ویندوز ۱۰ جدید با یک هسته لینوکس داخلی برای شبیه سازی بهتر همراه است!

کرنل لینوکس مایکروسافت، که به صورت داخلی برای ویندوز 10 جدید ساخته شده است، آماده آزمایش و تست می باشد. زیرسیستم یا سیستم داخلی ویندوز، برای استفاده از لینوکس 2 از یک هسته لینوکس واقعی برای عملکرد سریعتر استفاده می کند. ویندوز ده در تابستان امسال یک هسته لینوکس داخلی را دریافت خواهد کرد. سال 2019 واقعا سال دسکتاپ لینوکس است ... آن هم در ویندوز.

همانطور که وعده داده شده، مایکروسافت یک نسخه تازه طراحی شده از ویندوز ۱۰ را به اعضای خود تحویل داده است که تحت نسخه بتا شامل زیرسیستم های ویندوز برای استفاده از لینوکس ۲ می شود.

این در ماه گذشته در رویداد Build ساخته و رونمائی شده است و تکنولوژی هایی که در این نسخه Preview Build 18917 (20H1) موجود است باعث می شود تا عملکرد بسیار سریع تری از شبیه سازهای قبلی را نشان دهد.

وبلاگ اصلی این شرکت جزئیات بیشتری در مورد اینکه چگونه همه کارها را انجام می دهد، منتشر کرده است، اما برای معیارهای دنیای واقعی ما باید منتظر آزمایشات برای به روز رسانی و ارتباط با آن از طریق فروشگاه ویندوز بارگیری شده یا نصب شده باشم.

ارتباط ناگهانی و راحت بین لینوکس و ویندوز یک گام به جلو را در پیش گرفته است، همانطور که مایکروسافت در یک پست بلاگ اعلام کرد که قصد دارد یک هسته یا کرنل کامل لینوکس را در ویندوز ۱۰ حمل کند.

این نسخه برای اولین بار با پیشنمایش Insider در پایان ماه ژوئن رونمائی شده، و به عنوان یک سیستم عامل Windows برای لینوکس ۲ پایه گذاری می شود.

اولین نسخه بر پایه نسخه ۴٫۱۹، تا آخرین نسخه لینوکس پایدار خواهد بود و با هر نسخه در آینده به پیش می رود.

طبق گفته مایکروسافت، این اولین نسخه آن از هسته لینوکس نیست، در حالی که در سال گذشته Azure Sphere را عرضه کرده است، اما این اولین بار است که استفاده از یک هسته لینوکس را در ویندوز قرار داده است.

با ساخت این سوئیچ به عنوان “جایگزینی قطره ای یا جایگزین گاه گاه” برای شبیه ساز کنونی، باید عملکرد به میزان قابل توجهی افزایش یابد، با بوت شدن سریع تر و استفاده موثر از حافظه.

کاربران می توانند با نصب یک توزیع از فروشگاه مایکروسافت یا انتقال آن از sideload با آن ارتباط برقرار کنند.

همچنین، هسته خود به صورت منبع باز است، با دستورالعمل های موجود برای تولید توسط شما، و مایکروسافت قول داده است که تغییراتی که برای دیگران استفاده می شود را نیز اعمال می کند.

برای مطالعه بیشتر ببینید که ویندوز ۱۰ جدید مایکروسافت با طراحی تازه و ویژگی های کارآمد همراه است و یا ویندوز ۱۰ جدید همراه با ویژگی های جدید مخصوص بازی، پخش آهنگ و سفارشی سازی تم.

نظرات

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.