ولوو ماشین ساخت ساز آینده کمک

بچه ها به ولوو برای طراحی ماشین های ساخت و ساز آینده کمک کردند

ولوو از کودکان برای طراحی ماشین ساخت و ساز جدید خود که در آینده عرضه خواهد شد استفاده کرد و نتیجه فوق العاده ای بدست آورد. این طراحی فقط یک اسباب بازی نیست. بلکه یک ماشین ساخت و ساز فوق العاده است که در آینده حتما خواهیم دید.

استفاده از تخیل کودکان برای طراحی ماشین های آینده می تواند بسیار موفق باشد از آنجایی که کودکان برنامه های تلوزیونی تخیلی زیادی می بینند و ذهن بسیار خلاقی نیز دارند.

کمپانی ولوو برای استفاده از خلاقیت این کودکان در طراحی جدید اتومبیل های ساخت و ساز خود، برای آن ها تعداد زیادی لگو (Lego) تهیه کرده و به کودکان گفته است که آن ها فقط دارند یک اسباب بازی می سازند.

نتیجه به دست آمده را احتمالا در آینده، در حال کار کنار ساختمان ها خواهیم دید. جایی که زودی پر از وسایل نقلیه و ساخت و ساز اتوماتیک خواهد شد.

این ماشین های ساخت و ساز قدرتمند قرار است به صورت اتوماتیک حرکت کنند و راه حل های موضوع نیز در طراحی آن توسط کودکان لحاظ شده است.

این اتومبیل شباهت بسیاری به عقرب دارد و در دم آن دوربینی برای تشخیص کارگر ها تعبیه شده است.

طراحی جدید این اتومبیل بسیار زیبا و کاربردی و شبیه به انیمیشن های کودکان است.

کمپانی Volvo به این ماشین ساخت ساز خودران که فعلا فقط طرح است، نام Zeux را داده است.

هنگامی که کمپانی ولوو به دنبال راه حل های افزایش امنیت در این ماشین بزرگ می گشت بچه ها دو پیشنهاد عالی دادند. یکی استفاده از یک Drone همراه با این ماشین ها برای بهتر دیدن اطراف و دیگری استفاده از دوربینی در ته این اتومبیل مانند دم عقرب، که به تشخیص کارگر های نزدیک کمک بسیاری می کند.

ولوو هنوز زمان عرضه این ماشین خودران را اعلام نکرده است و هنوز مشخص نیست این اتومبیل چه زمانی به واقعیت تبدیل خواهد شد.

1.8 هزار بازدید 6 سال پیش ماشین ویدئو ویدئو های ماشین
... توضیحات کامل