عملکرد خودرو فراری 296 GTB

بررسی و نگاهی به عملکرد خودرو جدید فراری 296 GTB

اتومبیل Ferrari 296 GTB یک اتومبیل بسیار عالی از شرکت فرای می باشد که به تازگی از این اتومبیل نحصر به فرد رونمایی شده است. شرکت فراری ایتالیا، توانسته است در این چند سال اخیر، اتومبیل های بسیار قدرتمند و پر سرعتی بسازد که نظر افراد را به خود جلب کند. همراه ما باشید با برسی خصوصیات این اتومبیل جدید و عالی.

این اتومبیل مجهز به یک موتورV6  3 لیتری می باشد که دارای دو توربو شارژ بسیار قوی می باشد.

این اتومبیل دارای 818 اسب بخار می باشد که می تواند حداکثر 448 کیلو وات نیرو برای این اتومبیل تولید کند که رقم بسیار زیادی نیز می باشد. گشتاور نیروی این اتومبیل بسیار زیاد است که و هنوز شرکت فراری اعلام کرده است که قدرت گشتاور نیروی این اتومبیل ، چند پوند فوت می باشد ولی طبق آزمایشات، گشتاور نیروی این اتومبیل 8000 دور در دقیقه می چرخد.

این اتومبیل می تواند در کمتر از 2.9 ثانیه، حداکثر سرعت خود را به 100 کیلومتر بر ساعت برساند. حداکثر سرعت این اتومبیل 330 کیلومتر برساعت می باشد ؛ که سرعت بسیار زیادی می باشد و این سرعت باعث شده تا تیم های مسابقه ای، علاقه ای به این اتومبیل نشان دهند.

در آخر پیشنهاد می کنم تریلر رونمایی از این اتومبیل جدید را تماشا کنید و شاهد تمامی گفته های بنده باشید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما بسیار مفید و کاربردی بوده باشد  نظر شما به این اتومبیل منحصر به فرد جلب شده باشد.

... توضیحات کامل