پاک شدن لیست افراد بلاک شده از تنظیمات ۸۰۰,۰۰۰ عضو فیسبوک

مشکل فنی موجود در شبکه فیسبوک و فیسبوک Messenger، باعث Unblock شدن افراد بلاک شده در تنظیمات کاربری 800 هزار عضو فیسبوک شد.

4.8333333333333 از 5
از 6 رای
(رای دهید)
پاک شدن لیست افراد بلاک شده از تنظیمات ۸۰۰,۰۰۰ عضو فیسبوک

شاید این کاربران فکر می کردند که برای همیشه از شر افرادی که آن ها را بلاک کرده اند راحت شده اند. اما باگ های فنی فیسبوک برنامه دیگری برای حلقه ارتباطات افراد مختلف دارند.

طی گزارش های رسیده، در بیش از ۸۰۰,۰۰۰ اکانت فیسبوک، تنظیمات مربوط به افراد بلاک شده از بین رفته است. این موضوع می تواند خشم بسیاری از کاربران این شبکه اجتماعی را در پی داشته باشد.

بلاک کردن افرادی که از آن ها خوشتان نمی آید، یک حق طبیعی برای شما در هنگام استفاده از شبکه های اجتماعی محسوب می شود. اگر این حق شما با باگ فنی از بین برود، قطعا از شرکت سازنده این شبکه اجتماعی ناراحت خواهید شد.

کاربران بسیاری برای جلوگیری از خواندن مطالب خود توسط افراد خاص، آن ها را از منو تنظیمات فیسبوک بلاک کرده اند. اکنون با ریست شدن این تنظیمات، کاربران نگران این هستند که شاید کسانی که بلاک شده باشند اکنون مطالب هایی را که نباید، خوانده اند.

Erin Egan مسئول حفظ حریم خصوصی در فیسبوک به تازگی نوشته است: “این باگ از تاریخ ۲۹ ماه May تا ۵ ماه June فعال بوده است. افرادی که توسط این باگ unblock شده اند، نمی توانستند به محتوایی که کاربر با دوستان خود به اشتراک گذاشته است دسترسی داشته باشند. افراد بلاک شده فقط می توانستند به پست های عمومی تر دسترسی داشته باشند. ما می دانیم که قابلیت بلاک کردن برای کاربران بسیار مهم است”.

او ادامه داد: “اگر شما شخصی را بلاک کنید، اون نمی تواند به تمامی نوشته های شما، پروفایل شما و هرچیزی مربوط به شما دسترسی داشته باشد. کاربر بلاک شده نمی تواند در فیسبوک به شما پیام ارسال کند. همچنین اگر کاربری از دوستان شما در لیست فیسبوکتان باشد، در صورت بلاک شدن، از لیست دوستان شما خارج خواهد شد. با اینک باگ، کاربران بلاک شده اگر در لیست دوستان شما بود اند، به این لیست بازنگشته اند. فقط به صورت کوتاه مدت در برخی از کاربران گزارش شده که حداکثر یکی از کسانی که بلاک کرده اند به طور موقت unblock شده است. کسانی که با این باگ unblock شده باشند در نهایت فقط می توانستند از طریق مسنجر به کاربر مربوطه پیام ارسال کنند”.

این مشکل فیسبوک گفته می شود که برطرف شده و تمامی افراد به لیست بلاک شده ها بازگشته اند.

اگر شما از افرادی باشید که این مشکل برای آن ها پیش آمده، بعد از اولین ورود به صفحه فیسبوک اطلاعیه در این مورد خواهید دید و فیسبوک از شما در این اطلاعیه خواهد خواست که دوباره لیست افراد بلاک شده را بررسی کنید.

رای شما به "پاک شدن لیست افراد بلاک شده از تنظیمات ۸۰۰,۰۰۰ عضو فیسبوک" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن