آمازون به مشتریان خود اجازه می دهد تا روز دریافت کالا خود را انتخاب کنند

گزینه حمل و نقل روز جدید آمازون به شما این امکان می دهد تا روزی که می خواهید کالای مورد نظر خود را دریافت کنید را انتخاب کنید. این خرده فروش آنلاین یک برنامه برای ارائه گزینه های حمل و نقل بهتر و قابل پیش بینی تر را فراهم می کند.

در ابتدا Prime Day بود، در حال حاضر روز آمازون یا همان Amazon Day وجود دارد.

شرکت آمازون روز جمعه اعلام کرد که به زودی یک گزینه تحویل جدید برای نخستین اعضای خود در ایالات متحده به نام روز آمازون (Amazon Day) را عرضه می کند.

در حال حاضر، برنامه تنها به دعوت شدگان و کاربران اولیه این امکان را می دهد تا روز خاصی از هفته را برای رسیدن محموله های خود تعیین کنند.

به عنوان مثال، اگر در هنگام پرداخت روز «آمازون» خود را انتخاب کنید، مثلأ پنج شنبه، همه چیزهایی که در طول هفته خریداری کرده اید، زمانی که روز پنج شنبه از راه می رسد، برای شما ارسال خواهند شد.

این ویژگی به عنوان پیش فرض برای هفته های آینده شما باقی می ماند مگر آنکه خودتان آن را تغییر دهید.

اعضای نخستین که به برنامه می پیوندند، همچنان قادر خواهند بود برای هر سفارش خود، گزینه های روزانه، دو روزه و گزینه های حمل و نقل بدون عجله را انتخاب کنند (اگر در دسترس باشند).

همینطور اکثر آیتم هایی که برای تحویل دو روزه در دسترس هستند، گزینه جدید Amazon Day را دریافت خواهند کرد.

همچنین گفته می شود که آمازون سرویس تبلیغاتی ویدئویی رایگان را در جریان پخش Fire TV خود ارائه می دهد.

کریستن کیش (Kristen Kish) سخنگوی آمازون در بیانیه ای گفت: "ما هیجان زده هستیم تا یک سرویس جدید را با هدف ایجاد تجربه تحویل راحت تر را برای مشتریان خود تست کنیم".

این برنامه، که پیش از فصل تعطیلات آمریکا می آید، می تواند مزایای بیشتری برای نخستین مشتریان ارائه دهد.

از آنجا که این شرکت می گوید سفارش های روز آمازون به عنوان چندین جعبه در دسترس هستند، افراد قادر خواهند بود تا در محیط های سخت و کوهستانی خود از جعبه های حمل و نقل به خوبی بهره ببرند.

علاوه بر این، افرادی که به دنبال تحویل محصولات خود با قابلیت پیش بینی بیشتر هستند، و از خرابکاری های ارسال در فرآیند جلوگیری می کنند، ممکن است به برنامه جدید مهاجرت کنند.

اگر چه آمازون در هنگام بحث در مورد Amazon Day بر انتخاب مصرف کننده و پیش بینی پذیری تأکید کرد، اما این برنامه همچنین مزایای کسب و کاری بالقوه ای را برای این شرکت ارائه می دهد.

به گونه ای که آمازون با کاهش چندین تحویل، می تواند هزینه حمل و نقل و بسته بندی خود را نجات دهد.

هزینه های حمل و نقل آمازون در آخرین سه ماهه سال جاری 22 درصد افزایش یافته و به 6.6 میلیارد دلار رسیده است، و این مقدار می تواند به صورت قابل توجهی کاهش یابد.

Amazon Day یک مفهوم دیگر است که بزرگترین شرکت تجارت الکترونیک در جهان آن را ارائه می دهد تا مشتریان خود را برای تحویل و بازگشت های دستی و در همه انواع روش های فروش کمک کند و یاری برساند.

به علاوه، آمازون رمز عبور آمازون را در برنامه های تحویل در داخل خانه و در خودرو خود نیز معرفی کرد، و همچنین به فروشگاه های محلی Kohl's نیز بازمی گردد.

آمازون همچنین از طریق هواپیماهای بدون سرنشین به تعداد انگشت شماری از مشتریان خود در انگلستان ارائه خدمات می دهد.

در زیر می توانید ویدئو اولین تحویل کالا آمازون به مشتری از طریق پهباد را مشاهده کنید:

شما می توانید در این بخش در مورد سیستم ضد سرقت جدید برای پهباد های تحویل کالای آمازون مطالعه داشته باشید.

در روز جمعه، آمازون از یک گروه کوچک از مشتریان دعوت می کند تا به برنامه جدید خود بپیوندند و قصد دارد تا برنامه خود در ماه های آینده را به مشتریان بیشتری برساند.

آمازون در طی چند ماه گذشته برنامه خود را با کارکنان خود نیز آزمایش کرده است.

در بیشتر موارد، مشتریان می توانند تا دو روز قبل از روز دریافت کالا، روزهای تحویل کالا در Amazon Day خودرا تغییر دهند. هیچ تخفیفی وجود ندارد، مانند پیشنهاد حمل و نقل بدون عجله آمازون، در ارتباط با استفاده از برنامه.

مشتریان می توانند هر روز هفته را برای تحویل Amazon Day خود، از جمله تعطیلات آخر هفته، تنظیم کنند. در صورتی که تحویل آخر هفته در منطقه آن ها در دسترس باشد.

بیشتر بخوانید: Amazon به عنوان یک شرکت ۱ تریلیون دلاری، به اپل نزدیک تر می شود، جف بزوس، از بیل گیتس به عنوان ثروتمندترین شخص جهان پیشی می گیرد و یا Amazon به دلیل نشت اطلاعات حساب کاربران یک کارمند را اخراج می کند.

برای مطالعه بیشتر: تحویل رایگان خرید در نیویورک و فلوریدا توسط Whole Foods کمپانی آمازون و یا همکاری آمازون با پلیس برای ساخت سیستم تشخیص چهره ادامه دارد.

... توضیحات کامل