فصل ۴ بازی PUBG گرافیک بهتر و بسیاری از ویژگی های دیگر را به ارمغان می آورد!

به روز رسانی بازی پطرفدار PUBG تصاویر تخریب شده واقعی تر و تصاویر زنده تر و بهتری را به نقشه اصلی می آورد. نخستین patch فصل 4 همچنین رادیو را به ماشین اضافه می کند و ویژگی های تنظیم آهنگ یا turntables را به نقشه Erangel می آورد. همچنین اولین تریلر نمایشی و سینمائی از این بازی نشان می دهد که همه این اتفاقات از کجا رخ داده و همه این ها چگونه آغاز شده است. از اولین نقشه بازی به نام Erangel.

Erangel، نقشه ای است که در آن جنبش نبرد های رویال واقعی در میدان جنگی PlayerUnknown آغاز شد، و اکنون برای فصل ۴ یک تعمیرات بزرگ را دریافت می کند.

PUBG Corp گفت که به روز رسانی Erangel را با نقشه های جدید تر، اضافه کردن ساختمان های جدید، اصلاح زمین و بهبود گرافیک به ارمغان می آورد.

این تغییرات در اصل نشان دهنده تاریخ نابودی این منطقه است، که با تانک های رها شده و توپخانه، خرابه ها، موانع ساحلی و شبکه های کامو در چشم انداز پدید می آید، در حالی که برخی از ساختارها نشانه های بیشتری از آسیب را نشان می دهند.

بر اساس بازخورد بازیکنان، PUBG Corp همچنین چگالی چمن، اشباع رنگ و روشنایی کلی را کاهش می دهد.

Erangel قبل از فصل ۴
Erangel بعد از فصل ۴

رادیو اتومبیل نیز به PUBG می آید که، با حالت لمس اضافه کار می کند و واقع گرایانه تر نی باشد، تنها راننده وسیله نقلیه، قادر به کنترل خواهد بود.

اکنون موسیقی ها قابل پخش (و قابل تنظیم) خواهند بود.

این به روز رسانی همچنین شامل چندین اصلاح سلاح و اولین تغییرات تعادل برای وسایل نقلیه، از جمله ویژگی شتاب اتوماتیک، بهبود سوار شدن به ماشین های واقعی و تنظیمات سرعت و محدودیت های آسیب می باشد.

رانندگان همچنین قادر خواهند بود وسیله نقلیه زره پوش BRDM-2 را قفل کنند، بنابراین فقط هم تیمی ها می توانند وارد شوند.

در یک بروزرسانی دیگر بازی، در حین حرکت، شما قادر به بهبود و تقویت خود نیز خواهید بود.

همچینن آخرین بازماندگان به طور طبیعی ماموریت ها و پاداش های جدیدی را دریافت خواهند کرد، در حالی که مأموریت های جدید با همکاری همراه خواهد بود، بنابراین شما می توانید با دوستان خود در جهت پیشرفت بیشتر کار کنید.

همینطور اگر شما pass یا گذرنامه را بخرید، می توانید ابتدا پوست خودروی PUBG را که برای UAZ است انتخاب کنید.

از حالا به بعد، PUBG Corp می گوید به روز رسانی های عمده، به خصوص برای بازی ها و تغییرات محتوا، به فصول جدید گره خورده است.

پچ ۴٫۱ در حال حاضر در سرورهای آزمایش زنده در دسترس است، در تاریخ ۲۴ جولای ۲(مرداد) بازی تجربه کامل کامپیوتر PC را تجربه خواهد کرد و در ادامه تابستان به کنسول های می آید.

در ضمن، یک تریلر داستان شگفت انگیز، شاید نشانه ای از تجربه “روایت” PUBG را به ما نشان دهد که ما در موردش شنیده ایم، که چرا همه افراد در حال حرکت در اطراف و تیراندازی به سمت یکدیگر در وهله اول هستند.

برای مطالعه بیشتر ببینید که آزمایش نسخه رایگان بازی PUBG برای سیستم عامل های گوناگون، یا بازی PUBG Mobile پردرآمد ترین و محبوب ترین بازی سال ۲۰۱۹ و یا بهترین بازی های رایگان ۲۰۱۹ برای کامپیوترها و کنسول های بازی.

نظرات

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.