برنامه پخش ویدئو دیزنی پلاس، رقیب سر سخت نتفلیکس، آمازون و اپل تی وی+

گفته می شود که برنامه استریم و پخش ویدئو جدید دیزنی پلاس (Disney Plus) تا 4 جریان پخش همزمان، با کیفیت خار العاده 4K و بدون هیچ هزینه ای را به کاربران خود ارائه می دهد. همچنین می گویند قسمت های اصلی سریال های دیزنی به جای یک انتشار دسته جمعی، به صورت هفتگی منتشر می شوند. کوین مایر(Kevin Mayer)، مدیر اجرایی دیزنی، نمونه اولیه برنامه دیزنی پلاس را در اوایل سال جاری به سرمایه گذاران نشان داده است.

برنامه پخش دیزنی پلاس رقیب سر سخت نتفلیکس آمازون اپل تی وی+

برنامه استریم و پخش ویدئو دیزنی پلاس هنوز سه ماه تا راه اندازی فاصله دارد، اما با این حال این سرویس پخش جریان شرکت دیزنی برای رقابت با شبکه های استریم آنلاین معروفی مانند Netflix، آمازون وحتی اپلی تی وی پلاس، در حال شکل گیری و آماده شدن می باشد:

از این رو که این پلتفرم دیزنی پلاس به مشترکین خود امکان می دهد تا با چهار دستگاه به صورت همزمان پخش ویدئو را بر عهده داشته باشند، هفت پروفایل کاربری مختلف را تنظیم کنند و با کیفیت فوق العاده بالا، فیلم های 4K را بدون هزینه اضافی تماشا کنند.

طبق مصاحبه با مدیران این شرکت در کنفرانس دوساله ابرقهرمانان دیزنی، نمایشگاه D23 در آناهیم، کالیفرنیا، قسمتهای جدید سریال اورجینال این شبکه استریم ویدئویی به صورت هفتگی منتشر می شود، نه این که کل یک فصل را به طور همزمان رها کند.

از طرف دیگر، شبکه جهانی نتفلیکس (Netflix)، پیشگام الگوی پخش سریال های اورجینال خود در انتشار همه قسمت های یک سریال به صورت دسته جمعی می باشد که بسیار قابل توجه است.

این پلتفرم پخش ویدئو آنلاین اجازه می دهد تا پنج پروفایل تنظیم شودند، و مشترکین با پرداخت هزینه بیشتر برای یک ردیف بالاتر از خدمات، جریانهای همزمان بیشتر و کیفت 4K را در اختیار داشته باشند.

اما دیزنی پلاس، مجموعه ای از این خدمات عالی را به ازای قیمت 7 دلار ماهانه از تاریخ 12 ماه نوامبر (21 ابان) ارائه می دهد، و این یکی از بهترین و بالاترین نمونه ها از دسترسی به فیلم های قدیمی و جدید هالیوود است، که برای رقابت با سرویس های پخش ویدوئی همچون نتفلیکس، آمازون و، به زودی، اپل از راه می رسد.

دیزنی با هدف همکاری با غول های فن آوری در برنامه های تلویزیونی و فیلم های خود و اغفا مصرف کنندگان برای دسترسی به تلویزیون سنتی با پرداخت هزینه، قصد دارد تا یک مرکز پخش مستقیم را برای همه محتوای خانوادگی خود ایجاد کند.

ببینید که کمپانی دیزنی با 71٫3 میلیارد دلار، مالک جدید رسانه قرن 21 شرکت فاکس، یا ربات های نترس دیزنی مثل یک ابر قهرمان به آسمان ها می روند و یا در رویداد اخیر اپل چه گذشته است و چه سرویس هایی معرفی شده اند؟ یا Chrome گوگل یک دکمه جهانی را برای متوقف کردن و پخش ویدئو در سایت ها تست می کند!

ویدیوها و مطالب مشابه