بازی جدید و هیجان انگیز Human Fall Flat به زودی برای موبایل در دسترس خواهد بود

بازی جالب و مجبوب Human Fall Flat در تاریخ 26 ژوئن (5 تیر) به سیستم عامل های iOS و اندروید می آید. این بازی خنده دار مبتنی بر فیزیکی لغزنده و گیج کننده، قبل تر برای دیگر کنسول ها و کامپیوتر PC در دسترس بوده است و اکنون پلتفرم های موبایل را هدف قرار می دهد.

بازی Human Fall Flat

بازی هیجان انگیز و جالب Human Fall Flat زمانی که برای کنسول ها و کامپیوتر عرضه شد، سر و صدای زیادی را به پا کرد، با بیش از پنج میلیون نسخه فروخته شده در ماه فوریه گذشته که به عنوان یک بازی بدون ترمز بازیکنان را به لذت بردن از یک بازی خاص در جهانی عجیب و غریب امیدوار کرده است.

پس از آن برخی از خبرها شنیده شد که یک نسخه برای تلفن همراه نیز در راه است، و در حال حاضر ما می دانیم که شما می توانید آن را در اندروید و iOS بعد از تاریخ 26 ژوئن یا 5 تیر دریافت کنید.

در صورت علاقه ویدئویی از آپدیت جدید بازی Human: Fall Flat Dark برای ایکس باکس را ببینید.

در بازی Human Fall Flat، شما کنترل یک شخصیت قابل انغطاف یا خواب آلود را به نام باب، بر عهده دارید و او را بر روی زمینی پازلی مانند، مبتنی بر فیزیکی لغزنده، هدایت می کنید تا به سلامت به خط پایان برسید، در حالی که اندام کارکتر شما نیز در حین عبور از موانع مختلف به طرفین کشیده می شود و یا به اصطلاحی دیگر تلو تلو می خورد.

همینطور در نهایت بازی آنلاین نیز به هرج و مرج این بازی خاص می افزاید، زیرا هفت بازیکن دیگر می توانند با شما به رقابت بپردازند و به شما نشان دهند که چگونه می توانید از موانع ها عبور کنید و یا فقط در مسیر راه شما قرار گیرند تا شما را اذیت کنند.

این بازی جالب و بسیار خنده دار به زودی برای اکثر گوشی های موبایل در دسترس خواهد بود.

در زیر می توانید ویدئویی از تریلر بازی چند نفره Human: Fall Flat را مشاهده کنید:

دانلود برای سیستم عامل اندروید.

دانلود برای سیستم عامل IOS.

برای مطالعه بیشتر ببینید که بازی جدید Tiny Royale اسنپ چت به سبک نبرد رویال، به زودی از راه می رسد و یا بازی PUBG Mobile پردرآمد ترین و محبوب ترین بازی سال ۲۰۱۹.

ویدیوهای مشابه