لکسوس تا سال 2025 تمام خودروهای خود را الکتریکی و برقی خواهد کرد!

گفته می شود که تا سال 2025، تمام مدل ماشین های لکسوس، برقی خواهند بود و یا حداقل، گزینه رانندگی الکتریکی و برقی را در اختیار خواهند داشت. اخیرا در یک رویداد جشن 30 سالگی شرکت لکسوس، این خودروساز به ما نگاهی به آینده خودروهای الکتریکی خود را نشان داده است. این شرکت نشان داده است که در طی سال های آینده بسیاری از خودروهای کاملا الکتریکی و هیبریدی دوگانه (برق و سوختی) را تولید و عرضه خواهد کرد.

خودروهای لکسوس تا سال 2025

این هفته، رویداد Milestones Lexus برگزار شد که برای جشن 30 سالگی مارک Lexus، سازنده خودروهای لوکس ژاپنی برپا شده بود و این شرکت پیش نمایشی از آینده خودروهای خود را توضیح داد.

این شامل طرح های Lexus برای آینده می بود که می توان به فناوری های رانندگی مستقل و افزایش تعداد وسایل نقلیه الکتریکی و نیروگاه های برق و شارژ در سراسر کل مجموعه این شرکت اشاره کرد.

به گفته روزنامه نگاران در روز پنج شنبه، معاون اجرایی بین المللی لکسوس، Koji Sato گفت: “بین تویوتا و لکسوس، ما قصد داریم تا 10 خودرو EV را تا سال 2025 به بازار عرضه کنیم. در عین حال، هر مدل Lexus در جاده ها به عنوان یک مدل وسیله الکتریکی اختصاصی یا یک مدل با گزینه الکتریکی در دسترس خواهند بود. “

در این مورد، خودروهای “الکتریکی” شامل ترکیبی از خودروهای هیبریدی دوگانه، پلاگین هیبریدی، باتری الکتریکی و هیدروژن سوخت سلولی می شوند که همه آنها در جدول فروش به عنوان گزینه هایی برای مدل های آینده Lexus در دسترس هستند.

در نهایت، اینکه چه تکنولوژی برای یک وسیله نقلیه خاص انتخاب می شود، به بازاری که وسیله نقلیه در آن فروخته می شود و نیازهای وسیله نقلیه و رانندگان مورد نظر بستگی دارد.

Sato گفت: “فقط یک نیروگاه نیست که برای جهان کار می کند. واقعیت این است که قانونی بودن و شرایط اجتماعی، یک چشم انداز ایجاد کرده است که خودروسازان باید انواع گوناگونی از خودروها را ارائه دهند.ما برای هر مدل بر اساس تقاضا و پس زمینه بازار یک نوع نیرو و قدرت را در نظر خواهیم گرفت.”

یک موتور fuel cell تویوتا

هنگامی که در مورد وسایل نقلیه سوختی سوال شد، ساتو گفت: “از دیدگاه تکنولوژی” سازنده خودرو “در مورد خودرهای FCEV بسیار جدی است”، اما با توجه به شرایط زیربنایی هر منطقه، نمونه های هیدروژن را نیز برای عرضه در نظر دارد.

بنابراین، در ایالات متحده حداقل، این چشم انداز به احتمال زیاد توسط خودروهای هیبریدی، هیبرید پلاگین و وسایل نقلیه الکتریکی باتری دار پر خواهد شد.

ساتو هممچنین در ادامه گفت: “یک تاریخ مدرن ثبت شده در زمینه مدیریت باتری، کاهش اجزای توده و موتورهای الکتریکی، مزایایی را به ما ارائه می دهد که ما می توانیم یک پلت فرم خودرو برقی یا EV خالص اختصاصی در دسترس داشته باشیم که با نسل بعدی مصرف کنندگان لوکس صحبت می کند، برای کسانی که نمی خواهند مصالحه ای را برای عملکرد، هیجان، دامنه یا توانایی خودرو ها انجام دهند”.

سازنده خودرو در حال حاضر در راه رسیدن به هدف خود برای یک سری خودروهای کاملا برقی، به خوبی قدم برداشته است.

از 11 مدل در نمونه کارها، تنها شش مدل در حال حاضر به عنوان نمونه های هیبریدی در دسترس هستند و بقیه همه ماشین های کاملا الکتریکی و برقی می باشند.

خودروهای لکسوس IS، RC و GS برای هیبریدی شدن و hybridize حساس هستند؛ به طور خاص، GS نیروی هیبریدی سابق را عرضه می کند.

در سخنرانی صریح با نماینده Lexus در اواسط روز، ما متوجه شدیم که دو تا از بزرگترین خودروهای SUV لکسوس GX و LX در حقیقت بسیار پیچیده هستند زیرا مشتریان انتظار دارند که سطح وسیعی از رانندگی در جاده ها و قدرت بالا را از یک وسیله نقلیه در این کلاس در اختیار داشته باشند و سازنده خودرو باید اطمینان حاصل کند که آن ها را با هر گونه ویژگی الکتریکی منساب، آماده کرده است.

لکسوس هیبریدی

خوشبختانه، تکنولوژی هیبرید Lexus در حال تکامل است.

به عنوان مثال، خودروی جدید LC 400h halo دارای تکنولوژی انتقال سرعت جدید است که با هدف رانندگی هیبریدی جذاب تر نیز شده است.

این خودروساز همچنین در حال توسعه فن آوری های باتری و موتور الکتریکی جدید، از جمله موتورهای برقی خاص برای هر چرخ می باشد.

ساتو توضیح می دهد: “ما انتظار داریم که چهار چرخ به طور جداگانه به طور مستقل عمل کنند، این، چابکی، ثبات و هیجان بیشتری را ارائه می دهد. البته موتورهای در حال چرخش جداگانه فقط یک مفهوم هستند و سال ها طول خواهد کشید تا تکنولوژی آن ها کامل شود. ما نیز به دنبال این فرصت هیجان انگیز هستیم. “

ما باید در مورد آینده انرژی الکتریکی خودروهای لکسوس در نمایشگاه موتور توکیو سال 2019 چیزهای بیشتری را بفهمیم، که در آن خودروساز قصد دارد تا یک ماشین مفهومی الکتریکی جدید خود را نبز معرفی کند.

برای مطالعه بیشتر ببینید که ماشین های جدید لکسوس برای کنترل ایمنی خودکار به دوربین و رادار مجهز می شوند یا خودرو الکتریکی جدید فولکس واگن رکورد ۲۰ ساله مسابقات گودوود را شکست! و یا جگوار با راه اندازی کارخانه ای جدید، اولین خودرو الکتریکی XJ خود را عرضه می کند.

ویدیوها و مطالب مشابه