بازی PUBG Mobile پردرآمد ترین و محبوب ترین بازی سال 2019

در حال حاضر گزارش شده است که بازی PUBG Mobile بالاترین میزان فروش بازی های تلفن همراه در جهان را به خود اختصاص داده است. این بازی محبوب و پرطفدار PUBG در ماه گذشته بیش از 146 میلیون دلار درآمد کسب کرده است و این در حالی است که کاربرانی زیادی را نیز به سمت خود جلب نموده.

بازی PUBG Mobile پردرآمد محبوب بازی 2019

PUBG Mobile نه تنها محبوب ترین بازی موبایل در جهان است، بلکه بیش از 100 میلیون بازیکن ماهانه را در اختیار دارد.

و در حال حاضر نیز بیشترین درآمد را دارد: جمع آوری بیش از 146 میلیون دلار درآمد در ماه گذشته که طبق ارقام تحلیل گران گزارش شده توسط The Financial Times ارائه شده است.

این پول نه تنها از اقلام، آیتم ها و لباس ها خریداری شده توسط بازیکنان در PUBG موبایل به دست آمده (که توسط شرکت رایانه ای Tencent چینی در ابتدا از PC original کره ای خرداری شد)، بلکه از بازی بازنگری شده چینی، به نام Game For Peace نیز به دست آمده است.

طبق برآوردهای کارگزار چینی Great Wall Securities، بازی PUBG Mobile درآمد 76 میلیون دلاری را در ماه گذشته تولید کرده است، در حالی که بازی بازنگری شده Game For Peace در حدود 70 میلیون دلار تولید نموده.

عنوان دوم Game For Peace در ماه می توسط کمپانی Tencent منتشر شد پس از آن که تنظیم کنندگان دولت چین بازی POBG Mobile را برای کسب درآمد در چین رد کردند.

بازی Game For Peace اساسا یک نسخه دیگر از بازی PUBG موبایل است که با یک محیط مناسب تر و خونریزی کمتر همراه شده است.

برای مثال، به جای اینکه در هنگام کشتن یک نفر از او خون بریزد تا به یک جعبه مهمات تبدیل شود، بازیکنان بلند می شوند و خداحافظی می کنند.

در ماه فوریه، تنظیم کننده دولتی مجوز تصویب مجوزهای جدید برای بازی های ویدئویی را به طور کامل متوقف کرد، در حالیکه عناوین موجود مجبور به بازنویسی مجدد شده اند و یا محدودیت زمانی را شامل می شوند.

به عنوان مثال، در سال 2017، آخرین بازی تهاجمی شرکت Tencent، بازی MOBA Honor of Kings، کودکان زیر 12 سال را تا یک ساعت بازی روزانه و کودکان 12 تا 18 ساله را تا دو ساعت بازی روزانه محدود می کرد.

تحلیلگران نگران هستند که این محدودیت ها، درآمد برای شرکت هایی مانند Tencent، مخصوصا با بازنویسی بازی “Game For Peace” مشکلاتی ایجاد کند.

اما این آخرین ارقام نشان می دهد که این شرکت توانسته است مخاطبان خود را به خوبی حفظ کند.

146 میلیون دلار درآمد ماهانه از Game For Peace و PUBG موبایل در حال حاضر بیش از 125 میلیون دلار جمع آوری شده توسط بازی معروف MOBA Honor of Kings در همان دوره است و این باعث می شود تا بازی PUBG یکی از پدر آمد ترین بازی های جهان باشد.

برای مطالعه بیشتر ببینید که آزمایش نسخه رایگان بازی PUBG برای سیستم عامل های گوناگون و یا اعلام لیست بهترین بازی های سال ۲۰۱۸ و بازی PUBG در رتبه اول.

ویدیوها و مطالب مشابه