چگونه به چالش های سن برنامه پیری صورت FaceApp در شبکه های اجتماعی بپیوندیم؟

حتما شما هم در مورد چالش های FaceApp چیزهایی شنیده اید، این یک برنامه تلفن پیری چهره است که در اصل به شما نشان می دهد که شما بعد از گذشت 30 سال چگونه و تا چه حد پیر و مسن به نظر می رسید و این حیرت انگیز و شگف آور است. با ما باشید تا ببینید که چگونه می توانید کارهایی که همه در مورد آن صحبت می کنند را انجام دهید، آیا می خواهید یک تصویر مسن تر شده و یا جوان تر شده از خود را در شبکه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید؟ آیا به دنبال این اپلیکیشن پیری چهره و چالش های متنوع آن در شبکه های اجتماعای هستید؟ پس با نتران همراه شوید.

مقایسه سن برنامه پیری FaceApp شبکه اجتماعی بپیوندیم

شاید شما هم دیده باشید که خانواده، دوستان و یا همکاران شما به طور ناگهانی در طول یک شب، 30 سال بزرگتر شده اند و شاید یک عکس که به بنظر می رسد که آنها بسیار پیرتر و مسن تر شده اند را مشاهده کرده اید.

یا حداقل این چیزی است که شاید بخی از آنها در رسانه های اجتماعی خود به اشتراک گذاشته باشند.

در حقیقت، شاید برخی از آنها به چالشی جدیدی وارد شده باشند که باعث می شود تا آن ها واقعا پیر و مسن به نظر برسند.

این چالش جدید AgeChallenge یا چالش سن نامیده شده است و شما می توانید آن را با استفاده از برنامه FaceApp بر روی هر گوشی امتحان کنید.

شاید شما قبل تر نیز نمونه هایی مانند این برنامه را دیده باشید، اما برنامه فیس اپ واقعا تغییر تکان دهنده ای را نشان میدهد و حتی می تواند تصویر شما را جوان تر نیز بکند.

حقیقت این است که شما یک عکس از خودتان را ارائه می کنید و برنامه از AI استفاده می کند تا الگوی سن شما را بررسی کند.

شاید این برنامه FaceApp موه های شما را نازک، کوتاه یا خاکستری نکند، اما پیشانی را چروک کرده، زیر چشمان را گود می کند و پوست در اطراف چانه را افتاده و کشیده می کند.

بعد از دانلود و نصب، پیش از ورود به داخل، باید چیزهایی را بدانید.

بعضی از مردم نگران هستند که بر اساس بند حریم خصوصی برنامه FaceApp، شاید به این شرکت مجوز بدهند که بعد از ارسال عکس های خود به سرورها، این شرکت به طور گسترده ای از عکس های آن ها استفاده کند.

از سوی دیگر، محققان امنیتی اظهار نظر کرده اند که FaceApp عکس هایی که از چهره شما می گیرد را برای استفاده نادرست به سرورهای روسیه، دفتر FaceApp انتقال نمی دهد.

این محققان دریافتند که تنها تصاویر اصلی که شما آپلود می کنید برای ایجاد نسخه سالانه خودتان، به سرور شرکت می روند.

برنامه فیس اپ علاوه بر پیرسازی چهره، صورت شما را جوان نیز می کند

در صورتی که میخواهید این افزایش سن و پیری صورت را برای خودتان امتحان کنید، این کارهای زیر را انجام دهید:

مرا پیرتر و مسن تر کن!

خودتان را آماده کنید، ممکن است چیزی را که میبینید را دوست نداشته باشید (یا ممکن است، برعکس آن را دوست داشته باشید!).

1- FaceApp را برای iPhone یا Android دانلود کنید.

2- شما می توانید یک عکس از گالری دوربین خود را آپلود کنید و یا یک عکس جدید از طریق برنامه بگیرید. شما باید مجوز برنامه را برای دسترسی به دوربین یا عکس های خود صادر کنید. هر چند که بعدا می توانید این مجوز ها را خاموش کنید.

3- هنگامی که تصویر را انتخاب کردید، به سمت راست حرکت کنید و بر روی گزینه سن (Age) ضربه بزنید.

4- گزینه های سن برای شما شامل: Original، Young، Young 2 و Old هستند. اگر پیر شدن یا Old را انتخاب کنید می توانید خودتان را در طول چند ثانیه با یک تصویر جادویی ببینید. اگر فیلترهای جوان را انتخاب می کنید پوست شما را به صورت نرم و لطیف نشان می دهد.

5- روی اعمال یا Apply ضربه بزنید. اگر می خواهید عکس های اصلی و پیتر شده شما را در کنار یکدیگر نشان دهد، روی Layouts ضربه بزنید و سپس Duo را انتخاب کنید. سپس نماد Old را لمس کنید.

6- برای به اشتراک گذاشتن عکس خود در رسانه های اجتماعی، به پایین پیکان در گوشه بالا سمت راست FaceApp ضربه بزنید.

7- اینستاگرام، فیس بوک، توییتر و یا دیگر برنامه های مورد نظر خود را انتخاب کنید تا عکس های پیر شده و مسن تر شده خود را با تمام دوستان خود به اشتراک بگذارید.

آیا هشتگ AgeChallenge را مشاهده کرده اید؟ هم اکنون در بسیاری از شبکه های اجتماعی می توانید عکس های پیرتر شده هر شخصی را مشاهده کنید، با #AgeChallenge

برای مطالعه بیشتر ببینید که برنامه تغییر چهره FaceApp می تواند عکس ها شما را در سرورهای خود ذخیره کند! یا خرید کمپانی EmotionReader توسط استارتاپ تشخیص چهره Kairos و یا مایکروسافت از دولت آمریکا می خواهد سیستم تشخیص چهره را کنترل کنند.

ویدیوها و مطالب مشابه