معرفی ابزارهایی که باید در هر تعمیرگاه اتومبیل نوین موجود باشد

داشتن ابزار مناسب کار تعمیر مهمترین نکته برای تبدیل شدن به تعمیرگاه نمونه شهر است.  اما ابزارهایی که تعمیرکاران استفاده می کنند فقط محدود به آچار و پیچ گوشتی نیست، بلکه مجموعه عظیمی از دستگاه ها، از بالابرنده خودرو تا نظم دهنده به ابزارهای پرتعداد کوچک را شامل می شود. در این فیلم شما مشاهده خواهید کرد که جدید ترین ابزارهایی که در تعمیرگاه های نوین جهان مورد استفاده قرار می گیرند، چه چیزهایی هستند و چه کاری انجام میدهند.

بالا بردن اتومبیل ها در تعمیرگاه های ماشین در اکثر مواقع چالش اصلی تعمیرکاران است. برخی از آنها کف مغازه خود را گود کرده‌اند و ماشین را بالا نمی برند بلکه خود از پله های پایین رفته و زیر ماشین را بررسی می‌کند. برخی دیگر با استفاده از زنجیر و دستگاه های بالا برنده ماشین را بالا می برند تا بتوانند زیر آن را بررسی کنند. جک هایی هم وجود دارند که می توانند اتومبیل را از کف بالا اورده تا تعمیرکاران مشغول کار خود شوند.

در ابتدای این کلیپ ابزاری را می بینید که توسط کمپانی Ahcon دانمارک تولید شده است. این ابزار بالابرنده می‌تواند بدون هیچ گونه آسیبی به اتومبیل و اشغال کردن فضای زیاد در تعمیرگاه این عملیات را به سادگی برای تعمیرکاران انجام دهد. وزنی که این بالابر قابلیت بالابردن آن را دارد، 3.5 تن است! و همچنین تا ارتفا 1.95 متری اتومبیل را بالا خواهد برد.

در قسمتی دیگر از این فیلم، شما دستگاه تعمیر کننده لاستیک ماشین با استفاده از حرارت را مشاهده می‌کنید که از جدیدترین اختراعات ویژه تعمرگاه ها و پنچرگیری هاست. همچنین ابزار تنظیم کننده چرخ ها با قابلیت مدل سازی سه بعدی را می‌توان یکی از جدیدترین دستگاه های موجود در تعمیرگاه های حرفه‌ای جهان دانست که بخش هایی از نحوه کارکرد آن را در این کلیپ مشاهده میکنید.

البته ابزارهای معرفی شده در این فیلم، تنها مواردی نیست که اینجا لیست شده اند. شما بهتر است این فیلم را خودتان ببینید تا با ابزارهای تمیز کننده، نظم دهنده و تعمیراتی ویژه ای که به تازگی در تعمیرگاه های معتبر در جهان مورد استفاده قرار می گیرند آشنا شوید.

نظرات

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.