موبایل های جدید اوپو با یک نمایشگر کامل و خم شده به طرفین، از راه می رسند!

گوشی های همراه جدید اوپو (Oppo) می توانند با قاب های جانبی حذف شده و یک صفحه نمایش آبشار مانند در طرفین بدنه ظاهر شوند. نمونه های اولیه نشان می دهند که قاب های اطراف گوشی به طور موثری در دو طرف از بین می رود و نمایشگر گوشی همانند آبشار به طرفین بدنه کشیده و خم می شود. کمپانی اوپو در تلاش است تا به نحوی گوشی های همراه جدید خود را با نمایشگرهایی کامل و یکدست عرضه کند و حتی گوشی هایی با دوربین سلفی جلو پاپ آپ را نیز عرضه کرده است.

موبایل اوپو با نمایشگر خم طرفین رسند

امسال تنها سالی است که شرکت هایی مانند Vivo و Oppo شروع به رقابت با گوشی های هوشمند تمام صفحه خود کرده اند، و اکنون، این مرز به معنای رسیدن به مرزها جدیدی از صفحه نمایش ها منحنی می باشد.

در اوایل امروز، Oppo یک دستگاه نمونه اولیه را نشان داد که یک صفحه نمایش آبشار مانند را در دو سمت نمایشگر به نمایش گذاشت، و این نشان می دهد که نمایشگر دارای یک انحنا 88 درجه ای در طرف چپ و راست این گوشی می باشد.

اما هنگامی که به طور مستقیم از جلو به آن نگاه می کنید، قاب ها عملا نامرئی هستند، که این دستگاه را حتی بیشتر از گوشی های امروزی دیگر با صفحه نمایش منحنی مانند Find X حود Oppo، دوست داشتنی و محبوب می کند.

نمونه اولیه گوشی تمام صفحه یا screen waterfall اوپو را در زیر ببینید:

کمپانی Oppo از به اشتراک گذاری اطلاعات بیشتر خود داری کرده است و هنوز هیچ مشخصات، تاریخ و مهمتر از همه، هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا این باعث می شود تلفن های بیشتر به بازار عرضه شوند، اعلام نکرده است.

همچنین، شاید به جای تعجب، عکس قطعه شیشه بدنه نشتی از Vivo نیز نشان می دهد که این شرکت هم بر روی یک تکنولوژی مشابه کار می کند، احتمالا برای نمونه گوشی آینده NEX 3 خود.

عکس منتشر شده از بدنه گوشی جدید Vivo

جالب خواهد بود ببینیم که کدام یک از دو شرکت، اولین شرکتی است که این ویژگی را به دستگاه هایی با تولید انبوه تبدیل می کند.

مطمئنا بسیاری از ما هنوز تلفن های قابل انعطاف و خم شو را پیش بینی می کنیم، اما این نمونه چیزی است که Oppo در حال حاضر به طور آشکارا بر روی آن کار می کند.

همچنین دوربین زیر نمایشگر نیز یکی از چیزهای دیگری است که شرکت اوپو برای عرضه یک نمایشگر کالا یک دست به دنبال آن است.

در صورت علاقه ببینید که کمپانی های اوپو و شیائومی موبایل های جدید خود را با دوربین سلفی درون نمایشگر می سازند! یا موبایل جدید اوپو با دوربین سلفی زیر صفحه نمایش، در شانگهای رونمائی شده است!

در آن زمان، ما با خوشحالی از این طراحی تمام صفحه بر روی صفحه نمایش لذت خواهیم برد، در زمانی که Oppo بتواند ثابت کند که ما نباید بیش از حد در مورد اطراف گوشی های همراه خود نگران باشیم.

برای مطالعه بیشتر ببینید که گوشی خم شو و انعطاف پذیر سامسونگ در ماه مهر به بازار عرضه می شود! یا موبایل انعطاف پذیر و خم شو میت X هوآوی به زودی و در همین سال عرضه می شود و یا دستگاه های خم شو جدید شرکت TCL و عصر جدیدی از موبایل های انعطاف پذیر.

ویدیوها و مطالب مشابه