کفش واقعیت مجازی گوگل: کنترل بهتر برای حرکت در فضاهای حقیقت مجازی VR

شرکت گوگل یک "کفش واقعیت مجازی" را طراحی کرده است تا شما احساس راحتی کنید و بتوانید به راحتی در فضای مجازی حرکت کنید. آیا همه منتظر یک قدم جلوتر در تکنولوژی حقیقت مجازی VR بوده اید؟ در زیر تصویری از درخواست ثبت اختراع گوگل برای یک "کفش واقعیت مجازی" که به هدست های حقیقت مجازی متصل می شوند را مشاهده می کنید.

4.2 از 5
از 5 رای
(رای دهید)
کفش واقعیت مجازی گوگل: کنترل بهتر برای حرکت در فضاهای حقیقت مجازی VR

آیا شما تا به حال یک هدست واقعیت مجازی را بر روی سر خود قرار داده اید، اما تردید به راه رفتن در اطراف خود را داشته اید، زیرا شما ممکن است با یک دیوار و یا هر جسمی برخورد کنید؟

اگر چنین است، ممکن است گوگل برای شما این مشکل خاص را برطرف و رجوع کند.

غول جستجو یک نرم افزار ثبت اختراع را در هفته گذشته منتشر کرده است که جزئیات “کفش دارای موتور حرکتی” برای “واقعیت افزوده و یا واقعیت مجازی” را ثبت کرده است.

کفش های اسکیت مانند غلتکی شرکت Google به شما اجازه می دهد تا به عنوان یک شخص در فضای واقعیت مجازیی حرکت کنید که می تواند به حرکت های شما در محیط مجازی که تجربه می کنید، مرتبط باشد.

با این حال، در دنیای فیزیکی، موتورها و چرخ ها در کفش از حرکت خودداری می کنند و شما را از خوردن و اصابت به دیوارها و دیگر موانع محافظت می کنند.

در این درخواست ثبت اختراع آمده است که: “این ممکن است به کاربر اجازه دهد تا به طور ظاهری بی وقفه در محیط مجازی حرکت کند، در حالی که در فضای تعریف شده و در محیط فیزیکی بر سر جای خود باقی می ماند”.

شما همچنین می توانید کنترل پهباد با استفاده از حرکات بدن خود و عینک حقیقت مجازی، موثرتر از یک دسته کنترلی را مشاهده کنید.

کفش های VR گوگل هنوز یک محصول واقعی نیستند و مشخص نیست که آیا آنها در دسترس خواهند بود و یا غیر..

با این حال، چیزی که بایستی در ذهن داشته باشیم، و ArsTechnica نیز به آن اشاره می کند، این است که شرکت باید اطمینان حاصل کند که کاربران بعد از پوشیدن این کفش های جالب، و وارد شدن در فضای مجازی، نباید به زمین بخورند و بتوانند به خوبی تعادل خودرا حفظ کنند.

در غیر این صورت، این یک پیشرفت کورکورانه در مقایسه با با یک جفت عینک VR که بر روی سر شما قرار دارد و کفش ها نیز به آن بستگی دارند، بیشتر نخواهد بود.

گوگل بلافاصله به درخواست نظرها پاسخی نداده است.

در این قسمت می توانید ویدئویی از باز کردن و تنظیم کردن عینک حقیقت مجازی خاص Google Glass 2.0 را ببینید.

برای مطالعه بیشتر: Google Chrome در نهایت به هدست Daydream VR اضافه می شود، تجربه برتر حقیقت مجازی VR با هدست Oculus Rift و مجموعه داستان کیهانی Spheres و یا یک شگفتی نوین و تازه در کیفیت بازی های حقیقت مجازی VR

بیشتر بخوانید: نسل ۵G، تحولی در ارتباطات بیسیم و تکنولوژی های گوناگون و یا آیا تکنولوژی حقیقت مجازی VR در حال افت و حتی مرگ است؟

رای شما به "کفش واقعیت مجازی گوگل: کنترل بهتر برای حرکت در فضاهای حقیقت مجازی VR" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن