوند.

ADT نیز یک کمپانی معروف امنیتی است که بر پایه خدمات مانیتوینگ است, که اکثرا شامل نصب حرفه ای خود کمپانی می شوند.

همانند برینکز ای دی تی متکی بر قرار داد سه ساله برای شروع است که پس از آن به صورت ماهیانه قرارداد می شود ولی مانند دیگر قرارداد ها شفافیتی در باره ی قیمت گذاری وجود ندارد.

در حالی که دیگر کمپانی ها قیمت واحدی را برای هر محصول یا پکیج قرار داده اند, ای دی تی بسته های سفارشی را در خرید های سفارشی دارد که مقایسه ی قیمت مستقیم کمی مشکل می شود.

Frontpoint security محصولات مصرف ساده و دستی را می فروشد, با تجهیزات نظارت خانگی و کیت های امنیتی ایستا که هیچ گونه نیازی به سیم کشی یا دریل کردن ندارند.

هر چند تجهیزات در بخشی از پکیج قراردادی به فروش می رسند و قیمت ها به دوره ی قرارداد شده بستگی دارند. برنامه های نظارتی قیمتی حدود ۳۵ دلار تا ۵۰ دلار بر ماه دارند و با تخفیف تجهیزات تا ۹۹ دلار اگر که قرارداد ۳ ساله را ثبت کنید.

مانند رقبایی که از آنها گفتیم ویوینت ترکیبی ا پکیج های تجهیزات و سرویس های مانیتورینگ را عرضه می کند که دارای باتری های پشتیبان بوده و همه چیز در شبکه ی تلفن اداره می شود.

و ویوینت اسمارت هوم یک گزینه ی ویژه است که در قالب قرارداد پنج ساله و پرداخت های ماهیانه است.

و گفته هایی از این که شما چیزی را که پولش را داده اید را دارید و مطمعنا این کمپانی از اعتبار بالایی در صنعت امنیت برخوردار است.

Link Interactive را با قیمتی کمتر از اکثر نمونه هایی که در این جا لیست شده است می توان خرید بعلاوه محدوده ی خوبی از گزینه های امنیتی را داراست که خودتان می توانید تنظیم کنید.

که خود را به عنوان بهترین قیمت در امنیت خانگی معرفی کرده است, این کمپانی با شبکه ی تلفن همراه کار کرده و اتکای کمتری به استفاده از یک اپلیکشن تلفن دارد.

که با داشتن یک پنل صوتی دو طرفه اگر شما به گوشی تلفنتان دسترسی نداشته باشید می توانید مستقیما با خدمات ضروری در صورت نیاز وصل شوید.

رای شما به "بهترین سیستم های امنیتی در سال ۲۰۲۰ برای منزل هوشمند شما" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن