به بهترین روش با یکدیگر صحبت کنید، بهترین برنامه های واکی تاکی برای موبایل

اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که علاقه زیادی به صحبت کردن و گپ زدن با بهترین دوستان خود دارید، بهتر است در این مطلب به چند برنامه Walkie Talkie که ما به شما برای دستگاه های Android و iOS معرفی می کنیم، سری بزنید. برنامه های واکی تاکی یکی از جالبترین و مقرون به صرفه ترین برنامه های ارتباطی می باشند و در عین حال به ارسال سریع پیام های صوتی شما نیز کمک می کنند.

با یکدیگر صحبت برنامه واکی تاکی موبایل

با پیدایش تلفن همراه، ظهور پیامک و ظهور دست های عظیمی از تلفن های هوشمند ممکن است بتوان گفت بیسیم واکی تاکی های کارآمد و جالب، جای خود را به دنیای متون و تکست ها، رسانه های اجتماعی و برنامه های پیام رسانی فوری داده اند.

اما حتی اگر در اکثر موارد سخت افزاری به یک گزینه بی اهمیت تبدیل شده باشد، بعد از مدتی ممکن است تغییراتی در خود ایجاد کند، و اکنون اخلاقیات پشت بیسیم های واکی تاکی نیز در سال های اخیر شاهد رنسانس و انقلابی تازه بوده است.

ارسال کردن پیام های صوتی بسیار سریعتر از تایپ کردن بر روی یک صفحه است و در بعضی موارد حتی راحت تر نیز است.

ساعتهای اپل همراه با سیستم عامل WatchOS 5 در حال حاضر با حالت Walkie Talkie در دسترس هستند، اما در مورد گوشی شما چگونه؟

به نظر می رسد برخی از برنامه های Android و iOS برای آن نیز وجود داشته باشد.

مهم است که توجه داشته باشیم که هیچ یک از این برنامه ها درست همانند یک walkie-talkies نیستند.

واکی تاکی های واقعی برای ارسال پیام ها از امواج رادیویی خاص خود استفاده می کنند، در حالی که اکثر این برنامه ها از اتصال LTE معمولیذخود برای ارسال پیام استفاده می کنند.

این بدان معنی است که آنها نمی توانند پیام های واقعی رادیویی را ارسال کنند، زیرا گوشی ها به راحتی سخت افزار این قابلیت را در بر ندارند، اما با چند استثناء این بسیار تخصصی و کاربردی است.

با این وجود، هیچ راه بهتری برای ارسال کردن یک پیام خیلی سریع به گوشی یک دوست در اختیار نداریم.

در اینجا بهترین برنامه های واکی تاکی برای سیستم عامل های iOS و Android را مشاهده می کنید:

برنامه Zello

Zello یکی از مشهورترین برنامه های کاربردی واکی تاکی در بازار است و هنگامی که وارد آن می شوید متوجه می شوید که چقدر آسان و راحت است.

شما می توانید به طور مستقیم با افراد به صورت فردی صحبت کنید یا می توانید یک کانال گروهی برای دوست یا گروه کاری خود ایجاد کنید .

حتی اگر احساس میکنید به یک گروه خصوص اجتماعی نیاز دارید، میتوانید به یک کانال تخصصی برای گپ زدن در مورد آنچه که میخواهید، دسترسی داشته باشید.

اگر برنامه باز باشد، پیام های صوتی بلافاصله پخش می شود، یا بعدا زمانی که دریافت کننده زمان داشته باشد پخش خواهد شد.

شما همچنین می توانید پیام های متنی، تصاویر یا هشدارهایی نیز ارسال کنید.

یکی از ویژگی های بسیار مفید این است که توانایی تنظیم سطح صدا برای هر کاربر به صورت فردی وجود دارد، که به ویژه در مذاکرات کانال گروهی مفید است.

دانلود برای اندروید

دانلود برای IOS

برنامه Voxer

اگر شما قابلیتی مانند برنامه قوی واکی تاکی Zello می خواهید، این برنامه نیز مفید است، اما همچنین یک رابط چت سنتی تر را به همراه دارد، پس Voxer یک برنامه جایگزین واکی تاکی مناسب برای همه است.

این برنامه بیشتر شبیه به یک برنامه پیامرسانی فوری است و حتی شامل نمای دیداری، چت متنی و پشتیبانی از ارسال تصاویر می باشد.

متاسفانه هیچ گزینه ای برای پخش پیام های شما در کانال هایی مانند Zello وجود ندارد، اما هنوز می توانید گروه های چت خود را ایجاد کنید.

دسترسی عمومی رایگان است، اما شما باید نسخه معمولی خود را به یک حساب کاربری Pro برای بهترین ویژگی ها، از جمله حالت دست آزاد، رونویسی صوتی به متن، توانایی احضار پیام های ارسال شده و غیره، ارتقا دهید.

هزینه دسترسی نرم افزار 3 دلار در ماه و یا 30 دلار در سال است.

دانلود برای اندروید

دانلود برای IOS

برنامه Two Way

یک نرم افزار بسیار ساده تر از نمونه های قبلی در این لیست، Two Way نرم افزار Walkie Talkie برای انتخاب Extrovert است.

هیچ گزینه ای برای انتخاب مخاطبین فردی وجود ندارد و شما نمی توانید پیام های متنی و تصاویر ارسال کنید.

در عوض، شما می توانید یک منطقه جغرافیایی خاص (محلی یا داخلی) را انتخاب کنید و بلافاصله هر کس دیگری که در سراسر منطقه است برای برای ارتباط در دسترس خواهد بود.

اگر دوست دارید شروع به گفتگو با غریبه ها کنید، این یک راه عالی برای انجام این کار است.

خوشبختانه، اگر می خواهید یک مکالمه خصوصی تر داشته باشید، می توانید به ویژگی Key Pad سر بزنید و به جای آن یک کانال را برای گپ زدن انتخاب کنید.

دانلود برای اندروید

دانلود برای IOS

برنامه Walkie-talkie — Communication

گزینه ای برای یک محیط مینیمالیستی، Walkie Talkie – ارتباطات، به سادگی یک برنامه Walkie Talkie خوب است.

هر چند که هیچ لیست تماس ها، پیام های متنی وجود ندارد و قطعا هیچ تصویری ارسال نمی شود.

در عوض، شما و یک دوست برنامه را دانلود کنید، کانال را به همان شماره تنظیم کنید، سپس برنامه واکی تاکی را روشن کنید تا پیام های صوتی فوری را ارسال کنید.

شما می توانید رنگ پس زمینه را تغییر دهید و یک نسخه وب سایت نیز برای شما وجود دارد.

صادقانه بگویم، به جز آن چیز زیادی وجود ندارد.

اما این کار می کند، و در سادگی فریبنده است.

متاسفانه برای کاربران اندرویدی در دسترس نیست، فقط iOS.

دانلود برای IOS

برنامه Walkietooth

این یکی کمی متفاوت از بقیه است.

در حالی که برنامه های دیگر با نیاز خود برای اتصال به داده ها متوقف می شوند، Walkietooth به جای استفاده از اتصالات دستگاه با بلوتوث یا Wi-Fi و یا اتصال از طریق یک شبکه Wi-Fi مشترک، با سایر اتصالات دیگر استفاده می کند.

شما می توانید یک اتصال صوتی را به اشتراک بگذارید یا آن را به عنوان یک ویدیو پخش کنید، به این معنی که دستگاه قدیمی می تواند به عنوان مانیتور کودک استفاده شود.

در حالی که بلوتوث و سایر گزینه ها در یک خانه یا منطقه شهری خوب نیستند، این می تواند بهترین انتخاب برای موتورسیکلت ها و مسافران در جاده هایی باشد که در آن هیچ اتصال داده ای وجود ندارد، بلکه برای اتصال به بلوتوث نیز مانع یا مشکلی وجود ندارد.

متاسفانه این برنامه برای دوستداران آیفون در دسترس نیست، این فقط برای اندروید است.

قطعا یک انتخاب طاقت فرسا است، اما این برنامه ها ارزش آن را دارند.

دانلود برای اندروید

برای مطالعه بیشتر ببینید که برنامه چت ویدئویی Google Duo از طریق وب در دسترس خواهد بود و یا 3 پیام رسان مطمئن و امن دیگر، به جز واتساپ و فیسبوک، برای تبادل اطلاعات.

ویدیوها و مطالب مشابه