بررسی عینک آفتابی های صوتی Bose Frames شرکت بوز

بعد از مشاهده عینک ها و هدست های حقیقت مجازی همه ما به وجد آمدیم و متوجه این موضوع بودیم که اکنون با عرصه ای تازه از تکنولوژی های آینده روبرو هستیم، اکنون یک عینک آفتابی صوتی با قابلیت پخش موسیقی بسیار شگفت آور و قابل توجه است. عینک آفتابی جدید Bose Frames که با تکنولوژی های AR صوتی همراه است، کیفیت صوتی مناسب و عالی را نیز در اختیار دارد.

3.9 از 5
از 10 رای
(رای دهید)
معرفی و بررسی بازی
بررسی عینک آفتابی های صوتی Bose Frames شرکت بوز
دانلود بازی اندروید

در ابتدا عینک های آفتابی Bose Frames به عنوان یک عینک آفتابی واقعیت افزوده صوتی که با پلتفرم صوتی AR پیشرو شرکت بوز، به نام Bose AR سازگار هستند، مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

دوباره می گوئیم، این فقط یک آرشیو صوتی واقعیت افزوده AR است، این عینک ها یک الگوی دیجیتال جادویی تصویری و یا یک HoloLens از دنیای واقعی را ارائه و نمایش نمی دهند.

در حالی که این پلت فرم همچنین نیز برای نمایش واقعیت افزوده، با برنامه هایی که در اواخر امسال عرضه می شوند، هنوز نیز در حال توسعه است، شرکت بوز عینک های Bose Frames خود را با یک ماموریت ساده تر و محدود تر منتشر کرده است: آنها عینک های آفتابی هستند که با تکنولوژی Bose برای پخش موسیقی و برقراری تماس کار می کنند”.

شما می توانید به ازای پرداخت ۲۰۰ دلار آن ها را در اختیار داشته باشید که در در دو سبک و مدل موجود هستند، و در ابتدا فقط در ایالات متحده به فروش می رسند و ممکن است در آینده در سراسر جهان در دسترس قرار گیرند.

برای اینکه این موضوع برای شما روشن تر شود، این عینک صوتی با تکنولوژی هدایت استخوانی صدا مثل برخی از عینک آفتابی های صوتی جدید نیز کار نمی کند. ( مانند عینک های AfterShokz OptiShokz Revvez که قرار است این بهار عرضه شوند)

در حقیقت، در هر دسته، بلندگوهای کوچک وجود دارد، همراه با یک میکروفون در نزدیکی گیجگاه سر آدم در هر دسته عینک.

از نظر فنی، شرکت بوز می گوید این فریم های عینک کوچکترین سیستم های صوتی موجود در جهان هستند.

در حالی که آنها فقط کمی بزرگتر از عینک آفتابی معمولی شما هستند، مخصوصا دسته ها، آنها بر روی گوش شما احساس سنگینی نمی کنند، وزن آن ها تنها در حدود ۱٫۶ اونس (۴۵ گرم) است.

انتظار نداشته باشید که هر یک از مدل ها یکسان باشند و می توانند بر روی صورت شما متفاوت به نظر برسند.

سبک Rondo بیشتر گرد شده است و برای سر کوچکتر طراحی شده است، در حالی که Alto بیشتر squarish یا همان چهار گوش مانند است و برای کسانی که سرهای بزرگ تر دارند مناسب تر است.

در بعضی از بحثها حرف ها در مورد چگونگی دیده شدن قاب ها بر روی چهره بود و برخی می گویند این عینک ها خیلی به استایل و تیپ آن ها نمی خورد.

اما من فکر می کنم که آنها به خوبی که به نظر می رسند، می باشند.

من که مشکلی عمده در هر دو مدل نمی بینم اما باز هم، پیشنهاد می کنم قبل از اینکه خرید کنید در صورت امکان، اول آن ها را امتحان کنید.

برای مطالعه بیشتر عینک های واقعیت افزوده HoloLens مایکروسافت، آماده عرضه به ارتش آمریکا و یا ربات های خنثی کننده بمب ارتش انگلستان همراه با بازخورد لمسی برای هدایت کننده را ببینید.

صدای آن فراتر از آن چیزی است که از آن انتظار دارید

اما صدای آنها چگونه است؟

بسیار خوب و عالی، و می توان گفت خیلی بهتر از آن چیزی است که شما ممکن است از آن انتظار داشته باشید.

من که تحت تأثیر قرار گرفتم، اما این بدان معنا نیست که آنها عالی هستند.

در حالی که آنها همانند AirPods های ۱۴۵ دلاری شرکت Walmart کیفیت صدای خوبی ندارند، آنها از فاصله دور نسبت به موبایل قابل استفاده نیستند، ولی آنها بهتر از هر عینک صوتی دیگری که من قبلا آن را امتحان کرده ام، با صدای عالی که به اندازه کافی برای صدای باس مناسب طراحی شده اند.

در کل می توان گفت صدای این عینک های صوتی خوب و مناسب است.

اکثر مردم از اینکه چقدر با صدای بلند می توانند صدا های این عینک را گوش دهند شگفت زده می شوند، در صورتی که آنها می توانند حجم صدای موسیقی و حتی تماس را بیش از ۶۰ تا ۷۰ درصد و درجه تغییر دهند، بنابراین شما اصلا دوست ندارید به آنها گوش دهید تا به حداکثر حجم صدای ممکن برسید، حتی با گوش دادن یک موسیقی آرام.

اما چیز بیشتری که بسیار جالب است، این است که حتی اگر آنها با صدای بلند برای شما پخش شوند، صدای بسیار کمی از دسته ها نشت می کند، بنابراین مردم در اطراف شما نمی توانند موسیقی که شما گوش می دهید و یا اینکه صدای شخصی که در تماس تلفنی با آن صحبت می کنید را بشنوند.

شرکت بوز گفت که مهندسانشان از کار بر روی لباس های صوتی پوشیدنی قبلی شرکت با تکنولوژی SoundWear Speaker Companion یاد گرفتند و می توانند تا میزان نشت و خروج صدا در دسته ها را به عنوان یک نتیجه عالی کاهش دهند.

در زیر می توانید مجموعه عکس های این عینک آفتابی صوتی جدید شرکت بوز را مشاهده کنید:

آنها برای برقراری تماس نیز به خوبی کار می کنند.

گفته می شود که در خیابان های شلوغ و پرسر و صدای نیویورک نیز می توانید به طور صحیح به تماس گیرندگان خود گوش فرا دهید.

از آنجا که هیچ چیز در گوش شما وجود ندارد، مردم واقعا فکر می کنند که با خودتان صحبت می کنید، اما بدون شک احساس خاصی از آزادی بیشتر خواهید داشت، آن هم از اینکه چیزی در گوش شما نیست، حتی آزادی فراتر از AirPods را تجربه خواهید کرد.

در صورت علاقه ببینید که کفش واقعیت مجازی گوگل: کنترل بهتر برای حرکت در فضاهای حقیقت مجازی VR و یا کفش الکتریکی و هوشمند Nike با قیمیتی ارزان تر از قبل ارائه می شود.

نبود ویژگی های واقعیت افزوده AR در هنگام راه اندازی

همانطور که اشاره شد، این فریم های عینک اولین محصول تجاری ساخته شده برای کار با پلت فرم جدید واقعیت افزوده صوتی Bose هستند.

همانند سیستم عامل های مبتنی بر ویدئو AR، برنامه BOS AR ارائه بازخورد صوتی بر اساس موقعیت GPS شما و در هنگام راه رفتن شما در جهت های مختلف را، به لطف حسگر حرکتی نه محوری در عینک آفتابی به ارمغان آورده است.

بوز در یک دمو نشان می دهد که چگونه برنامه ها می توانند جزئیات مربوط به یک ساختمان خاص یا یک چیز برجسته که در روبروی آن هستید، را به شما نشان بدهد.

شا به جای آنکه به صفحه نگاه کنید، می توانید در سراسر جهان به طور معمول به راه خود ادامه دهید و راهنمای صوتی می تواند هر موضوعی را با شما در میان بگذارد.

خوبی ها و بدی های عینک واقعیت افزوده صوتی بوز

خوبی عینک های Bose این است که با استفاده از بلندگوهای میکروفون تعبیه شده، صدای شگفت انگیزی را ارائه می دهند.

در حالی که دسته ها کمی بزرگ هستند، عینک آفتابی بر روی سر شما احساس سنگینی نمی کند و برای قرار دادن بر روی چشم راحت و مناسب هستند.

به عنوان یک عینک آفتابی برای برقراری تماس، به خوبی کار می کنند.

حتی اگر صدا آنها به نظر شما صدای بلندی باشد، مردم آن را نمی شنوند مگر اینکه دقیقا در کنار شما ایستاده باشند.

عمر باتری پائین این محصول زیاد خوب نیست هیچ گزینه ای برای اضافه کردن لنز ها موجود در بوز وجود ندارد. همچنین کابل شارژ نیز اختصاصی است.

در حالی که ویژگی های صوتی AR هنوز در حال پیشرفت هستند، Bose Frames موفق به تولید صدا صحیح به اندازه کافی به منظور تبدیل آنها به یک دستگاه صوتی پوشیدنی قانع کننده که می تواند جای هدفون را بگیرد، شده است.

در صورت علاقه بهترین هدست های بی سیم برای برقراری تماس های تلفنی (+ عکس) را مشاهده کنید.

رای شما به "بررسی عینک آفتابی های صوتی Bose Frames شرکت بوز" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • آموزش
  • بررسی
  • تصاویر
  • تکنولوژی
  • علمی
  • ماشین
  • ویدئو
  • محصولات
نحوه ساخت یک اره رومیزی در خانه با استفاده از دریل
هنر جالب نقاشی سه بعدی (۳D) با رسم مربع های متوالی !
نحوه ساخت یک پمپ آب ساده و کوچک
نحوه ساخت یک قاب آویز گل کاغذی برای تزئین دیوار منزل
آموزش HTML – فصل دهم: تصاویر در HTML
نحوه ساخت یک ساعت مقوایی ساده و جالب
۴ ایده باورنکردنی و سرگرم کننده برای استفاده در خانه
نحوه ساخت یک وسیله برش و سنباده زن چوب دو طرفه در خانه
آموزش طراحی فنجان قهوه یا لیوان چای خوری در برنامه ایلوستریتور
نگاهی به ۶ اختراع و ایده ساده برای استفاده در زندگی
چگونه در خانه محلول ضد عفونی کننده دست بسازیم !
با برنامه جالب طراحی قالب وبسایت Adobe Dreamweaver آشنا شوید!
دسته بندی
بستن