عملکرد خودرو پورشه 992 کاررا GTS

بررسی و نگاهی به عملکرد خودرو جدید پورشه 992 کاررا GTS

اتومبیل Porsche 992 Carrera GTS یک اتومبیل بسیار عالی می باشد که قرار است در سال 2022 وارد بازار جهانی شود و به فروش گذاشته شود. این اتومبیل نمونه ای از اتومبیل پورشه 911 می باشد که حالا قرار است با اسم جدید وارد بازار جهانی شود. همراه ما باشید با برسی خصوصیات فنی این اتومبیل.

این اتومبیل دارای یک موتور بسیار قدرتمند بوکسری 3 لیتری توربو شارژ می باشد با تعداد سیلندر 6.

این اتومبیل دارای 480 اسب بخار  که تقریبا 30 سیلندر از نمونه 911 بیشتر می باشد و می تواند حداکثر 353 کیلو وات نیرو برای این اتومبیل تولید کند و قدرت گشتاور نیروی این اتومبیل 570 پوند فوت می باشد که تقریبا 20 پوند فوت بیشتر از نمونه 911 می باشد.

این اتومبیل دارای یک جعبه دنده 8 سرعته دوکلاچه می باشد. این اتومبیل یک اتومبیل کوپه با 4 چرخ محرک می باشد و دارای طراحی شگفت انگیزی که چندان تفاوتی با پورشه 911 ندارد ولی دارای طراحی جدید و بهتری می باشد.

0 تا 100 این اتومبیل در کمتر از 3.3 ثانیه به وقوع می پیوندد.

چرخ های این اتومبیل در ابعاد 21 اینچی (عقب) و 20 اینچی (جلو) می باشد که از آلیاژ بسیار محکمی و سختی برای ساخت آن استفاده شده است.

با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به اتومبیل های جدید و تازگی معرفی شده شرکت اتومبیل سازی پورشه هستید، پیشنهاد می کنم تریلر رونمایی از اتومبیل جدید شرکت پورشه را به نام Porsche 992 Carrera GTS را تماشا کنید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما بسیار مفید و کاربردی بوده باشد.

... توضیحات کامل