تخم مرغ معروف اینستاگرام با ترک خوردن و شکستن یک پیام سلامت را به همراه دارد

ترک ها و شکاف تخم مرغ معروف اینستاگرام باز می شود و به ما یک پیام سلامت و روان را نشان می دهد. اکنون تخم مرغ معروف جهان با یک پیام هیجان انگیز در برنامه Hulu ظاهر شده است. اخیرا عکس تخم مرغ معروف اینستاگرام بسیار زبان گیر شده بود و اکنون دلیل و ماهیت آن مشخص شد.

تاریخ به ما نشان می دهد که دو رویداد خاص در تاریخ ۳ فوریه ۲۰۱۹ به وقوع می پیونند، اول آغاز مسابقات فوتبال آمریکایی Super Bowl 53 و کشف هویت معروف ترین تخم مرغ اینستاگرام در جهان.

گرچه این رکورد تخم مرغ در جهان یک خبر بسیار گیج کننده و همه گیر بود، اما خالق انسانی آن در پشت این پست اینستاگرام تا کنون یک رمز و راز باقی مانده بوده است که به نظر می رسید هدفی از این کار در پی داشته باشد.

همه اینها با عکس یک تخم مرغ معمولی شروع شده است، که در تاریخ ۴ ژانویه ۲۰۱۹ به حساب کاربری اینستاگرام world_record_egg ارسال شده بود، در ماه گذشته، این تخم مرغ نه تنها رکورد ۱۸ میلیون و ۷۲۰ هزار لایک مربوط به کاربر اینستاگرام Kylie Jenner را شکست داد، بلکه برای رسیدن به یک جایزه گرمی، بیش از ۵۰ میلیون لایک را به خود اختصاص داد.

پس از شکستن این رکورد، کاربر ناشناس در پشت حساب تخم مرغ به نام “یوجین” گفت که از “حمایت کابرانش قدردانی می کند و این بسیار شگفت انگیز” است.

سپس، در طول هفته های بعد، تصاویر این تخم مرغ پس از آن در Instagram با یک ترک در پوسته نشان داده می شد.

با این حال، محققان اختصاص داده شده در BuzzFeed News به نظر می رسد که این رمز را در اوایل این ماه حل کرده اند، ان ها نشان می دهند که خالق پشت حساب، کریس Godfrey، یک کار خلاقانه با آژانس تبلیغاتی لندن و مشارکت با آژانس های سلامتی را در نظر دارد.

با توجه به گزارش های BuzzFeed News و Mashable، ردیابی هویت و اصالت این تخم مرغ خاص به یک فرد خلاق در یک آژانس تبلیغاتی در لندن رسیده است، اما طرفداران این تخم مرغ معروف (Egg) هنوز هم باید تا زمانی که مسابقات Super Bowl 53 آغاز می شد منتظر بمانند تا اطلاعات بیشتری در مورد آن پیدا کنند.

در برنامه Hulu، تخم مرغ معروف و رکورد دار جهان، یک ویدئو کوتاه و ۳۰ ثانیه ای را از خود منتشر کرده است.

قبل از اینکه این تخم مرغ به کلی باز شود، می گوید”من به تازگی شروع کردم به شکستن و ترک خوردن و این به دلیل فشار رسانه های اجتماعی بر روی من است”.

تخم مرغ بعد از ترک خوردن کامل و باز شدن می گوید: “شما نیز در حال مبارزه با این مشکل هستید تا با کسی صحبت کنید؟ ما این را برای شما کامل کرده ایم”.

بعد از نمایش این پیام، زمانیکه این ویدئو به پایان می رسد، یک URL و آدرس اینترنتی از آژانس بهداشت روانی آمریکا بر روی تصویر ظاهر می شود.

در زیر می توانید این ویدئو را مشاهده کنید:

شبکه اجتماعی توییتر نیز در روز های اخیر به سرعت از این تخم مرغ معروف پر شده بوده است.

از طرفی نیز سازمان سلامت روان آمريکا از صاحب این تخم مرغ به خاطر “درخشيدگي در زمينه بهداشت و سلامت” تشکر کرده است.

من نمی توانم بگویم که ما این را انتظار داشتیم، اما حقیقت این است که این کار را تمام می کند و من خوشحالم که این کار را انجام می دهد.

علاوه بر همه راه هایی که می توانست این کار را انجام دهد، چنین پیامی که سالم و مثبت نیز است درباره سلامت روانی می تواند بسیار بحث بر انگیز نیز باشد.

همچنین این که آیا این برنامه پیش از آن، قبل از ظهور اسطوره های تخم مرغ و تبدیل شدن آن ها به ستارگان، برنامه ریزی شده بود و یا پس از اینکه تخم مرغ به پادشاه و یا ملکه ای در برنامه اینستاگرام تبدیل شود، این سوالات هنوز نامشخص است.

برای مطالعه بیشتر ببینید که فیسبوک از ترکیب و ادغام پیام رسان های واتساپ، Messenger و اینستاگرام گزارش می دهد و یا ارسال پیام های صوتی در اینستاگرام میسر و ممکن می گردد یا ارسال یک پست در چندین اکانت اینستاگرام، ممکن و میسر می شود.

1 نظر
  1. هالغ گفت:

    ???

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.