خودرو کیا تلوراید، یک اتوموبیل شیک و قدرتمند

Kia در طی همایش هفتگی مد روز نیویورک، اتوموبیل SUV تلوراید (Telluride) خود را به نمایش می گذارد. این تلوراید پیش تولیدی ویژه، با انواع لوازم جانبی جاده ای بسته بندی شده است و بسیار عالی و قوی به نظر می رسد.

خودرو کیا تلوراید

خودرو Kia Telluride با لوازم جانبی بیرونی بسته بندی شده، بزرگ به نظر می رسد، اما این قطعا یک نسخه تولیدی برای حمل و نقل مردم نیست.

شما احتمالا بر روی صندلی خود نشسته اید و با خودتان فکر می کنید: “آیا ممکن است که محصول جدید شرکت کیا را در هفته ی جدید مد روز نیویورک بینید؟ این رویدادی که هر ساله اتفاق می افتد، ممکن است خبر سورپرایز کننده ای داشته باشد”.

شرکت کیا (Kia) در واقع با طراح مد لباس و طراح اسپورت، براندون ماکسول (Brandon Maxwell) همکاری کرده است تا یک نسخه خاص و ویژه از ماشین های شاسی بلند SUV خود به نام Telluride را ارائه دهد که از امشب در نمایشگاه ماکسول نمایش داده می شود.

بنابراین، اول از همه، باید بدانید که این تلوراید نمونه تولیدی نیست، بنابراین در مورد نردبان و سبد سقف و یا حتی دریچه عقب بسیار هیجان زده نشوید.

ما تولید نسخه اصلی را تا ژانویه در دیترویت نخواهیم دید.

با این حال، ما می توانیم مقایسه عادلانه ای از این دستگاه را برآورده کنیم و باید بگوییم که ما به طور کلی آنچه را که می بینیم دوست داریم.

این Telluride توسط مجموعه طراحی برندون ماکسول 2019 الهام گرفته شده است که در تگزاس طراحی و ساخته شده است.

با یک طراحی خاص و بدنه براق شبیه به چرمی و به رنگی عسل (که کاملا در اینجا کار می کنند) و چرخ های اسپورت با رینگ های تک ستاره ای که آن را کاملا روشن تر و براق تر می کند.

همچنین، به غیر از این، بخش غیر دسترس خودرو نیز به نظر عالی میرسد و کل اتوموبیل بسیار بی نقص می باشد.

براندون ماکسول، طراح مد، گفت: “هنگامی که من مارفا، تگزاس را ترک می کردم، جایی که من مجموعه SS’19 را طراحی کردم، با شرکت Kia در این باره صحبت کردیم”.

او همچنین ادامه داد: “من یک شریک می خواستم که بتواند نیاز سیستم مدرسه های دولتی Marfa را پر کند و کیا به دنبال ایجاد یک ادغام منحصر به فرد برای Telluride جدید خود بود. این یک پیوند کلاسیک طبیعی بود زیرا کیا دارای سابقه ای طولانی از ابتکارات دوستانه ای است که از آموزش نیز حمایت می کنند. نه تنها سرمایه لازم برای خرید فناوری و برنامه ریزی آموزشی را برای بچه های مدرسه مارفا، که آنها نیز سزاوار آن هستند، تامین می کنند، بلکه همچنین وسایل نقلیه برای استفاده معلمان محلی را نیز فراهم می کنند. من افتخار می کنم که با Kia Motors همکاری کنم”.

کیا با طراح مد لباس براندون ماکسول همکاری کرد تا جزئیات برخی از جزئیات الهام گرفته از طراحی تگزاسی ایالت متحده را در مورد این مفهوم ویژه بهم بزند و استفاده کند.

به هر حال، در حال حاضر که قلب ما به اندازه کافی در مورد این وسیله نقلیه گرم شده است.

نمای بیرونی یک جعبه کوچک است و به نظر می رسد که آماده رفتن به خارج از جاده می باشد، اگرچه ما صادقانه این را نیز بگوئیم که ما شک داریم که این خودرو احتمالا رقیب ماشین Toyota Land Cruiser خواهد بود.

تلوراید موتور قدرتمند V6 را تحت پوشش خود قرار می دهد، هرچند که V6 و اینکه آیا هیچ توربو به آن متصل است یا خیر، به تصور ما منتهی شده است.

طرح داخلی به نظر می رسد مانند یک نسخه ناهموار K900 می باشد و این قطعا یک چیز خوب است.

همچنین سه ردیف صندلی را بسته بندی می کند و اگر مواد در داخل در سطح، خودرو های مثلا Stinger یا K900 ذکر شده باشد، اتوموبیل Telluride مکان بسیار خوبی برای صرف وقت خواهد بود.

محفظه با چرم و چوب پوشانده شده است و هرچند کیا این عکس ها را تائید نکرده است، اما ما فکر می کنیم که این گونه به نظر می رسد.

ظاهر چرمی آن بسیار مخصوص و با چرمی عالی به نظر می رسد، اما ما در نسخه تولیدی انتظار آن را نداریم.

کیا نیازمند یک ماشین شیلد تر و قدرتمند تر از Sedona و یک SUV بزرگتر نسبت به Sorento است و این ماشین این نیاز را کامل پر می کند.

تلوراید الهام گرفته از طراحی تگزاس یک تیزر بسیار جدی است و ما نمی توانیم صبر کنیم تا دستانمان را بر روی نسخه تولیدی قرار دهیم.

ویدیوها و مطالب مشابه