معرفی بهترین پایه نگهدارنده گوشی و هولدر موبایل در بازار ایران

در دنیای امروزه تلفن‌همراه یکی از رایج‌ترین گجت‌ها است. تا حدی که همه سعی می‌کنند بتوانند در اکثر اوقات و مکان‌ها از موبایل خود استفاده کنند. موبایل از وسایل بسیار ضروری در دنیا است که تقریبا همه از داشتن آن بهره می‌برند. اما استفاده از این گجت محبوب را تجهیزات جانبی‌اش جذاب‌تر می‌کنند. شناخت این تجهیزات جانبی نیز خالی از لطف نیست و باعث می‌شود تا استفاده و نگه‌داری از موبایل آسان‌تر شود.

پایه نگهدارنده گوشی هولدر موبایل بازار ایران

همه مایل هستند به موبایل خود در طول روز سریعا دسترسی داشته باشند. یکی از مواقعی که استفاده از موبایل عموما مهم و سخت است هنگامی است که میل نداریم با دست‌های خود موبایل یا تبلت های امروزی که کم وزن هم نیستند را بگیریم.

برای مثال هنگامی که پشت فرمان ماشین نشسته‌ایم و حتما باید از هر دو دست خود برای رانندگی استفاده کنیم. در این  گونه مواقع یکی از وسایل جانبی موبایل به نام نگه‌دارنده یا هولدر به کمک شخص می‌آیند.

هولدر موبایل

با استفاده از هولدر می‌توان موبایل را بدون استفاده از دست و در مکان و زاویه‌ای مشخص نگه داشته و از آن استفاده و مراقبت کرد. شاید شما هم که در حال مطالعه این مقاله هستید تاکنون مایل به خرید استند یا هولدر موبایل بوده‌اید تا نه تنها در زمان رانندگی راحت باشید بلکه در منزل و محل کارتان نیز از این وسیله پرکاربرد استفاده کنید. در ادامه به بررسی پایه نگه دارنده انواع گوشی موبایل آن می‌پردازیم.

هولدر موبایل نصب شده روی دوچرخه

هولدر دقیقا چیست و چه کاربردهایی دارد؟

همان‌گونه که گفته شد با استفاده از هولدرها می‌توان با خیال آسوده و بدون خستگی دست موبایل را در مکانی ثابت نگه داشته و از آن استفاده کرد.

شما با استند یا هولدر می‌توانید موبایل را در خودرو قرار داده و استفاده کنید، به فیلمبرداری و عکاسی بپردازید، موبایل را روی میز کارتان قرار داده و به کارهایتان بپردازید یا حتی در خانه بدون آن که دستتان خسته شود از موبایل استفاده کنید.

استفاده از هولدر در ماشین

یکی از مهم‌ترین دلایل خرید هولدر موبایل این است که در ماشین نصب شود. هنگامی که در حال رانندگی با ماشین یا حتی دوچرخه باشید. باید از هر دو دست خود برای رانندگی استفاده کنید. اما اگر بخواهید با استفاده از موبایل جهت‌یابی کنید یا هر استفاده دیگری انجام دهید چه؟

اکنون هنگام استفاده از یک هولدر برای موبایل است. بیشتر تصادفات در حین رانندگی ناشی از حواس‌پرتی راننده هستند و اغلب عامل این حواس‌پرتی موبایل است پس می‌توان با استفاده از یک هولدر موبایل امنیت و راحتی حین رانندگی را افزایش داد.

نگهدارنده های موبایل در ماشین

هولدرها اغلب در ماشین بر روی داشبورد، شیشه ماشین، فرمان و دریچه کولر نصب می‌شوند. همچنین می‌توان آن‌ها را بر روی میز قرار داد و حتی بعضا هولدرهایی برای آویز کردن از گردن نیز در بازار دیده می‌شوند.

بهترین مدل های نگه‌دارنده موبایل در ایران

اکنون می‌خواهیم تعدادی از برترین هولدرهایی که می‌توانید در ایران بخرید را به شما معرفی کنیم. حتما به جزئیات و موارد استفاده آن توجه داشته باشید تا بتوانید به راحتی هولدر مناسب خود را انتخاب کنید.

سعی می‌کنیم این هولدرها از انواع مختلفی باشند تا دست شما برای انتخاب باز باشد.

هولدر آرسون AN23

این مدل هولدر آرسون را می‌توان برای دستگاه‌هایی تا حداکثر 6 اینچ استفاده کرد. همچنین در زیر این هولدر بادکش‌های نیرومندی دیده می‌شود که می‌توان به وسیله آن نگه‌دارنده را به داشبورد یا شیشه ماشین چسباند.

ضمنا استند دارای قابلیت چرخش 360 درجه است و محل قرار گیری موبایل در این استند باعث ممانعت از خش دیدن موبایل می‌شود.

هولدر M-360D

این نگه‌دارنده نیز مانند مورد قبل برای گجت‌هایی تا حداکثر 6 اینچ مناسب است و در عین حالی که ثابت است بصورت 360 درجه مورد استفاده قرار می‌گیرد اما برخلاف مورد قبل از هولدرهای مغناطیسی است. همچنین از این هولدر می‌توان برای روی میز هم استفاده کرد.

هولدر S5

این مورد قابلیت شارژ کردن گجت‌هایی با فناوری شارژ بیسیم Qi را دارد. هولدر S5 برای تمام مدل‌های موبایل مناسب است و با جنس سیلیکون  در محل قرار گیری موبایل باعث می‌شود موبایل شما صدمه نبیند. این هولدر نیز  مانند هولدرهای قبل دارای قابلیت چرخش 360 درجه است.

هولدر موبایل JXCH02

اگر به دنبال نگه‌دارنده ساده‌ای برای موبایل خود هستید این هولدر می‌تواند جزء گزینه‌های مناسب برای شما باشد. این هولدر بسیار ساده و در عین حال کاربردی است چرا که دارای قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه و امکان نصب بر روی داشبورد، دریچه کولر و شیشه ماشین است.

ویدیوها و مطالب مشابه