تیزر فصل نهایی سریال بازی تاج و تخت

تیزر فصل نهایی سریال بازی تاج و تخت نمایش داده شده است!

تیزر و تریلر سریال محبوب بازی تاج و تخت به عنوان فصل نهایی به نمایش در آمده است. پیش بینی می شود که این فصل نهایی در تاریخ 14 آوریل (25 فروردین) نمایش داده شود. پوستر فصل 8 سریال Game of Thrones نیز نشان داده شده است که به مرگ و میر فراروان در این قسمت اشاره دارد، و بدانید که همه چیز در مورد تخت آهنین است.

به دنبال برخی از تیزرهای معمولی و کلیپ های کوتاه، HBO تا به حال و حداقل تا به امروز، تاریخ پخش و یک تیزر برجسته برای فصل نهایی این سریال محبوبGame of Thrones را نشان داده است.

یک کلیپ طولانی مدت و نصفه و نیمه نشان می دهد که بچه های استارک در زیر زمین قدیمی خانوادگی خود حرکت می کنند و مجسمه های خانواده خود از جمله، پدرشان ند استارک و دیگر اعضای خانواده مرحومشان را می بینند.

شما می توانید در تاریخ انتشار نهایی و تیزر جدید سریال محبوب Game of Thrones این تریلر را مشاهده کنید.

همچنین جدیدترین تیزر نهایی این سریال نشان می دهد که فصل هشتم، تحت عنوان فصل نهایی سریال بازی تاج وتخت در تاریخ 14 آوریل در HBO نمایش داده می شود."

همچنین گفته می شود که فصل هشتم شامل شش قسمت، کمتر از فصل قبل در سال گذشته و ده قسمت برای فصل های قبلی است.

با این حال، گزارش شده است که آن ها کمی طولانی تر از دیگر قسمت های این سریال خواهند بود، و مدیر عامل HBO ریچارد پپلر گفته است که این فصل جدید شامل "شش فیلم چند ساعته" است.

از جانبی نیز با توجه به رشد تقریبا دو ساله شرکت HBO و سرویس جریان پخش تلوزیون آن، HBO در حال حاضر می تواند تعداد بازدید بی شماری را به خود اختصاص دهد.

برای بیش از یک سال، شایعه شده است که اپیزود ها و قسمت های جددی فوق العاده هستند.

در تاریخ 11 مارس، سایت طرفدران سریال Game of Thrones اشاره کرد که HBO در حال حاضر لیست زمان قسمت ها را در وب سایت خود قرار داده است.

قسمت اول در 54 دقیقه به طول می انجامد، قسمت دوم در 58 دقیقه.

در حالی که HBO برنامه ای کامل از این برنامه ها را اعلام نکرده است، اما گفته می شود که ، قسمت های بعد شامل یک قسمت 60 دقیقه ای، و سپس 78 دقیقه، و دو قسمت بعد هر کدام 80 دقیقه ای خواهند بود.

این یک آپشن بزرگ و عالی برای طرفداران نیست، اما این ایده را می افزاید که فصل نهایی در نهایت با شش قسمت در عمل به کل بسته خواهد شد.

اما تیزر جدید مجموعه Game of Thrones به مرگ و میر بزرگی در Winterfell اشاره دارد:

به علاوه، یک پوستر جدید، بدنهای یخ زده شخصیت های اصلی نمایش را به نشان می دهد.

زمستان به Winterfell قله استارک ها رسیده است و ممکن است تنها چیزی که بر روی زمین نیافتاده باشد، همین قلعه باشد.

در این تیزر جدید Game of Thrones که در روز سه شنبه هقته قبل منتشر شده است، یک دوربین آرام یک قلعه پوشیده شده از برف، متروکه و حیاط خلوت را نشان می دهد.به نظر می رسد نبرد به Winterfell رسیده است، انتظار می رود که در فصل نهایی آینده HBO همه چیز نشان داده شود.

اما چه کسی زنده می ماند؟

بحث ها فراوانند، آیا دست طلایی جیمی لنیستر است که در برف رها شده است؟

آیا شمشیر جان اسنو، در برف رها شده است؟

آیا وایت واکر ها زمستان وحشت زده خود را به Westeros ، پایتخت تاج آهنین می آورند؟

ما اطلاعات بیشتری را در روز 14 آوریل در مورد این سریال محبوب بازی تاج و تخت پادشاهی از HBO دریافت خواهیم کرد، با ما باشید.

در صورت علاقه آخرین اخبار از سریال محبوب Game of Thrones و تاریخ انتشار را مشاهده کنید.

6.4 هزار بازدید 5 سال پیش تکنولوژی سینما ویدئو ویدئو های سرگرمی
... توضیحات کامل