برنامه هنر و فرهنگ گوگل یک موزه واقعیت افزوده را به تلفن همراه شما می آورد!

برنامه Google Arts & Culture یک گالری واقعیت افزوده AR را در گوشی همراه شما به ارمغان می آورد که می توانید در آن نقاشی های مختلف از نقاشان معروف را مشاهده کنید و یا حتی رنگ ها را در آن جشن بگیرید. در اصل برنامه هنر و فرهنگ Google یک مجموعه هنری جدید مانند یک موزه را عرضه کرده است که یک تجربه واقعیت افزوده جالب را به گوشی همراه شما می آورد.

برنامه هنر فرهنگ گوگل موزه واقعیت افزوده تلفن همراه

سال گذشته گوگل یک ویژگی واقعیت افزوده را برای برنامه فرهنگی و هنری خود منتشر کرد که تلفن همراه شما را به یک موزه جیبی برای نقاشی های یوهانس فرمیر (Vermeer) تبدیل می کرد.

این برنامه جالب در حال حاضر برای هر دو سیستم عالم IOS و اندروید در دسترس می باشد.

در حال حاضر، غول تکنولوژی یک مجموعه جدید برای برنامه «گالری جیبی» خود عرضه کرده است، این بار با تمرکز بر رنگ به عنوان یک تم نمایشی در برنامه.

همچنین مجموعه جدید شامل نقاشی های هنرمندان مختلف از جمله رامبرانت (Rembrandt) می گردد، که با توجه به پالت های رنگی آنها گروه بندی شده اند.

پس دانلود و نصب این برنامه، ویژگی مورد نظر را انتخاب کنید، به تب و زبانه دوربین خود بروید و دوربین تلفن خود را بر روی یک سطح صاف نگه دارید ا بتوانید نمای سه بعدی موزه را مشاهده کنید.

شما حتی قادر خواهید بود به گالری مجازی وارد شوید، که دارای چهار اتاق برای کشفیات جالب می باشد.

در زیر می توانید ببینید که این کار چگونه صورت می پذیرد:

گیف برنامه هنر و فرهنگ گوگل

همیمنطور یک تجربه خاص تحت عنوان “هنر رنگ(The Art of Color)”، قطعه ها و نقاشی هایی از 33 نهادهای شریک در چهار قاره را به شما نمایش می دهد، و شما می توانید بر روی هر یک از آنها برای زوم کردن و کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن نقاشی خاص، ضربه بزنید.

گوگل از ابزار هنر پالت پلت فرم هنر و فرهنگ (Arts & Culture) برای انتخاب قطعات و نقاشی ها برای این نمایشگاه خود استفاده کرده است.

مجموعه نهایی شامل شاهکار مادر ویستلر (Whistler’s Mother) و شاهکار گشت شبانه (نقاشی) (The Night Watch) تحت رنگ های سیاه، سفید و خاکستری می باشد.

این مجموعه گالری جیبی گول جدید برای هر دو سیستم عامل iOS و Android در دسترس است، هرچند که این ویژگی فقط برای دستگاههایی که از AR پشتیبان می کنند، فعال می گردد.

در صورت علاقه ببینید که برنامه AR جدید نایک به خرید کفش آنلاین شما بسیار کمک می کند! یا گوگل، فیلترهای AR شبیه به برنامه Snapchat را به پیام های اندرویدی خود می آورد! و یا گوگل فیلترها و تصاویر واقعیت افزوده AR را به قسمت سرچ و جستجو خود می آورد.

ویدیوها و مطالب مشابه