کمپانی رولز رویس می خواهد یک تاکسی پرنده جدید بسازد

من واقعا دوست دارم سوار این تاکسی های پرنده بشوم، اما به نظر می رسد هنوز هم باید منتظر بمانم. بسیاری از کمپانی ها در ابتدا به ما وعده پرواز با اتومبیل های پرنده در آینده را داده اند. اما اکنون آینده اینجاست و هنوز هیچ ماشین پرواز کننده ای وجود ندارد. یا این واقعا ناامید کننده است؟

3.875 از 5
از 8 رای
(رای دهید)
کمپانی رولز رویس می خواهد یک تاکسی پرنده جدید بسازد

پس یعنی ما بعد از این مدت طولانی که یکدیگر را متقاعد ساختیم که این کار عملی است، علاوه بر مقدار زیادی پول که در این عرصه خرج شده، به نتیجه ای نرسیده ایم؟

بسیاری در حال حاضر این سوال را دارند که آیا اتومبیل های پرنده در آینده واقعا تولید می شوند یا خیر؟

ما نمی توانیم با اطمینان کامل جواب این سوال را بدهیم. با ما همراه باشید تا در حدودی جواب این سوال خود را بگیرید.

در حال حاضر و زمان حال ما شاهد یک همکاری گسترده میان ایرباس و آئودی می باشیم، که اکنون سعی در ساخت یک ماشین تاکسی برای پرواز در شهر را دارند.

همچنین کمپانی معروف Uber که قول تاسیس یک مرکز تاکسی پرنده را در پاریس داده است.

همینطور ورود کمپانی Opener به صنعت تولید ماشین های پرنده نیز یکی دیگر از این نمونه تولید خودرهای پرنده برای حمل و نقل عمومی است.

پس از آن،شرکت Kitty Hawk، یک شرکت مخفی که توسط بنیانگذار گوگل Larry Page تاسیس شده است، خبرها و گزارش ها حاکی از این است که این شرکت در حال کار بر روی یک پروژه با نام Cora می باشد، بله، یک ماشین تاکسی پرنده دیگر برای پرواز در سطح شهر.

اما حدس بزنید که چه کمپانی بزرگی دیگری در این رقابت ساخت تاکسی های پرواز کننده شرکت می کند، شرکت قدرتمند ماشین سازی Rolls-Royce از کشور انگلستان اکنون از ساخت ماشین ها در زمینه حمل و نقل شخصی به حمل و نقل عمومی روی می آورد، آن هم با تاکسی های پرنده.

شرکت اصلی Rolls-Royce که سازنده اتومبیل های لوکس مشهور می باشد همچنان به تولیدات گذشته خود ادامه می دهد، اما شرکت Rolls Royce  موتور، که از ده سال پیش در کنار این شرکت خودرو سازی عظیم به صورت مستقل فعالیت می کند، الان برای تولید این نوع خودروی خاص پرواز کننده دست به کار می شود.

رولز رویس به دنبال گرفتن عرصه تولید تاکسی های پرنده است و برنامه هایی خاص برای ایجاد وسیله نقلیه الکتریکی دارد که سرعت آن می تواند به صورت بالقوه به سرعت ۴۰۰ کیلومتر در ساعت نیز برسد. (حدود۲۵۰  مایل در ساعت)

شرکت Rolls-Royce معتقد است که می تواند آن را تا اوایل دهه آینده راه اندازی و آماده کند، یک جدول زمانی مناسب که با زمانبندی بسیاری از رقبای جدی آن سازگار می باشد.

Rob Watson، رئیس تیم الکتریکی  Rolls-Royce، معتقد است که این شرکت به خوبی نقش مهمی را در جهان نوظهور و نوین تحرک و حمل و نقل در هوا ایفا می کند.

همچنین راب واتسون گفت: “ما معتقدیم که با توجه به کارهایی که امروز انجام می دهیم، برای توسعه قابلیت های نیروی هیبریدی الکتریکی در ماشین های پرنده، بتوانیم این بازار بزرگ را به سمت محصولات خود جلب کنیم”.

همینطور رولز رویس، به گزارشگر بی بی سی، گفت: “این مدل می تواند از اوایل تا اواسط سال ۲۰۲۰ در دسترس باشد، در صورتی که یک مدل تجاری مناسب نیز برای معرفی آن می تواند تولید و ایجاد شود”.

رای شما به "کمپانی رولز رویس می خواهد یک تاکسی پرنده جدید بسازد" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی ترفند
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن