بازی جدید ماریو رویال یک سبک خاص از این بازی قدیمی را به مرورگر شما می آورد!

طرفدارن بازی معروف قارچ خور یک بازی جدید به نام "Mario Royale" را ساخته اند که شما را در برابر 74 دونده سریع دیگر قرار می دهد. این بازی به صورت رایگان در دسترس است که اکنون می توانید آن را در مرورگر خود بازی کنید تا زمانی که نینتندو بر اساس قوانین حق کپی آن را حذف کند. این یک بازی نبرد رویال خاص است که همه چیز به دقت و سرعت شما بستگی دارد.

بازی ماریو رویال سبک بازی قدیمی مرورگر

سبک بازی های نبرد رویال (battle royale) به پادشاه قارچ ها حمله کرده است، البته کمی غیر رسمی.

یک برنامه نویس و بازی ساز ویدئویی که به نام Inferbro شناخته می شود، یک نسخه چند نفره مبتنی بر وب بازی Super Mario Bros را ایجاد کرده است.

این بازی اجازه می دهد که تا 75 نفر از بازیکنان آنلاین برای رسیدن به خط پایان مرحله اول بازی کلاسیک، با حداکثر سرعت خود به رقابت بپردازند.

این بازی به راحتی به نام ماریو رویال در حال حاضر در حال پخش آنلاین از طریق اینترنت در دسترس است، و شما بهتر است در حالی که همچنان نیز می توانید و نیتندو هنوز آنرا پائین نیاورده است، به بازی و رقابتی جالب بپردازید.

نینتندو با این موضوع شناخته شده است که با بازی هایی که توسط طرفداران ایجاد شده و از شخصیت های بازی آن استفاده می کند، به خوبی برخورد نخواهد کرد.

اما بازی ماریو رویال یک تجربه بسیار جذاب است.

هنگامی که به یک لابی می روید، شما با 74 بازیکن دیگر هماهنگ هستید و برای بازی آماده می شوید.

همه شما در ابتدای مرحله اول بازی قدیمی Super Mario Bros قرار میگیرید.

در حالی که رقیبان شما کمی کمرنگ تر به نظر می رسند، هر کس در این بازی اساسا یکسان است و تنها یک نشانگر شناور در بالای سر شما به شما کمک می کند تا ماریو را برای کنترل شناسایی کنید.

وظیفه شما این است که با حداکثر سرعت خود به سمت خط پایان بازی بدوید و اولین شخصی که این مرحله قدیمی بازی قارچ خور را پشت سر بگذارد، برنده است.

این تجربه مشابه با بازی Tetris 99 است، هرچند خیلی سخت تر است.

این اولین بار نیست که طرفداران برخی از ویژگی های جانبی نینتندو کلاسیک را از دست داده اند.

نسخه های ایجاد شده توسط کاربرانی از عنوان های کلاسیک نینتندو، مانند: Metroid، Zelda و Pokémon استفاده کرده اند، که در حال حاضر تنها توسط خود Nintendo ساخته شده اند، با درخواست های DMCA برای حذف بازی خود روبرو می شوند.

ماریو رویال احتمالا با سرنوشت مشابهی مواجه خواهد شد، اگر چه اکنون می توانید یک مسابقه جذاب را تجربه کنید.

شما می توانید این بازی را در همین لینک توسط مرورگر خود بازی کنید.

برای مطالعه بیشتر ببینید که بازی فیفا 2020 علاوه بر یک سبک فوتبال خیابانی، دارای گرافیک بهتر نیز هست! یا بازی جدید Tiny Royale اسنپ چت به سبک نبرد رویال، به زودی از راه می رسد و یا بازی جدید و هیجان انگیز Human Fall Flat به زودی برای موبایل در دسترس خواهد بود.

ویدیوها و مطالب مشابه