گلکسی s10 و گوشی خم شو سامسونگ

موبایل جدید گلکسی s10 و تلفن همراه خم شو سامسونگ

طبق گزارش ها، گلکسی S10 سامسونگ، نسخه 5G، Plus خواهد بود. همچنین در مورد نخستین تلفن قابل انعطاف سامسونگ، نکات بیشتری را دریافت کرده ایم که می توانید آن ها را در اینجا مطالعه کنید. ما در اینجا جزئیات بیشتری در مورد برنامه های سامسونگ برای تلفن همراه بعدی خود یعنی S10 و برنامه این شرکت برای تلفن های قابل انعطاف و خم شو را بررسی می کنیم.

گزارش شده است که سامسونگ قصد دارد تا سه مدل متفاوت از سری بعدی تلفن های همراه Galaxy S10 خود را همانند اپل که سه مدل گوناگون را معرفی کرده است، ارائه دهد و قصد دارد تا نسخه 5G خود را ابتدا در ایالات متحده راه اندازی کند.

بلومبرگ روز جمعه، با اشاره به منابع نامشخص، گفته است که استاندارد S10 با نام "Beyond" نامگذاری شده است و تقریبا همان اندازه 5.8 اینچی S9 سال قبل را ارائه می دهد.

در زیر عکس های Galaxy S9 و نمونه طلائی موبایل Galaxy S9 سامسونگ را مشاهده کنید. مقایسه تلفن های همراه پیکسل ۳ در برابر آیفون XS در مقابل گلکسی S9 را ببینید.اما گفته می شود که سری گلکسی S10 در سه مدل عرضه می شود و یکی از آن ها دوربین سه گانه در پشت خواهد داشت، همچنین آن ها یک دوربین جلو در زیر صفحه نمایش دارند تا نمایشگری کامل و یک دست را به نمایش بگذارند.

ما جزئیات و شایعاتی که در ماه های اخیر در مورد محصولات جدید سامسونگ شنیده ایم را در اینجا گرد آوری کرده ایم.

به گفته بلومبرگ، صفحه نمایش OLED گلکسی S10 ظاهرا در هر دو طرف منحنی خواهد بود، دارای گوشه های گرد و خم شده می باشد، تقریبا بدون bezel در بالای صفحه و یا پایین است و حسگر اثر انگشت در زیر صفحه نمایش می باشد تا صفحه نمایشی کامل و یک دست را ارائه دهد.

همچنین گفته می شود که احتمالا امسال تلفن Galaxy S10 سامسونگ بدون اسکنر چشمی عرضه می شود.

سامسونگ در حال برنامه ریزی برای رقابت بیشتر با آیفون های جدید اپل مانند: آی فون XS Max و مدل مقرون به صرفه تر XR این شرکت می باشد که با انتشار یک نسخه بزرگتر "Plus" و یک نمونه ارزانتر به این رقابت واصل می شود، طبق گزارش گفته می شود که نمونه مقرون به صرفه تر سامسونگ لبه صفحه دوگانه منحنی یا حسگر اثر انگشت را ندارد، و همچنین نیز می تواند بدون پورت جک هدفون نیز ارائه شود.

در زیر ویدئو Galaxy S10 تلفن هوشمند بعدی شرکت سامسونگ را مشاهده کنید.از سمتی دیگر، براساس گزارش ها، شرکت کره جنوبی در حال مذاکره با Verizon برای راه اندازی S10 در ایالات متحده با یک چیپ ست 5G می باشد و قصد دارد تا در صورت گسترش نسل 5G در مناطق دیگر، این نمونه تلفن 5G خود را به آن نقاط دیگر دنیا نیز گسترش دهد.

این گزارش همچنین شایعه ای دیگر را نیز مطرح کرد که سامسونگ با تلفن های همراه انعطاف پذیر و تاشو خود که به نام "Winner" نامگذاری شده است، از راه می رسد و این بحث مطرح شده است که این شرکت هنوز بین نمونه های افقی و عمودی، برای طراحی این نمونه تلفن خاص، انتخاب خود را مشخص نکرده است، همچنین گفته می شود که طراحان آن به چیزی فکر می کنند که بتوان آن را راحت در دست نگه داشت.

این نشان می دهد که ما در ماه نوامبر نیز آن را نمی بینیم و شاید در سال 2019 شاهد ارائه گوشی تاشو سامسونگ باشیم.

بر طبق گفته بلومبرگ، این تلفن خو شو جدید یک سنسور اثر انگشت مانند S10 را نخواهد داشت، اما دارای یک صفحه نمایش اضافی چهار اینچی بر روی آن است که اجازه می دهد پیام ها و ایمیل های را بدون نیاز به باز کردن کامل آن بررسی کنید.Samsung بلافاصله به این درخواست ها نظری نداده است.

در اوایل ماه جاری، مدیرعامل سامسونگ موبایل، D.J. Koh وعده داده بود که دستگاه انعطاف پذیر خود را به عنوان یک تبلت با توانایی چند وظیفه ای ارائه می دهد که به گفته خود او: "واقعا برای مشتری کارآمد و معنی دار باشد".

این شرکت در برابر رقیب چینی جدید خود Huawei رقابت می کند، که ممکن است در ماه نوامبر به دنبال راه اندازی تلفن 5G خود باشد تا بتواند جایگاه سامسونگ را به عنوان فروشنده شماره 1 تلفن های هوشمند و اسمارتفون ها را در اختیار بگیرد.

5G ارتقا بزرگ بعدی شما است: همه چیز شما باید در مورد انقلاب 5G بدانید را در این قسمت مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید: همه چیز در مورد رویداد و معرفی Galaxy Note 9 سامسونگ + عکس، پیام ها در تلفن های سامسونگ می توانند با پشتیبانی از RCS، یک ارتقاء بزرگ یابند.

برای مطالعه بیشتر: بهترین توصیه ها و روش ها برای خرید یک تلفن همراه جدید، مقایسه تلفن های همراه جدید Note 9 ،Pixel 3 XL ،iPhone XS Max و LG V40، و مشخصات کامل آن ها را ببینید.

... توضیحات کامل