موبایل انعطاف پذیر و خم شو میت X هوآوی به زودی و در همین سال عرضه می شود

کمپانی هوآوی با تاخیر در راه اندازی تلفن همراه میت X خود، آن را در ماه سپتامبر (شهریور-مهر) به بازار عرضه می کند. طبق گفته روزنامه The Wall Street، عرضه یکی دیگر از تلفن های قابل انعطاف و خم شو، به تعویق افتاده است. موبایل تاشو Mate X هوآوی پیش از این قرار بود که در تابستان امسال عرضه شود و موبایل خم شونده گلکسی فولد سامسونگ نیز قرار بود تا در همین بهار عرضه گردد.

موبایل انعطاف پذیر خم شو میت X هوآوی زودی عرضه

روزنامه وال استریت ژورنال گزارش داد که Huawei اعلام کرده است که انتشار موبایل خم شونده و تاشو 2600 دلاری Mate X خود را به تأخیر انداخته است.

این غول تکنولوژی چینی تاریخ عرضه این گوشی همراه انعطاف پذیر خود را از تابستان به ماه سپتامبر انداخته است.

وینسنت پنگ (Vincent Peng)، معاون ارشد این شرکت، در جریان یک کنفرانس فناوری در هنگ کنگ، به خبرگزاری ها گفت که Huawei در حال به تعویق انداختن فروش Mate X است تا کیفیت آن و کیفیت نمایشگر این موبایل خم شو جدید را ارتقاء دهد.

Peng به وال استریت ژورنال گفت: “ما آزمایش های زیادی انجام می دهیم و Huawei قصد دارد تا هر زمانی که توانست گوشی را به زودی منتشر کند.

شرکت Huawei بلافاصله به درخواست نظرها در این باره پاسخی نداده است.

این امر پس از آن است که سامسونگ نیز اخیرا نسخه آزمایشی موبایل خم شو Galaxy Fold خود را برای عرضه در همین بهار متوقف کرد.

گوشی های خم شو انعطاف پذیر 1980 دلاری که قرار بود تا در تاریخ 26 آوریل (6اردیبهشت) در ایالات متحده عرضه شوند، اما سامسونگ درست قبل از راه اندازی تلفن به دلیل مشکلات متعدد صفحه نمایش در واحد های بازرسی، به ترمز ضربه زد و از انتشار و عرضه این موبایل جلوگیری کرد.

در صورت علاقه ببینید که نمایشگر موبایل خم شو گلکسی فولد سامسونگ چگونه کار می کند و چه مشکلاتی دارد؟ و یا موبایل تاشو گلکسی فولد سامسونگ در همین سال عرضه خواهد شد!

سامسونگ گفته است که یک تاریخ انتشار جدید را برای تلفن همراه خم شو خود در هفته های آینده اعلام خواهد کرد.

تغییر زمان عرضه Mate X تنها آخرین چالش برای شرکت Huawei است، این شرکت عرضه کننده شماره 1 در جهان و سازنده گوشی شماره 2 در دنیا می باشد.

در ماه می (اردیبهشت-خرداد)، این شرکت بزرگ چینی در فهرست سیاه شبکه های تلفن همراه ایالت متحده قرار گرفت و دونالد ترامپ به موجب نگرانی های امنیتی ملی آمریکا، یک دستورالعمل اجرایی را اعلام کرد تا این کمپانی چینی را برای استفاده در سراسر دنیا و یا حداف هم پیمانان آمریکا منع کند.

و حتی در نتیجه، برخی از شرکت های فن آوری ارتباط خود را با Huawei قطع کرده اند.

در صورت علاقه بیشتر ببینید: سیستم عامل جدید هوآوی و ادامه چالش های این شرکت با ایالت متحده آمریکا.

Peng به مجله وال استریت گفت که تاخیر Mate X به دلیل مسائل مربوط به زنجیره تامین نبوده است.

در حالی که تا حدودی بعید است که این تلفن همراه در ایالات متحده راه اندازی شود. در ماه می، شرکت های Vodafone و EE، حامل های بریتانیا اعلام کردند که Mate X را با سیستم های دستگاه خود برای راه اندازی شبکه 5G خود راه اندازی خواهند کرد.

این تلفن همراه خم شو و انعطاف پذیر هوآوی همچنین در سایر نقاط آسیا و اروپا نیز در دسترس خواهد بود، آن هم در ماه سپتامبر یا (شهریور و مهر).

برای مطالعه بیشتر ببینید که هوآوی در تلاش است تا علاوه بر میت X، موبایل های تاشو ارزان قیمت تری را تولید کند، با میت ایکس، موبایل تاشو جدید هوآوی، بیشتر آشنا شوید! و یا مقایسه موبایل خم شو گلکسی فولد سامسونگ در مقابل گوشی تاشو و انعطاف پذیر ریزر موتورولا را مشاهده کنید.

ویدیوها و مطالب مشابه