نمایشگر موبایل گلکسی Fold سامسونگ در تست های ابتدائی با مشکل روبرو شده

گفته می شود که نمایشگرهای موبایل خم شو جدید گلکسی فولد سامسونگ در حال حاضر برای برخی از کاربرهای اولیه با مشکل روبرو شده است. همچنین به نظر می رسد مشکل قطع و وصل شدن صفحه نمایش این تلفن همراه تاشو جدید سامسونگ از یک لایه محافظ صفحه نمایش بر روی آن باشد.

نمایشگر موبایل گلکسی Fold سامسونگ تست ابتدائی با مشکل روبرو

تلفن همراه Galaxy Fold، نخستین گوشی قابل انعطاف و تاشو سامسونگ است، که در همین ابتدا راه اندازی، دارای مشکلات صفحه نمایش بوده است.

قرار شده است که این محصول جدید سامسونگ در روز 26 آپریل 2019 ( یعنی حدود هفته بعد، 6 اردیبهشت) در ایالات متحده به فروش برسد، اما بعضی از واحد های بازرسی برای تست و آزمایش ابتدائی این موبایل جدید، تنها چند روز پس از استفاده، مشکلات قطع شدن صفحه نمایش را گزارش داده اند.

مارک Gruman از خبرگزاری بلومبرگ در روز چهارشنبه اعلام کرد که صفحه نمایش داخلی، نمایشگر اصلی Galaxy Fold به طور کامل شکسته و غیر قابل استفاده بوده است، آن هم پس از دو روز استفاده.

Gruman ادامه داد: «مشکل می تواند از این باشد که شاید نباید یک لایه محافظ را از نمایشگر این موبایل به هیج وجه جدا کنید.

سامسونگ میگوید: “این تلفن همراه با این یک لایه یا فیلم محافظ نمایشگر همراه است و شما نباید آن را حذف کنید.”

Gruman گفت:”من آن را حذف کردم، نمی دانستم که شما قرار است آن را برندارید. (مصرف کنندگان هم نمی دانند)، این در گوشه سمت چپ گوشی قابل جابجایی بود، بنابراین من آن را برداشتم. من معتقدم که این به مشکل کمک کرده است.”

بسیاری از افراد نیز به همچنین این مشکل را گزارش کرده اند و حتی اشخاصی برای جلوگیری از حذف این لایه نمایشگر از موبایل های گلکسی فولد، ویدئوهایی را از خودشان در توییتر و یوتیوب پخش و منتشر کرده اند.

به نظر می رسد یک لایه خاص وجود دارد که محافظ صفحه نمایش برای نمایشگر موبایل گلکسی Fold سامسونگ است.

این یک محافظ صفحه نمایش معمولی نیست و شما نباید آن را حذف کنید و بردارید.

برخی از کاربران ابتدائی که این محصول را پیش خرید کردند، بعد از چند روز استفاده گفته اند: “قبل از اینکه صفحه نمایش خراب شود و به صورت سیاه و سفید قطع و و صل شود، من این لایه صفحه نمایش را برداشتم و این مشکلات شروع شد”.

شرکت سامسونگ می گوید این گوشی “با یک لایه محافظ نمایشگر ویژه تولید می شود” برای پوشش صفحه نمایش پلاستیکی Infinity Flex خم شو و تاشو مخصوص این موبایل.

سامسونگ همچنین گفته است: “این یک محافظ صفحه نمایش نیست، سعی نکنید آن را حذف کنید.

همچنین گفته می شود بسیاری از افرادی که موبایل Galaxy Fold را دستکاری و بررسی کره اند و این لایه محافظ را حذف نکرده اند، با هیچگونه مساله و مشکل صفحه نمایشی روبرور نشده اند.

این موبایل خم شو 1،980 دلاری دارای دو صفحه نمایش است: یک صفحه نمایش 4.6 اینچی که در حالت بسته، ظاهرأ شبیه به یک صفحه نمایش معمولی گوشی هوشمند است، و صفحه نمایش دوم نیز در داخل طراحی شده است که برای نمایش یک صفحه نمایش 7.3 اینچی انعطاف پذیر تولید شده است.

شما می توانید همه چیز در مورد موبایل تاشو و انعطاف پذیر گلکسی فولد سامسونگ، اولین در سبک خود! را ببینید و یا ویدئویی از تست موبایل های تاشو و انعطاف پذیر گلکسی فولد سامسونگ را مشاهده کنید..

این یکی از تعداد تلفن های قابل انعطاف و خم شو جدیدی است که به بازار آمده است اما تولید کنندگانی از جمله Huawei و موتورولا نیز موبایل های خم شو خود را رونمائی کرده اند.

در صورت علاقه مقایسه موبایل خم شو گلکسی فولد سامسونگ در مقابل گوشی تاشو و انعطاف پذیر ریزر موتورولا و یا با میت ایکس، موبایل تاشو جدید هوآوی، بیشتر آشنا شوید! را ببینید.

سامسونگ بلافاصله به درخواست نظرها پاسخی نداده است و باید منتظر عکس العمل این شرکت در مقابل این اتفاقات اخیر باشیم.

برای مطالعه بیشتر: محصولات جدید سامسونگ، گلکسی S10 و گلکسی Fold، همه در اینجا هستند!

ویدیوها و مطالب مشابه