دیپ فیک، تام کروز را به جای داونی جونیور، به عنوان شخصیت مرد آهنین نشان می دهد!

هوش مصنوعی deepfake می تواند کارکتر مرد آهنین (Iron Man) که رابرت داونی جونیور آن را بازی می کند، را با تام کروز جایگزین کند. همانطور که شاید شنیده باشید، قابلیت هوش مصنوعی دیپ فیک می تواند از یک عکس و تصویر خالی یک ویدئو کامل ایجاد کند، همانطور که در اینجا تصویر تام کروز را به جای داونی جونیور یعنی مرد آهنین، در فیلم انتقام جویان قرار می دهد، این فیلم کوتاه خیلی هم بد نیست، فقط شاید در حال حاضر تماشای آن برای شما آن چنان هم لذت بخش نباشد چرا که این توانایی هنوز در ابتدای کار و راه خود می باشد.

روزی روزگاری گزارش ها مبنی بر این بود که شاید هنرپیشه معروف تام كروز بتواند تا كه نقش کارکتر مرد آهنین یا همان Iron Man را در فیلم انتقام جویان یا Avengers بازی كند.

آن واقعا می توانست دنیای سینمایی بسیار متفاوتی باشد، که کمپانی مارول (Marvel) می توانست آن را به نمایش بکشد.

اکنون، به لطف Collider و نرم افزار دستکاری ویدیوی ترسناک دیپ فیک (deepfake)، می توانیم ببینیم که نقش و کارکتر “مرد آهنی یا ایرون من” با نقش آفرینی تام کروز چگونه خواهد بود؟

شاید این فیلم کوتاه کاملاً مؤثر و پیشرفته نباشد، مگر نه؟

در حالی که سر تام كروز روی شانه های رابرت داونی جونیور قرار گرفته و می تواند نمائی تقریبا شبیه به واقعیت را خلق کند اما هنوز هم ارتباطات نامربوطی با حرکات دست و صورت وجود دارد.

صدای او، تقلیدی از Evan Ferrante، به همان اندازه کمتر خودشیفته و طعنه آمیز، که امیدوارانه تر و جالب تر شده است.

اما در گذشته ویدئوهای دیپ فیک بسیار عجیب غریب تر و حتی ترسناک تری نیز وجود داشته اند.

تصور دیپفیک بیل هادر (Bill Hader) که داستانی را برای دیوید لترمن (David Letterman) روایت می کند(یوتیوب)، که او را با صورت تام کروز و حتی ست روگن ( Seth Rogen) نشان می دهد که واقعن تشخیص آن از واقعیت سخت است.

این ویژگی جدید هوش مصنوعی که می تواند یک تصویر را به ویدئو تبدیل کند، حتی می تواند رخدادهای بد مخرب، افراد مشهور، سیاستمدار و یک شخص میان رده ​​را هدف قرار می دهد.

این ویژگی می تواند باعث ترساندن اشخاصی شود که کارهایی را که انجام نداده اند را در حال انجام دادن، مشاهده کنند، و یا حتی چیز هایی بگویند که هرگز قبلا نگفته اند.

در حالی که تحقیقات در مورد این ویژگی جدید دیپ فیک در حال انجام و بررسی بیشتر است، با استفاده از همه چیز، استفاده از آن برای برانگیختن هرج و مرج سیاسی حکایت از افق ناچیزی دارد.

خودتان این ژرفای نمایشی از باراک اوباما را که یک سال پیش منتشر شد را ببینید و مشاهده کنید که دیپ فیک چگونه توانسته است تا رئیس جمهور یک شرکت را در حال گفتن حرفایی نشان دهد که هرگز قبلا نگفته بوده است.

برای مطالعه بیشتر ببینید که هوش مصنوعی deepfake سامسونگ از یک عکس و تصویر شما ویدئو می سازد! یا ادوبی ابزاری برای تشخیص تصاویر فتوشاپ شده فیک و دیپ فیک عرضه می کند! و یارونمائی از تریلر بازی جدید Avengers در همایش E3 2019 و انتشار آن در سال ۲۰۲۰ یا سازندگان بازی جدید Avengers دلیل تفاوت شخصیت و کارکترها را بیان می کنند!

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.