تولید ماشین مسابقه ای Cayman GT4 پورشه

تولید ماشین مسابقه ای Cayman GT4 پورشه

پورشه اعلام کرده است که یک مدل از ماشین Cayman GT4 Clubsport را برای مسابقات و رالی آماده می کند. این به اندازه ای خوب و عالی است که شما می خواهید همه اعضای گروه GT Porsche را به آغوش بکشید.

با اینکه پورشه به عنوان یک شرکت آلمانی بسیار سنتی و قدرتمند شناخته شده است، این شرکت همیشه در مورد ساخت اتومبیل های خود کارهای شیک و کاربر پسندی را نیز انجام می دهد.

اکنون جدیدترین آزمایشات افراطی این شرکت در قالب طراحی مفهومی یک ماشین رالی کایمن GT4 Clubsport صورت می گیرد. بله، ما گفتیم رالی.

خودرو GT4 Clubsport هیچ چیز جدیدی نیست، اساسا تنها یک نسخه مسابقه ای که فقط برای PDK طراحی شده است، کیمن GT4 بسیار محبوب است و به همین ترتیب، ممکن است تصور کنید که این اتوموبیل یک ضیافت برای احساسات شما می باشد، و احساس شما در این باره درست است.

در حال حاضر تصور کنید که یک صدای تیز به طور طبیعی و خیلی آهسته از ماشین بیرون می آید، مخلوط کردن آن با صدای گرانشی که در پایین ماشین قرار می گیرد، و صدایی شبیه به صدای عبور از کنار درختان، می تواند یک تجربه عالی را برای شما رقم بزند.

این مفهوم نشان دهنده تقاطع همه چیزهایی است که در مورد اتومبیل ها وجود دارد.

بله، جلب نظر و توجه به یک خودرو GT4 رالی بسیار واضح و آشکار است.

در اینجا می توانید معرفی خودرو اسپورت Porsche 911 GT3 RS که از مدل قدیمی تر این سری از پورشه های GT است را مشاهده کنید.

Porsche به طور معمول و خیلی سفت و محکم در مورد ایجاد هر گونه تفاوت مکانیکی روی طرح خود باقی مانده است که این مفهوم ممکن است از استاندارد Clubsport برداشته شده باشد، اما تصاویری که به ما داده اند، نشان می دهد که یک برامدگی بزرگ برای چراغ های نور به صورت قابل توجهی بر روی آن قرار گرفته است و مانند چشمانی ترسناک در دو سمت ماشین دیده می شود، همچنین یک roof scoop برای تهویه هوا و یک شکوه کامل از تمام بدنه را در عکس از این ماشین می بینیم.

ما انتظار داریم که خودرو در هر چهار گوشه خود حالت فنری عالی، نرم تر و قوی تر، با دوام زیاد و عمری بسیار طولانی تر داشته باشد، زیرا این خودروی سواری مخصوص رالی، یک ماشین بسیار پر طرفدار و جالب نظر است.

ما به احتمال زیاد خودرو های رالی Cayman را با ویژگی ها و قابلیت های بیشتری در آینده خواهیم دید.

پورشه این خوردرو مفهومی را در اختیار هیچ کس به جز Romain Dumas، پادشاه اخیر Pikes Peak، برای استفاده از خودرو در یک دوره آموزشی Rallye Deutschland بعد از این ماه نگذاشته است.

البته پورشه به ما هیچ اطلاعاتی نمی دهد که آیا واقعا این خودرو را برای مشتریان ایجاد می کنند یا خیر (تا اینکه ما بتوانیم در مورد خرید آن بحث کنیم)

در این قسمت نیز می توانید مشاهده تست سرعت ماشین Porsche 911 GT3 RS از دوربین جلو را ببینید.

در اینجا ویدیویی از یکی دیگر از ماشین های مسابقه ای مدرن Porsche است که برای شما به نمایش گذاشته شده است تا زمانی که شاهد حضور بیشتر باشگاه های خوذروسازی در ساخت ماشین های رالی و مسابقه ای باشیم، پورشه نیز به عنوان یکی از سازندگان برتر اتوموبیل های مسابقه ای و رالی در این زمینه فعالیت می کند و طراحی خاص خود را ارائه می دهد. در این ویدئو صحنه هایی از مسابقه مدل ماشین 997 GT3 را مشاهده می کنید. امیدواریم که لذت ببرید.

 

... توضیحات کامل